De Deense politie heeft vanochtend verscheidene personen opgepakt die een aanslag zouden voorbereiden op een van de makers van spotprenten over de profeet Mohammed. Dat hebben Deense media gemeld op gezag van bronnen bij de politie.
Over de in Denemarken gepubliceerde spotprenten ontstond in 2006 wereldwijd grote ophef.
De vandaag gearresteerde personen zouden het hebben gemunt op de 73-jarige cartoonist Kurt Westergaard. Die maakte een afbeelding van de profeet Mohammed met een bom in diens tulband.
quote:Zelfs op de ZMOK wordt die grap al uitgekotst.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:11 schreef MSNMGH het volgende:
iets met islam is vrede![]()
quote:ja allah kan toch zelf wel afrekenen met hemOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:11 schreef aelbali het volgende:
Was het eindelijk voorbij, komen ze weer terug met hun gekloot, hij is 73 jaar gaat zoiezo bijna dood, wat doen ze moeilijk.
quote:Omdat de media graag angst zaait?Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:17 schreef Vendettaz7 het volgende:
De christenen worden ook dikwijls belachelijk gemaakt... Waarom altijd zo'n drukte hierover...
quote:Zou het misschien kunnen dat de terrosten misschien zéggen te handelen in naam van Islam, maar dat eigenlijk helemaal niet doen? Of in ieder geval niet namens 99,99999% van de andere moslims? Vergelijkbaar met die paar relschoppers die het verpesten voor de echte fans?Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:15 schreef plum het volgende:
De fantastische reclamecampagne voor het islamitische geloof is gaande.
Zo vredig, zo liefdevol, zo coulant, zo aardig voor andersdenkenden, zo waanzinnig!
quote:Hoezo spot is gezond wat maakt het uit:Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:11 schreef Koffielurk01 het volgende:
Moet je ook niet spotten met de religie van tig mensen...
Anyway, het is wel jammer dat het weer zo moet.
quote:Schuif het vooral af op de media ja.Op Tuesday 12 February 2008 @ 10:18 schreef Brupje het volgende:
[..]
Omdat de media graag angst zaait?
quote:Ja, laten we de media vooral geen enkele verantwoordelijkheid geven over hetgeen ze blind overnemen van andere uitingen.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:19 schreef Vamps het volgende:
[..]
Schuif het vooral af op de media ja.![]()
quote:Zelfs op de ZMOK wordt die grap al uitgekotst.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:15 schreef insomaniak het volgende:
Sms: moslim - UIT![]()
quote:uhuh, met een sbs6-kaliber van verslaggeving alles uitvergroten omdat anders niemand onder indruk isOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:19 schreef Vamps het volgende:
[..]
Schuif het vooral af op de media ja.![]()
quote:Ja jammer hè dat men hem wil vermoorden.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:11 schreef Koffielurk01 het volgende:
Moet je ook niet spotten met de religie van tig mensen...
Anyway, het is wel jammer dat het weer zo moet.
quote:Laat die andere zogenaamde 99,99999% dan maar eens wat meer hun muil opentrekkenen er tegen ingaan... overigens, 99,zoveel % Heb je de live reacties vanuit het M.O wel eens bekeken nadat er twee torens naar beneden kwamen...? Dat waren toch een hoop mensens die stonden te janken van verdriet...of deden ze toch net even wat anders?Op Tuesday 12 February 2008 @ 10:19 schreef zovty het volgende:
[..]
Zou het misschien kunnen dat de terrosten misschien zéggen te handelen in naam van Islam, maar dat eigenlijk helemaal niet doen? Of in ieder geval niet namens 99,99999% van de andere moslims? Vergelijkbaar met die paar relschoppers die het verpesten voor de echte fans?
Ik weet 't niet, maar jij bent kennelijk de expert dus ik vraag het je serieus.
quote:Jezus zat aan zijn kruis, en de Heer sprak, "blijf van je jonge heer Jonge Heer."Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:27 schreef totenkopf het volgende:
[..]
Jezus op de grond onder het kruis
" met spijkers van Van Leeuwen was dit niet gebeurd''
Toch wel leuk dat Wilders keer op keer gelijk krijgt !!!
quote:Hoe kortzichtig!Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:28 schreef Carliano het volgende:
[..]
Ja jammer hè dat men hem wil vermoorden.
Maar daar heeft hij natuurlijk wel om gevraagd ! Omdat hij spottende humor gebruikte........![]()
Stalin had Beria in dienst om korte metten te maken met critici. Vadertje Stalin stond tenslotte ook alleen voor goedheid.![]()
quote:Iemand voor de balans nog een goede moslim en hindoe mopEr was eens een spijkerfabrikant" van Leeuwen". De fabriek draaide slecht en de directeur van "van leeuwen" nam een reclamebureau in de arm. Een week na het eerste contact kwam de reclameman met een idee voor een bilboard. In het groot had hij Jezus getekend aan het kruis, met daaronder de slogan" Ik hang hier al eeuwen aan de spijkers van van Leeuwen" . Direkteur van Leeuwen zelf overtuigd RK, vindt dat dit niet kan, er wordt niet gespot met Jezus. een week later komt dezelfde marketingman terug, wederom met een kruis maar met Jezus eronder op de grond, het onderschrift luidt" nou ben ik van het kruis gepleurd, dat was met spijkers van "van Leeuwen" niet gebeurd". Van Leeuwen knikt afkeurend en geeft de man nog een laatste kans. De reclameman stelft voor om een familiefoto te maken van de gehele familie Van Leeuwen. Van Leeuwen stemt in. 1Week later komt de reclame man terug met een bilboard met daarop de familiefoto met het onderschrift" De familie van Leeuwen zijn zeikerts, maar ze hebben verrekte goede spijkers"
quote:Persoonlijk vind ik dit nieuwsbericht redelijk objectief geformuleerd en eveneens heeft het nieuwswaarde. We kunnen natuurlijk ook allemaal een mooie roze hippie-bril opzetten en net doen alsof dit alles niet/nooit gebeurd.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:23 schreef BloodRayne het volgende:
[..]
Ja, laten we de media vooral geen enkele verantwoordelijkheid geven over hetgeen ze blind overnemen van andere uitingen.![]()
quote:Daar is het dan op wachten ja.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:29 schreef totenkopf het volgende:
[..]
Nu is het zeker wachten toch Hans Teeuwen vermoord word door de meiden van de halalalllalalahh !!
quote:Waar kan ik die kopen? Tenslotte heerst, wat men niet ziet bestaat/gebeurd nietOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:33 schreef Vamps het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik dit nieuwsbericht redelijk objectief geformuleerd en eveneens heeft het nieuwswaarde. We kunnen natuurlijk ook allemaal een mooie roze hippie-bril opzetten en net doen alsof dit alles niet/nooit gebeurd.
quote:Je hebt overduidelijk het cynisme niet begrepen.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:32 schreef insomaniak het volgende:
[..]
Hoe kortzichtig!
Vragen om vermoord te worden als je een prentje maakt![]()
en wat heeft Stalin met dit geheel te maken??![]()
quote:Gemiddeld sterven mannen hier met 76, dus kun je iemand van 73 toch wel op de kraslijst zetten.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:32 schreef FreddieFunk het volgende:
Kijk, hier in Nederland ben je afgeschreven als je 73 bent.
quote:Op een dag arriveerden een moslim, een hindoe en een ajax fan bij een hotel.Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:32 schreef crv het volgende:
OK De complete mop dan:
[..]
Iemand voor de balans nog een goede moslim en hindoe mop
![]()
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:42 schreef FOKwa het volgende:
[..]
.. lang verhaal hierboven....
quote:Sms: Bom - AANOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:15 schreef insomaniak het volgende:
Sms: moslim - UIT![]()
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 @ 10:42 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Op een dag arriveerden een moslim, een hindoe en een ajax fan bij een hotel.
En ze kwamen tot de ontdekking dat er een fout was gemaakt met het boeken van hun kamer.
Er was slechts een kamer in het hele hotel over. En die moesten ze nu delen!
De manager van het hotel verontschuldigde zich, en vertelde dat er slechts 2 eenpersoons-bedden in de kamer stonden.
Maar dat een van de mannen wel mocht overnachten in een boerenstal, aan de overkant van de straat, geheel gratis.
Omdat ze nergens anders meer heen konden, zei de moslim dat hij dan wel in de stal zou gaan slapen.
Zo gezegd zo gedaan. Maar na een paar minuten klopte de moslim alweer op de deur van de hotelkamer, en vertelde dat hij niet in de stal kon slapen omdat er een varken was. En varkens zijn niet rein dus mag ik van mijn geloof niet in de stal slapen zei de moslim.
"Dan ga ik wel" zei de hindoe, en hij vertrok richting de stal. Echter een paar minuten later werd er weer op de deur geklopt, en stond de hindoe weer in de hotelkamer. Er staat niet alleen een varken in de stal, maar ook een koe!
En aangezien koeien heilig zijn voor hindoes, heb ik gewetens bezwaar om met een koe een stal te delen.
Mopperend en huilend gaf de ajax fan zijn bed op en vertrok naar de stal voor zijn hoog nodige nachtrust.
Net toen de moslim en de hindoe in slaap waren gevallen, werd er luid op de deur geklopt.
Toen ze half slaperig de deur openden stonden daar...... het varken en de koe.
quote:Bij uw lokale linkse opticienOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:37 schreef BomBasher het volgende:
[..]
Waar kan ik die kopen? Tenslotte heerst, wat men niet ziet bestaat/gebeurd niet
quote:WoehaahahahahahOp dinsdag 12 februari 2008 @ 10:42 schreef FOKwa het volgende:
[..]
Op een dag arriveerden een moslim, een hindoe en een ajax fan bij een hotel.
En ze kwamen tot de ontdekking dat er een fout was gemaakt met het boeken van hun kamer.
Er was slechts een kamer in het hele hotel over. En die moesten ze nu delen!
De manager van het hotel verontschuldigde zich, en vertelde dat er slechts 2 eenpersoons-bedden in de kamer stonden.
Maar dat een van de mannen wel mocht overnachten in een boerenstal, aan de overkant van de straat, geheel gratis.
Omdat ze nergens anders meer heen konden, zei de moslim dat hij dan wel in de stal zou gaan slapen.
Zo gezegd zo gedaan. Maar na een paar minuten klopte de moslim alweer op de deur van de hotelkamer, en vertelde dat hij niet in de stal kon slapen omdat er een varken was. En varkens zijn niet rein dus mag ik van mijn geloof niet in de stal slapen zei de moslim.
"Dan ga ik wel" zei de hindoe, en hij vertrok richting de stal. Echter een paar minuten later werd er weer op de deur geklopt, en stond de hindoe weer in de hotelkamer. Er staat niet alleen een varken in de stal, maar ook een koe!
En aangezien koeien heilig zijn voor hindoes, heb ik gewetens bezwaar om met een koe een stal te delen.
Mopperend en huilend gaf de ajax fan zijn bed op en vertrok naar de stal voor zijn hoog nodige nachtrust.
Net toen de moslim en de hindoe in slaap waren gevallen, werd er luid op de deur geklopt.
Toen ze half slaperig de deur openden stonden daar...... het varken en de koe.