quote:Zouden de Amerikanen zelf achter deze aanslagen zitten?Vanochtend bijvoorbeeld kwamen bij een zelfmoordaanslag met een bomauto in Baghdad zeker zes mensen om het leven. [b]Onder hen medewerkers van het Iraakse ministerie van Olie.[.b]
quote:Ik ruik alweer een heel smerig luchtjeOnder hen medewerkers van het Iraakse ministerie van Olie.............
quote:Noem je dat een maatschappij dan? Als ze proberen Britten vast te houden komt het Britse leger en haalt ze uit het gevang.Op maandag 26 september 2005 14:46 schreef unnetsoep het volgende:
[..]
Zouden de Amerikanen zelf achter deze aanslagen zitten?![]()
Ik vraag me trouwens af of dat wel zo'n slim idee is. Duizend criminelen los laten in een toch al wankele maatschappij. Erg snugger..![]()
quote:Ja godver waarom hebben ze er dan uberhaupt gezeten??...De Amerikanen stellen in dit geval dat alleen gevangenen die niet worden verdacht van zware misdaden, zoals bijvoorbeeld bomaanslagen, vrij zullen komen...
quote:goede zaakOp maandag 26 september 2005 14:56 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Mensen die wel verdacht worden van bomaanslagen e.d. mogen gerust nog een paar jaar zonder proces blijven zitten...
quote:Whoopsiee....overhaaste reactie......Op maandag 26 september 2005 14:56 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Mensen die wel verdacht worden van bomaanslagen e.d. mogen gerust nog een paar jaar zonder proces blijven zitten...
quote:Volgens mij was die reactie zwaar sarcastisch...Op maandag 26 september 2005 15:18 schreef Feniks1980 het volgende:
[..]
Ik verdenk jou van racisme. Zal ik je ook anders maar even een paar jaar zonder enige vorm van bewijsvoering gevangen houden in mijn kelder?
quote:Klopt. Ik ben inmiddels zo gewend aan discriminerende uitspattingen hier dat ik overhaast reageerde.Op maandag 26 september 2005 15:21 schreef romancrovatto het volgende:
Volgens mij was die reactie zwaar sarcastisch...
quote:Lieverd, ik ben SP-stemmert hoorOp maandag 26 september 2005 15:40 schreef Feniks1980 het volgende:
[..]
Klopt. Ik ben inmiddels zo gewend aan discriminerende uitspattingen hier dat ik overhaast reageerde.
Ik BuGraib het verschil soms niet...
quote:Ik begrijp de gedachte helemaal en vandaar dat mijn eerste reactie dan ook overhaast was.Op maandag 26 september 2005 15:58 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Lieverd, ik ben SP-stemmert hoor
Maareh, met mijn reactie doelde ik op het feit dat de Amerikaanse overheid er onder erbarmelijke omstandigheden heel veel mensen vasthoudt zonder dat ze (in de nabije toekomst) een proces krijgen of hebben gekregen. Da's gewoon fout, ook al zijn het terroristen.
quote:Het blijkt nou juist, dat de Amerikanen zowel in het verleden als in het heden wel degelijk onschuldige gevangenen hebben vastgehouden zonder enige vorm van juridische verantwoordelijkheid.Op maandag 26 september 2005 16:17 schreef bastiaan_smeding het volgende:
Belachelijk dat die mensen vrij komen. Je zit niet voor niets in het gevang en daar hoor je te blijven zitten tótdat je een proces hebt gehad
quote:Het zou zomaar kunnen ja!Op maandag 26 september 2005 16:27 schreef 123RiK het volgende:
van 1000 mannen vernederd tot 1000 dieren en nu vrij als 1000 amerika haters waarvan een (groot?) deel wraak neemt tegen de amerikaanse bezetters![]()
quote:De gevangenen die worden vrijgelaten zaten niet vast vanwege terroristische activiteiten, maar vanwege andere misdaden.Op maandag 26 september 2005 16:23 schreef Feniks1980 het volgende:
[..]
Het blijkt nou juist, dat de Amerikanen zowel in het verleden als in het heden wel degelijk onschuldige gevangenen hebben vastgehouden zonder enige vorm van juridische verantwoordelijkheid.
Het gaat zelfs verder. In Abu Ghraib zijn ook onschuldige gevangenen gemarteld.
Zelf ben ik ook niet voor deze lachwekkende manier van gerechtelijkheid. Een gevangene moet enkel en alleen de gevangenis in na een veroordeling van de rechter en enkel en alleen vrijkomen na het uitzitten van zijn of haar straf.