FOK! Wat een weer: volop zomer, genieten dus!
Vanochtend is er vooral in het midden en zuiden op veel plaatsen nog bewolking aanwezig. Elders is aanvankelijk sluierbewolking aanwezig, waar de zon geleidelijk steeds beter doorheen komt. In de middag komt er ook in het midden en zuiden steeds meer zon. In het noorden wordt het 20 tot 22°C, in het zuiden en zuidoosten lokaal 26°C. De zwakke tot matige wind is eerst noordoostelijk en draait in de avond geleidelijk naar oost.
Komende nacht is er nauwelijks bewolking. De minimumtemperatuur loopt uiteen van ca. 16°C in het zuiden tot 8°C plaatselijk in het noorden. Er staat een zwakke tot matige oostelijke wind.
Morgen overdag is er veel zon. In de middag ontstaan er stapelwolken maar het blijft vrijwel overal droog. De maximumtemperatuur loopt uiteen van 27°C in het noorden tot ca. 31°C in het zuiden. Alleen op de Wadden blijft de temperatuur enkele graden achter. De wind is zwak tot matig, uit een richting tussen oost en zuid. Aan de westkust steekt in de middag een matige noordelijke wind op. (Bron: KNMI)
Uitzicht over de Maas bij Maren-Kessel (Foto: Kroezel)
Jouw foto of filmpje bij het weerbericht? Mail hem naar weer@fok.nl onder vermelding van je username en waar je de foto (ongeveer) hebt gemaakt. Wie weet staat jouw foto bij het volgende weerbericht.
Veelste warm om iets te doen.
Geeft maar een graad of 18-20. Veel beter.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Ik begrijp het wel hoor. Fok is en blijft een weblog, dus nieuws met een randje en een mening. Veel mensen genieten enorm van de warmte.
Mij niet gezien tijdens werktijd die warmte... 'Naar de zaak' is vies warm, want je moet je 'goed' kleden.. en thuis werken is helemaal niks in die leffe warmte, je wil dan alleen nog maar iets gaan doen.. bijv.. een lekkere wandeling van 14km maken in de duinen of zo.
Duinen tussen Bilthoven en Baarn? Meer bos dan duinen . Afgelopen vrijdag wel 22 km door de duinen geklauterd komend weekend waarschijnlijk weer de AWD in.
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Genieten dus!
Ik vind het weerbericht niet inclusief
Dit is het "nieuwe normaal van de afgelopen 2-3 jaar" daarvoor was de Nederlandse zomer niet zo vervelend
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
Zijn allerhande regelingen in het leven geroepen voor thuiswerk.
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken