Palestijnen blijven agressief ondanks wapenstilstand
Palestijnen hebben zich net een paar uurtjes aan een zwaarbevochten wapenstilstand tussen terroristenorganisatie Hamas en Israël gehouden. Zevenduizend Arabieren gingen vrijdag weer eigenzinnig lekker rellen bij de grens tussen de Gazastrook met Israël.
Vrijdagochtend werd de deal tussen beide aartsvijanden gesloten waarbij Israël, in ruil voor het stoppen van terreurballonaanvallen door Hamas, diesel levert aan de Palestijnse gebieden via de recent gesloten Kerem Shalom grensovergang en de visgronden voor de Palestijnen uitbreidt. Ook worden in beslag genomen vissersboten weer teruggegeven aan de eigenaren.
"In reactie op het verzoek van Egypte en de Verenigde Naties zal Israël het visgebied uitbreiden en de overdracht van brandstof toestaan, in ruil voor de belofte van Hamas dat het geweld tegen Israël zal stoppen. Als Hamas zijn verplichtingen niet zal nakomen, zal Israël de sancties herstellen", aldus een woordvoerder van de Israëli.
De Palestijnen bleven echter maar heel even stil.
Bij de rellen van vrijdag werd onder andere een brandbom naar een jeep van het Israëlische leger gegooid, maar bij deze nutteloze demonstratie raakte verder niemand gewond.
Ook de aanvallen met terreurballonnen begonnen weer. Deze ballonnen dragen vaak booby-traps of brandbommen met zich mee en worden, zodra de wind richting Israël staat, vanaf Palestijns grondgebied losgelaten. Zodra deze balonnen landen leidt dat vaak tot grote branden, die vooral Israëlische boeren en grensdorpen zwaar treft.
Ondanks dat de Palestijnen zich niet houden aan de overeenkomst met Hamas, zal Israël zich aan hun beloftes houden. Voorlopig.
Als Israel zo agressief zou zijn zouden ze geel die regio al lang geleden ingepikt hebben, echter ze hebben da Palestijnse bevolking de ruimte gelaten en getracht daar een veilige zone in alle vrede te handhaven.
Palestijnen kunnen in Israel zelfs meer verdienen dan in hun eigen land ( als je dat een land mag noemen met een bevolking die uitgescheten werd door de omringende landen rond Israel). Maar dat wil jij niet erkennen omdat jouw ayatollah dat niet aan jouw volk wenst te laten weten. Kijk maar eens naar Ayatollah Gamenei die oorlogszuchtige krankzinnige idioot in zijn lange jurken en zijn dameshoedje op, zie en hoor hem de oorlog aanbevelen aan zijn volk.
En wou jij dan nu beweren dat de islam een vredige religie is? Zie de vele recente oorlogen die er gevoerd zijn en de vele doden die daar bij vielen. Je kunt het allemaal op internet lezen.
Neem de tijd.
Mijn vraag is wat er erg aan is als moslims inderdaad met Europa doen wat Israel met Palestijnen doet als je vindt dat Israel goed bezig.
"De moslims" (en dan bedoel ik degenen die de onderlaag van de Europese bevolking uitmaken, niet degenen die daarboven uitstijgen en gewoon deel uitmaken van onze maatschappij) proberen met Europa te doen wat de Palestijnen met Israël proberen te doen.
Israël houdt zich in vanwege de menselijkheid die wij westerlingen ook kennen. Andersom is dat niet het geval. Dat is ook het grote conflict van de afgelopen decennia het in Europa.
En in welk opzicht houdt Israël zich in? Ze hebben de situatie onder controle. Ze controleren alle grenzen, over de grond, de zee en de lucht.
Volgens Israëlische soldaten zelf hebben ze in de oorlogen op onschuldige Palestijnen geschoten vanaf hun tanks en gevechtsvliegtuigen alsof ze een computerspelletje aan het spelen waren. Een raket (eerder een vuurpijl) die vanuit Gaza wordt afgeschoten met of zonder doden tot gevolg, wordt beantwoordt door Israel met een grotere aanval. Dat is niet jezelf inhouden.
Bedankt voor deze discussie maar als dit je argumenten zijn, is verdere discussie zinloos.
Niet heel sterk als er doorheen geprikt wordt alleen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken