Nieuws
Samengaan UPC en Ziggo verslechtert kwaliteit
Het samenvoegen van de netwerken van UPC en Ziggo heeft bij veel tv-klanten voor problemen gezorgd, zegt de Consumentenbond op grond van een peiling onder 3000 Ziggo-klanten.
Na de overname van Ziggo door Liberty Global, het moederbedrijf van UPC, moesten Ziggo-klanten de zenders opnieuw instellen. Uit de enquête van de Consumentenbond blijkt dat een kwart van de ondervraagden problemen ondervond met tv-kijken nadat ze dit hadden gedaan. Ruim 40 procent maakte hiervan melding bij Ziggo, maar desondanks werd één op de vier problemen niet opgelost.
De meeste klachten gingen over blokken en strepen in beeld. Wegvallend beeld en slechte ontvangst waren andere problemen die werden genoemd.
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
Werkt gewoon prima en nog goedkoop ook.
Dat digitale is allemaal heel leuk enzo, maar je hebt er geen ruk aan. 90% van de zenders kijk ik toch nooit.
En als het gewoon eens zou werken, zou een boel schelen. Laat ze de boel eerst eens verder ontwikkelen voor dat ik er een stuiver aan besteed. Overigens verdom ik het om 50+ euro per maand voor die onzin te betalen
Gewoon ineens tijdens een uitzending zwart beeld voor enige seconden en mijn WiFi ben ik al een jaar mee aan het kutten. Ik zit overigens al jaren bij Ziggo.
― Aleksandr Solzhenitsyn
De gemeten upload hier in de buurt op kabel is s'avonds ongeveer 250 Kbps en overdag rond de 400 Kbps op z'n hoogst. Zelfs bij ADSL ligt de upload hier gemiddeld hoger.
Gemeten met http://www.speedtest.net/
MCB radio 747KHz Middengolf
Bovendien wordt het knap kut voor je als je langere kabels hebt of deze zelfs in de muur hebt verstopt zonder buis...
En dat allemaal met andere frequenties die ineens erg storingsgevoelig zijn?
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Die standaard kabels van de bouwmarkt op de rol zijn allemaal ongeschikt, de een zal inderdaad wat minder storing geven dan de ander (ligt ook aan de sterkte van het draadloze spectrum in de lucht) maar het blijft een gok.
Paar dagen later weer een monteur langs geweest om de sterkte van het signaal wat binnen komt te meten. Deze was dus te hoog dus dat heeft hij naar beneden geschroefd (denk) De blokken zijn een stuk minder geworden maar ik heb wel weg vallend beeld erbij gekregen.
Sorry, maar dan snap je iets niet als bedrijf.
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
toevallig ineens de blokjes ens in 2 minuten (scrambling) dus iets is er niet in de haak..
http://tweakers.net/nieuw(...)on=7610379#r_7610379
Die heb ik enkele jaren terug vervangen door Ziggo, maar het wonderlijke blijft
het funktioneert goed toe na de omzetting.
Dus het is zeer onwaarschijnlijk dat het aan al die mensen hun interne installatie ligt.
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Yep. De oude TRAS1000 (/B) versies zijn storingsgevoelig.
Ik stel voor dat ziggo de problemen oplost anders gaan ze heel wat klanten missen.
https://www.ziggo.nl/klan(...)roblemen/ziggo-helpt
https://www.ziggo.nl/klantenservice/contact-met-ziggo
Ik heb 32,5 meter coax kabel liggen vanaf de meterkast naar m'n TV, woon in een flat, 100 meter van een hoogspanningstransportnet met GSM/LTE mast erop en heb geen last van blokjes
Sinds maandag is dat eindelijk opgelost en kan ik alle zenders prima ontvangen, sterker nog.. ik heb nu beter beeld dan toen het alleen Ziggo was, toen kon ik sommige zenders niet ontvangen, RTL5 gaf bijv. veel teveel storing in beeld waardoor niets meer te volgen was.
Vooral de frequentiewijziging van 372.000 naar 474.000 was voordelig voor mij hier, op de vorige frequentie zat veel teveel storing.
Vanaf het punt waar Ziggo het huis binnenkomt tot de HD receiver van Ziggo is het toch nog 8 meter.
Daarnaast heb ik nog zo'n goedkope kabel doorgetrokken naar mijn woonkeuken en dat is toch een lengte van 25 meter.
En ik moet zeggen, qua beeld heb ik geen klagen, af en toe valt het geluid weg tijdens het zappen maar dat schijnt een probleem te zijn van de Cisco HD ontvanger ( in de woonkamer).
Ekte gore NSFW ga je écht niet zien op die veredelde softporno kanaaltjes.
MCB radio 747KHz Middengolf
Jaren lang het 'ligt echt aan uw situatie' en 'grote kans dat als we een monteur sturen u moet betalen' moeten aanhoren. Tot de glasvezel er was, toen werden ze ineens een partij klantvriendelijk....
MCB radio 747KHz Middengolf
MCB radio 747KHz Middengolf
100/100 zou voor mij ook ideaal zijn, download boeit me niet zoveel.
Er word niet enorm gebeld na mijn idee, en ben verder ook niet ontevreden - alleen als ziggo iets stuk maakt mogen ze het komen repareren ..
MCB radio 747KHz Middengolf
MCB radio 747KHz Middengolf
Maar nu schijnt het meer technisch te zijn dus
Maar als alles is vervangen en aangelegd door een monteur van upc toen der tijd mag je ook verwachten dat dit goed gebeurd. De 2de monteur zag gelijk de fout die was gemaakt en heeft dit netjes hersteld.
Paar jaar terug kon ik overstappen naar de horizon box, wat in het begin nog de enige problemen met zich mee bracht, maar achteraf gezien viel het uiteindelijk wel mee.
Alleen zodra het over geld gaat weten ze nergens iets van af.
Contract was verlopen in december, abonnement toen omgezet naar de horizon box, maar wel twee keer betalen voor een borg van de horizon box, terwijl ik de oude ook weer heb ingeleverd waar ik ook een borg voor had betaald.
Na vele malen bellen en langs geweest bij het service winkel, is het nooit gelukt om mijn dubbele betaalde borg terug te krijgen.
Heb zelfs nog eens een aangetekende brief gestuurd maar geen reactie, uiteindelijk de moed maar opgegeven.
Maar zoals vele al hebben gezegd heeft de kabel hier de overhand aan aanbod en kwaliteit met snelheden, dus overstappen was niet ter sprake. ADSL/glasvezel dat is geen optie alternatief hier.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken