Uitslagen Europa League (03/11/2011)
Vanavond werden er wedstrijden in de groepsfase van de Europa League afgewerkt. PSV, FC Twente en AZ kwamen onder meer in actie. Hieronder de uitslagen, standen en het programma voor de volgende speelronde.
Groep A
Rubin Kazan (Rus) - Tottenham Hotspur (Eng) 1-0
56' Natcho 1-0
Shamrock Rovers (Ier) - PAOK Saloniki (Gri) 1-3
8' Salpingidis 0-1
36' Fotakis 0-2
38' Salpingidis 0-3
51' Dennehy 1-3
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PAOK Saloniki (Gri) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 7-4 |
2 | Rubin Kazan (Rus) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6-3 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4-2 |
4 | Shamrock Rovers (Ier) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3-11 |
Programma woensdag 30 november:
Rubin Kazan (Rus) - Shamrock Rovers (Ier)
Tottenham Hotspur (Eng) - PAOK Saloniki (Gri)
Groep B
Vorskla Poltava (Oek) - Standard Luik (Bel) 1-3
5' Kurylov 1-0
17' Seijas 1-1
45' Kanu 1-2
74' Tchité 1-3
FC Kopenhagen (Den) - Hannover 96 (Dui) 1-2
67' N'Doye 1-0
71' Schlaudraff 1-1
74' Stindl 1-2
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Standard Luik (Bel) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6-1 |
2 | Hannover 96 (Dui) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6-4 |
3 | FC Kopenhagen (Den) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4-7 |
4 | Vorskla Poltava (Oek) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2-6 |
Programma woensdag 30 november:
Standard Luik (Bel) - Hannover 96 (Dui)
Vorskla Poltava (Oek) - FC Kopenhagen (Den)
Groep C
PSV (NED) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 3-3
10' Damari 0-1
12' Wijnaldum 1-1
33' Temile 1-2
47' Temile 1-3
59' Toivonen 2-3
72' Gordana (Hapoel Tel Aviv/2xg)
87' Strootman 3-3
Legia Warschau (Pol) - Rapid Boekarest (Roe) 3-1
26' Alexa (Rapid Boekarest/2xg)
51' Radovic 1-0
65' Teixeira 1-1
69' Radovic 2-1
80' Gol (Legia Warschau/2xg)
90' Kucharczyk 3-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PSV (NED)* | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8-4 |
2 | Legia Warschau (Pol)* | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7-4 |
3 | Rapid Boekarest (Roe) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3-7 |
4 | Hapoel Tel Aviv (Isr) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5-8 |
Programma woensdag 30 november:
Rapid Boekarest (Roe) - Hapoel Tel Aviv (Isr)
Legia Warschau (Pol) - PSV (NED)
Groep D
FC Vaslui (Roe) - Sporting Portugal (Por) 1-0
30' Zmeu 1-0
Lazio Roma (Ita) - FC Zürich (Zwi) 1-0
62' Brocchi 1-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sporting Portugal (Por)* | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6-2 |
2 | Lazio Roma (Ita) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-5 |
3 | FC Vaslui (Roe) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-6 |
4 | FC Zürich (Zwi) | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3-6 |
Programma donderdag 1 december:
Sporting Portugal (Por) - FC Zürich (Zwi)
FC Vaslui (Roe) - Lazio Roma (Ita)
Groep E
Maccabi Tel Aviv (Isr) - Stoke City (Eng) 1-2
51' Whitehead 0-1
64' Crouch 0-2
90' Colautti 1-2
Besiktas (Tur) - Dinamo Kiev (Oek) 1-0
68' Korkmaz 1-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Stoke City (Eng) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 8-4 |
2 | Besiktas (Tur) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7-4 |
3 | Dinamo Kiev (Oek) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3-3 |
4 | Maccabi Tel Aviv (Isr) | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4-11 |
Programma donderdag 1 december:
Stoke City (Eng) - Dinamo Kiev (Oek)
Maccabi Tel Aviv (Isr) - Besiktas (Tur)
Groep F
Red Bull Salzburg (Oos) - Athletic Bilbao (Spa) 0-1
37' Herrera 0-1
Paris St. Germain (Fra) - Slovan Bratislava (Slw) 1-0
63' Pastore 1-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Athletico Bilbao (Spa)* | 4 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7-3 |
2 | Paris St. Germain (Fra) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4-3 |
3 | Red Bull Salzburg (Oos) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6-6 |
4 | Slovan Bratislava (Slw) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1-6 |
Programma donderdag 1 december:
Athletic Bilbao (Spa) - Slovan Bratislava (Slw)
Red Bull Salzburg (Oos) - Paris St. Germain (Fra)
Groep G
Austria Wien (Oos) - AZ Alkmaar (NED) 2-2
19' Elm (pen) 0-1
45' Wernbloom 0-2
58' Ortlechner 1-2
61' Barazite 2-2
Metalist Charkiv (Oek) - Malmö FF (Zwe) 3-1
46' Taison 1-0
56' Taison 2-0
66' Ranegie 2-1
90' Fininho 3-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Metalist Charkiv (Oek) | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 10-4 |
2 | AZ Alkmaar (Ned) | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 9-6 |
3 | Austria Wien (Oos) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7-7 |
4 | Malmö FF (Zwe) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4-13 |
Programma woensdag 30 november:
Malmö FF (Zwe) - AZ Alkmaar (NED)
Metalist Charkiv (Oek) - Austria Wien (Oos)
Groep H
Sporting Braga (Por) - NK Maribor (Slv) 5-1
4' Lima 1-0
7' Alan 2-0
38' Elderson 3-0
62' Volas 3-1
85' Vinicius 4-1
90' Merida 5-1
Birmingham City (Eng) - Club Brugge (Bel) 2-2
39' Meunier 0-1
44' Akpala 0-2
55' Beausejour 1-2
74' King (pen) 2-2
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Club Brugge (Bel) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-5 |
2 | Birmingham City (Eng) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-7 |
3 | Sporting Braga (Por) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10-5 |
4 | NK Maribor (Slv) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3-10 |
Programma woensdag 30 november:
NK Maribor (Slv) - Club Brugge (Bel)
Sporting Braga (Por) - Birmingham City (Eng)
Groep I
Celtic (Sco) - Stade Rennes (Fra) 3-1
2' Mangane 0-1
30' Stokes 1-1
43' Stokes 2-1
82' Hooper 3-1
86' M'Vila (Stade Rennes/2xg)
Atlético Madrid (Spa) - Udinese (Ita) 4-0
6' Adrian 1-0
12' Adrian 2-0
36' Diego 3-0
67' Falcao 4-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Atlético Madrid (Spa) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-3 |
2 | Udinese (Ita) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5-6 |
3 | Celtic (Sco) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-5 |
4 | Stade Rennes (Fra) | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4-7 |
Programma woensdag 30 november:
Stade Rennes (Fra) - Udinese (Ita)
Celtic (Sco) - Atlético Madrid (Spa)
Groep J
Schalke 04 (Dui) - AEK Larnaca (Cyp) 0-0
Steaua Boekarest (Roe) - Maccabi Haifa (Isr) 4-2
13' Tatu 1-0
28' Costea 2-0
36' Meshumar 2-1
40' Katan 2-2
61' Costea (Steaua Boekarest)
64' Tanase 3-2
84' Tanase 4-2
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Schalke 04 (Dui) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 8-1 |
2 | Maccabi Haifa (Isr) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9-7 |
3 | Steaua Boekarest (Roe) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-8 |
4 | AEK Larnaca (Cyp) | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1-7 |
Programma donderdag 1 december:
AEK Larnaca (Cyp) - Maccabi Haifa (Isr)
Schalke 04 (Dui) - Steaua Boekarest (Roe)
Groep K
FC Twente (NED) - Odense BK (Den) 3-2
11' Fall 0-1
35' Høegh (e.d.) 1-1
37' Landzaat 2-1
62' Fall 2-2
82' Fer 3-2
Fulham (Eng) - Wisla Kraków (Pol) 4-1
5' Duff 1-0
9' Kirm 1-1
30' Johnson 2-1
57' Johnson 3-1
79' Sidwell 4-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Twente (NED)* | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 12-5 |
2 | Fulham (Eng) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-3 |
3 | Odense BK (Den) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6-10 |
4 | Wisla Kraków (Pol) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-11 |
Programma donderdag 1 december:
Odense BK (Den) - Wisla Kraków (Pol)
FC Twente (NED) - Fulham (Eng)
Groep L
AEK Athene (Gri) - Lokomotiv Moskou (Rus) 1-3
50' Glushakov 0-1
60' Leonardo (pen) 1-1
72' Maicon 1-2
80' Ignatiev 1-3
Anderlecht (Bel) - Sturm Graz (Oos) 3-0
23' Gillet 1-0
59' Feldhofer (Sturm Graz/2xg)
73' Suarez 2-0
81' De Sutter 3-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Anderlecht (Bel)* | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 11-1 |
2 | Lokomotiv Moskou (Rus) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 8-5 |
3 | Sturm Graz (Oos) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3-8 |
4 | AEK Athene (Gri) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4-12 |
Programma donderdag 1 december:
Lokomotiv Moskou (Rus) - Sturm Graz (Oos)
AEK Athene (Gri) - Anderlecht (Bel)
* door naar knock-outfase