Nieuws
Koffietijd trekt ruim 400.000 kijkers
De eerste aflevering van het vernieuwde tv-programma Koffietijd heeft maandag ruim 400.000 kijkers getrokken. Dat bleek uit dinsdag gepubliceerde cijfers van Stichting KijkOnderzoek (SKO). Koffietijd was maandagochtend met afstand het best bekeken programma.
De bekende show keerde maandag na een afwezigheid van negen jaar in een nieuw jasje terug bij RTL4. Met een kijkcijfer van ruim 400.000 schopt het ochtendprogramma van presentatieduo Loretta Schrijver en Quinty Trustfull het net niet tot de 25 best bekeken uitzendingen op Tweede Paasdag.
Die lijst wordt aangevoerd door Radar, dat werd bekeken door ruim 1,9 miljoen kijkers. Voetbal International eindigde met 520.000 kijkers op de 25e plaats.
http://www.kijkonderzoek.nl/
foto
Ik hoor oma al: "ik dacht dat Hans het zou doen. Ik wil Hans"
Vandaag nog geen 200.000 man IMO
Als jij het mist omdat je wel een baan hebt ben je op dat vlak al beter af...
(parttimers en bejaarden buiten beschouwing gelaten he.)
met die andere 2 was het veul leuker. Ohja toen zag ik het dagelijks
school en zo
Heb dat altijd zo'n rare vent gevonden...
You make me sick, because I adore you so...
Ik besefte de ernst van mijn kater, toen de poes stampend de kamer binnen kwam.
Niet op zijn hoofd.
Ik vond het ouderwets gezellig, heerlijk een dutje gedaan onder het genot van al het gekwebbel. Even geen dood,verderf en ellende
Sukkels.
Live like you'll die today...
JD
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken