Nieuws
Amerikaan opgepakt in Pakistan
In Pakistan is een Amerikaan gearresteerd die voor terreurnetwerk al-Qaeda zou werken. Dit is gisteren van Pakistaanse functionarissen vernomen. Het gaat om Abu Yahya Mujahdeen Al-Adam, zo meldt de krant The New York Times.
Er is verder weinig over hem bekend. Er was zondag enige verwarring rond de arrestatie. Eerst leek het alsof Adam Gadahn of 'Azzam de Amerikaan' was opgepakt. De 31-jarige Gadahn zou terroristen van materiaal hebben voorzien. Hij was in video's van het terreurnetwerk al-Qaeda te zien. Gadahn is al jaren voortvluchtig. De Amerikaanse autoriteiten hebben een beloning van 1 miljoen dollar uitgeloofd voor informatie die resulteert in zijn aanhouding.
Hij heeft er 2 decennia voor gewerkt.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Time to put on your tin foil hat...
Algemeen bekend feit ook niet te vergeten gewoon toegegeven door de cia.
Net zoiets als hoe saddam aan de macht was geholpen door de cia.
Zat officiele documentatie over te vinden dat na x jaar is vrijgegeven.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken