| Dag zeven van het WK is de eerste volledige dag met tweede wedstrijden in de groepsfase. Hier het dagelijks overzicht van alle WK-programma's op televisie. |
Sport1.1 | 07:00-08:30 | WK Gisteren |
Eurosport | 08:30-09:00 | World Cup Show |
Eurosport | 09:00-11:00 | World Cup Season Legends |
Nederland 2 | 09:10-11:00 | Wedstrijd gisteren |
Eurosport | 11:00-11:30 | World Cup Show |
Nederland 2 | 11:10-12:00 | Studio Sportzomer |
Eurosport | 11:30-13:30 | World Cup Season Legends |
Sport1.1 | 13:00-14:30 | WK Gisteren |
ZDF | 14:05-15:00 | WM-Studio |
Nederland 2 | 14:20-14:30 | The Art of Football from A-Z |
Nederland 2 | 14:30-14:50 | Voorbeschouwing Ecuador-Costa Rica |
Nederland 2 | 14:50-16:55 | Ecuador-Costa Rica |
ZDF | 15:00-17:00 | Ecuador-Costa Rica |
Sport1.1 | 15:00-17:45 | Ecuador-Costa Rica |
Nederland 2 | 16:55-17:00 | Nabeschouwing Ecuador-Costa Rica |
ZDF | 17:00-18:00 | WM-Studio |
Nederland 2 | 17:35-17:50 | Voorbeschouwing Engeland-Trinidad&Tobago |
Nederland 2 | 17:55-19:55 | Engeland-Trinidad&Tobago |
ZDF | 18:00-20:15 | Engeland-Trinidad&Tobago |
Sport1.1 | 18:00-20:45 | Engeland-Trinidad&Tobago |
RTL 7 | 19:50-20:30 | Voetbal Insite |
Nederland 2 | 19:55-20:05 | Nabeschouwing Engeland-Trinidad&Tobago |
Nederland 2 | 20:05-20:35 | WK Journaal |
Eurosport | 20:15-20:45 | World Cup Show |
ZDF | 20:15-21:00 | WM-Studio |
Nederland 2 | 20:35-20:50 | Voorbeschouwing Zweden-Paraguay |
Nederland 2 | 20:50-22:55 | Zweden-Paraguay |
Sport1.1 | 21:00-23:00 | Zweden-Paraguay |
ZDF | 21:00-23:00 | Zweden-Paraguay |
Talpa | 21:50-22:00 | Villa BvD |
Talpa | 22:50-23:50 | Villa BvD |
Nederland 2 | 22:55-23:00 | Nabeschouwing Zweden-Paraguay |
SBS 6 | 23:00-23:30 | Hart van Oranje |
ZDF | 23:00-23:30 | WM-Studio |
Nederland 2 | 23:00-23:50 | Studio Sportzomer |
Sport1.1 | 23:15-00:45 | WK Vandaag |
Eurosport | 23:15-23:45 | World Cup Show |
BBC 1 | 23:35-00:35 | World Cup Match of the Day |
Talpa | 00:20-01:15 | Villa BvD |
BBC 1 | 01:25-03:05 | WK Voetbal |