Nieuws
[update] 16-jarige jongen steekt ex in brand
Een 16-jarige jongen uit Leeuwarden heeft vorige week zijn evenoude vriendin tot twee keer toe in brand gestoken. Waarschijnlijk was de jongen jaloers en kwam hij daardoor tot zijn daad. Dit is dinsdag door de politie bekendgemaakt.
Vorige week maandag goot de jongen terpentine over het slachtoffer heen en stak haar daarna in brand. Het meisje ligt in het Academisch Ziekenhuis Groningen met tweede- en derdegraads brandwonden. Haar toestand is stabiel, aldus de politie.
Update 11:13
De Leeuwarder Courant meldt meer details over deze zaak. De dader is een jongen van Iraaks-Koerdische afkomst. Hij kwam tot zijn daden omdat zijn vriendin op vakantie gezoend zou hebben met een andere jongen.
De verdachte staat bekend als extreem bezitterig en gewelddadig. Hij verbood zijn vriendin omgang met ieder ander. Tevens had hij haar al eens geprobeerd te wurgen met een fietsketting. Ook had hij al gedreigd haar in de brand te steken mocht ze ooit vreemdgaan.
Toen de jongen vorige week notie kreeg van de vakantieliefde van zijn ex nodigde hij haar uit in de woning van zijn pleegouders. Daar zette hij haar op een stoel, haar gezicht gericht op een computerbeeldscherm waarop een tekst stond van de strekking: 'Je bent er geweest'. Met een mes kraste hij zijn naam in haar borst. Van haar nek tot de onderkant van haar buik overgoot hij haar met terpentine. Hierop stak hij haar in brand. Daarna doofde hij de vlammen. Hij overgoot haar lichaam wederom met terpentine en stak het nogmaals aan. Daarna zette hij het meisje onder de douche en bracht haar naar zijn vorige ex-vriendin, die pas de volgende dag een ambulance belde.
Volgens strafdeskundigen wacht de jongen opsluiting in een jeugd TBS-inrichting tot wellicht zijn 23ste. In advocatenkringen houdt men er ook rekening mee dat de jongen als volwassene zal worden berecht.
Niemand hier beweert dat het ALLE Moslims of allochtonen zijn, en we weten dat het een individu is. Maar de laatste tijd blijken er HEEL VEEL van zulke individuen te zijn.
Niemand hier geeft alle Moslims de schuld. Niemand hier wil alle Moslims het land uitzetten. Mensen hier zeggen dat ze willen dat DIE SPECIFIEKE knul en dat soort misdaden fatsoenlijk gestraft worden...... en terecht.
Dus jouw beschermende (lees: veroordelende) verhaal slaat nergens op.
Denk na.
Wees eerlijk.
En .... maak je niet druk
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
- Weer zo één. Bloedwraak? oh nee natuurlijk eerwraak. Tja, dan moet het toch kunnen?. . . .
Nee natuurlijk niet, hij wordt zelfs als volwassene berecht.
- wow! dan zal die zeker wel lang boete moeten doen voor deze laffe daad.
Euh. . . foto Nope hij doet dit in Nederland, het land waar alles kan. Het land waar je geen lijfstraffen krijgt, het softe land Nederland.
Zieke zieke gast, ik hoop dat je zult branden in de hel! !
- Je hoeft geen strontvlieg te zijn om in de shit te zitten.
waarom zetten ze hier gelijk een afkomst neer. En bij de brand in Eindhoven niet.
offtopic
ontopic
kut gast van mij mag ie levenslang krijgen.
Niet dat ik me helemaal bij hem aansluit maar toch..
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
hier
Met dank aan GS
Veeleer hoor ik vaak helemaal níéts ... Brandmerken? Groeperen? Generaliseren?
Bedoel je labels zoals: dhimmi's, kufrs, infidels ?
Misschien dat we over de inrichting van de aarde, zoals de Mohammedaan dat wil, toch ook maar eens moeten gaan praten.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Je vergeet konzentrations lager, entlossung enzovoort, ga je schamen.
trouwens dankzij de PVDA(Socialisten) zalzelf zo'n hufter als jij een uitkering krijgen.(ALS WE HET DAN TOCH OVER GESCHIEDENIS HEBBEN).
in de fik steken als ze zou vreemd gaan
lekker ventje
RAAR ***MOK*EL
en die vent motten ze levenslang opsluiten fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
dat meisje haar hele leven is verziekt en hij is straks weer op vrije voet...
wat geweldig is nederland tog weer. alles zo goed geregeld.
btw vergeet niet dat een persoon iemand anders zo kan onderdrukken en intimideren dat diegene terugkomt omdat hij het wilde...misschien wilde dat meisje wel weg bij m. foto
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
gatverdamme wat is dit een misslijk makende persoon BAH!
Die jongen is al afgeschreven voor het leven in de maatschappij.
Wat een ongelofelijke hufter, wat een smerige zogenaamd 'zielige' psychopaat, wat een godswonder dat dit afschot hier gewoon over straat mag lopen en beschermd wordt door die ideologische jostikoppen die menen dat dit soort kankersh*t nou eenmaal het gevolg van een "culturele kloof" is en dat het een kwestie van 'tijd' is voordat we allemaal inzien hoe mooi en verrijkend deze woestijnsekteleden ons landje zullen inrichten naar hun normen en waarden.
Overleg en andere politieke shit is voorbij, gepasserd station. Dialoog helpt niet, dit type beestachtig tuig kan geen enkele verantwoordelijkheid dragen en verwoest elke moderne maatschappij. Volksvertegenwoordiging wil alleen maar meewerken aan het institutionaliseren van dit gedachtengoed in ons land, wil je dat niet, maken ze je af, pardon, LATEN ze je af maken als de laffe ratten die het zijn om daarna verdrietig en geschokt voor de camera te beweren dat ze dat natuurlijk nooooit zo hadden bedoeld.
Het eerste probleem wat er nu opgelost moet worden is hoe we dit 'importgedrag' moeten uitroeien zonder zelf neergeschoten te worden door de sekteleden en haar politieke collaborateurs. Allemaal massaal naar de schietvereniging? Milities vormen?
Ik denk dat ik al weet wat ik ga doen om mijn steentje bij te gooien, en voorlopig netjes binnen de wetten van de multikulturalisten zodat mijn baan, gezondheid en familie geen risico zullen lopen.
Maar ik ga op zeker wat doen, polemische pamfletjes schrijven is leuk om elkaar moed in te spreken en je woede even wat lucht te gunnen, maar die k*nkergasten lachen zich helemaal gek om ons en ons gepolder en gediscussieer in hoeverre de kolonisatie van Nederland nou precies een 'verrijking' moet zijn.
De volgende die dat op mijn werk durft te beweren krijgt hete koffie over zich heen. Promise.
Godzamme, wat ben ik giftig. Al 15 jaar zie ik dit aankomen, al 15 jaar word ik uitgescholden en gecriminaliseert en als je dan uiteindelijk tot op het bot getergd woedend wordt zeggen ze "Zie je wel, met jou valt nou eenmaal niet te praten".
Nee, met mij valt inderdaad niet meer te praten. Ah, ik heb de website van de lokale schietvereniging al gevonden. 13 euro per maand, dat valt reuze mee.
Nu eens even kijken of ik IRL net zo goed kan mikken als tijdens een potje DOOM. Veel verschil tussen de monsters is er in ieder geval niet.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
allemaal binnenlaten------------------------------------------allemaal buiten laten
------------------------------------welke kant kies jij?-------------------------------------
LINKS--------------------------------------of-------------------------------------RECHTS?
Los van de aversie (terecht) tegen dit met klote cultuur besmet gezwel roep ik wel op ook eens aan het slachtoffer te denken en de arme meid sterkte te wensen. Wellicht weet iemand manier???
Wat mij betreft beginnen we vandaag met de grote schoonmaak.
en het is endlösung (met een D, de umlaut of E en een enkele S)
3 jaar tbs en dwangverpleging en netjes opsluiten
vervolgens hem vrolijk weer zijn gang laten gaan foto
ik heb mijn andere eerste reactie maar ff weggehaald.......
Men moet toch echt meer doen aan dit soort gevallen. Aangezien statistisch bekend wordt gemaakt dat dergelijke misdaden veelvuldig worden gepleegd door bepaalde groeperingen moeten met name die groepen eens goed bekeken worden.
Uitlatingen als "het is weer zo'n *piep*" gaan me veel te ver. Echter het moge bekend zijn dat het integratie beleid faalt ... dankzij links Nederland.
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
Wel dient het beleid aangescherpt te worden. De afgelopen 40 jaar zijn we veel te soepel geweest en daar plukken we nu de wrange vruchten van. Dus ook niet links.
Het meisje is slachtoffer maar ik snap niet dat ze zich slachtoffer laat maken. En geen aangifte doet. Het rechtssysteem functioneert te vaak niet goed maar zo passief handelen ...
En het was vast niet de eerste keer dat deze knul vreemd gedrag vertoonde ... om je nu steeds als boksbal te laten misbruiken. Onbegrijpelijk.
Nee ... ik ben geen Islamiet (voor degenen die zo graag generaliseren).
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
Ik heb een poos de eer gehad te mogen samenwerken met, en min of meer 'bevriend' te zijn met een paar marokkanen van over de 20. Best aardige jongens, zo op het eerste gezicht, maar ze gingen stuk voor stuk regelmatig naar de (nederlandse) hoeren. Ik vond dat heel erg bizar, en een nogal dubbele moraal van die moslims. Kreeg medelijden met die hoeren. Die ik notabene zelf nooit bezocht heb, en ik ben dan die zondaar in dat land der losbollen en heidenen weetjewel.(???)
Zodra je met ze begon te praten over relaties en vrouwen, hun recht, hun trots, Amerikanen, hun en onze vrijheid, joden en nog veel meer, dan ontdekte je plotseling dat er bij die mensen echt een enorme primitieve steek los zit van binnen. Niet uit hun hoofd te praten ook. Een ware brainwash.
Maar ik snap alleen niet helmaal
waarom ze na die wurgpoging al niet weg ging. En was ze vastgebonden
ofzo?? Beetje vaag verhaal..
Niemand weet wat zijn motivatie is geweest, hij was al bekend als een Seiko. Dus alle gekke die uit gebieden komen waar voornamelijk moslims wonen zijn meteen extremisten en willen "de westerse honden" vernietigen.
Die jongen is ziek, ziek door jaloezie. Hij kon zijn jaloezie niet bedwingen en vervolgens heeft hij zijn ex in de fik gestoken, tragisch maar niet raar. Ook geboren en getogen blanke nederlanders zijn hier in staat. Ik heb voldoende zaken in gezien waarbij blanke nederlanders betrokken zijn geweest bij incidenten die hier veel op lijken, maar helaas behandelen deze incidenten zelden de voorpagina's.
En daarom hebben wij "Censuur".... om andere zwart te maken en onszelf te prijzen foto
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Mij pa kwam toen naar Holland,
En dacht, wat is er aan de hand?
Het eerste wat hij merkte,
Is dat hij niet hoeft te werken.
En tevens, heel banaal,
Beseft ie nix van de NLse taal
In zijn toegewezen huis kon ie lekker hangen,
En elke maand door anderen verdiend geld vangen.
Had ie tijd over, dacht ie gewoon,
Ik maak effe een extra zoon.
Een agressief stuk tuig,
Maar ach, wat is ie ruig.
Beetje jatten, dealen en stelen,
Daarnaast nog een beetje helen.
Want een mongool als de deze,
Hoeft toch niet op school te wezen.
Behalve het snelle graaien,
Ook wat domme NLse meiden naaien.
Doet ze iets wat hij niet pikt?
Dan steekt hij haar gewoon in de fik.
Het vuur heeft ie niet zelf gedoofd,
Want het mag allemaal van zijn geloof.
Hij zegt dat het hem spijt,
Maar is eigenlijk de weg kwijt.
Stom, kan niet, mag niet wordt gekermd,
Maar ach, hij wordt toch beschermd.
Verder is hij hartstikke blij,
Hij komt toch heel snel weer vrij.
Wat is de moraal van dit verhaal?
Bij hun is dit hartstikke normaal.
Maar een oordeel van mijn hand,
Is: Malloot, ga naar je eigen land.
fotofotofoto
Denk na.
Wees eerlijk.
En .... maak je niet druk
Ik durf te wedden dat ze je wel kunnen vertellen hoeveel moslims er tot de vaste klantenkring behoren.
Heel apart, nietwaar? Hun vrouwen mogen niet vreemdgaan, zelfs geen kusje op vakantie, dat meisje van 16 was immers zijn bezit, maar zelf hebben ze het volste recht om hun woestijnzaad ook nog eens over de hoeren te sproeien, no problem.
Talk about een mes dat aan twee kanten snijdt.
MoeT NoG KoMeN DeNk Ik...;)
:'(
"Via Brussel hebben we inmiddels geregeld, dat als we in totaal 10.000 vluchtelingen opnemen we een jaarlijkse bijdrage uit Europa krijgen van 250 miljoen.
Als we daar nou 50 miljoen van gebruiken voor het opzetten van eenvoudige opvangkampen [je weet wel: 1 kamertje met TV-tje + slaapkamertje en keuken] houden we een leuk bedrag over om aan leuke andere dingen te besteden."
"We vertellen onze polderjongens en meisjes natuurlijk niets over de problemen, die zullen ontstaan. Neen, we zetten een campagne op, die er op is gericht om een zo positief mogelijk beeld te geven van al die vreemde mensen, die onze steden komen verrijken. Nieuwe culturen en zo, je weet wel toch?"
Evaluatie anno 2004:
- ministers, wethouders en burgemeesters in grote en middelgrote steden hebben 10 jaar lang met geld gesmeten om hun naam in de geschiedenis te schrijven via grote prestigeprojecten.
- Deetman is er inmiddels achter dat hij burgemeester is van Bagdad aan Zee;
- Cohen is zich inmiddels bewust, dat hij een stadsdeel heeft , wat feitelijk de naam Casablanca verdient;
- Opstelten heeft een soort Klein Afrika in zijn binnenstad.
etc etc etc.
Eenvoudige boerenlullen die wij zijn, zijn we er stevig ingestonken. Maar we zijn er intussen wel achter welk kunstje ons ONGEVRAAGD is geflikt.
Zaken als die gestoorde Irakees [zijn achtergrond zal ongetwijfeld bol staan van moordpartijen en martelingen, die in Koerdistan hebben plaatsgevonden]
zijn incidenten, die ons de schrik op het lijf jagen. Maar incidenten bestrijden dat helpt al jaren en jaren niet.
Er moet een structurele oplossing komen en daarvoor nu is de politiek er. Dames en heren, die door ons worden gekozen en zich in dienst van ons moeten opstellen.
Mijn advies: hou op met op incidenten te reageren maar bundel de krachten [en er zijn veel, heel veel mensen in Nederland die zwaar genoeg hebben van wat er allemaal om ons heen gebeurt] en dwing de politiek om passende actie te nemen. Individueel kankeren lucht misschien op, maar helpt niet.
50.000 man op het Binnenhof, daar schrikken ze van wakker!
Trouwens, de kamercommissie die ik aanhaalde bestaat uit leden van alle politieke partijen, niet alleen PvdA.
Wegens bewezen ... diensten. Let's róóóóólllll ..... Ach, je had er vertrouwen in.
Totdat je erachter kwam dat jíj het zinkende schip werd. En dat de ratten en mederatten vanaf de kant de kapitein stonden te spelen.
" Zó doen burgerd ! "
" Doe je verkéérd, burgerd ! "
" Blijven bellen, burgerd ! "
" We werken er hárd aan, burgerd !! "
" Wel lúísteren, burgerd !!! "
" Neen, politie is er even niet. Maarre ... hier hebbie wel een prent !! Zó, nou hoeft ik er nog maar 250, búrgerd ! " 500.000 man als het aan mij ligt ....
Leus?
" Aááááánpakkken !!!!
Of wéééééééégwezééééééééén !!!!! "
Ook met mes bewerken en 2x in de brand steken, weet ie hoe dat voelt!
En daarna natuurlijk het land uitzetten, verbannen die gast! foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken