Nieuws
Nederlanders bang voor Derde Wereldoorlog
Uit de enquête, die via het internet onder 760 mensen werd uitgevoerd, blijkt dat 44,7 procent van de Nederlanders bang is voor een wereldwijde oorlog. Ruim 38 procent geeft echter aan daar juist niet bang voor te zijn, aldus Intomart.
Op de vraag of Nederland via de NAVO betrokken zou kunnen raken bij het conflict, antwoorddde 55,8 procent dat men daar bang voor is. Nederlanders zijn begaan met de situatie, maar als de VS willen terugslaan, vindt 28 procent dat Nederland uit zichzelf militaire hulp moet aanbieden. Bijna 60 procent is daartegen.
Een grote groep Nederlanders houdt rekening met nieuwe aanslagen. Een meerderheid van 51 procent is bang dat ook aanslagen in Europa zullen volgen. Voor aanslagen in Nederland is men minder bang: iets meer dan een kwart denkt dat Nederland doelwit zou kunnen worden.
quote:
Bijna 60 procent is daartegen.
Stelletje vuile laffe honden! Zijn zeker nog nooit in Normandie geweest waar hectaren dode Amerikaanse soldaten liggen die kapot zijn geschoten zodat wij hier vandaag op Fok! kunnen posten.. lekker stelletje.
Ik stel me bij deze beschikbaar als vrijwilliger. Helaas hebben ze de dienstplicht afgeschaft dus ik heb geen training gehad maar die oorlog duurt vast nog wel even.
Het is uiteraard in en in triest wat er gebeurt is in amerika, maar omdat er niet duidelijk "1 land" achter zit, verwacht ik niet dat de USA bijzonder veel terug kunnen doen. Aangezien zelfs Osama Bin Ladin alle betrokkenheid ontkent en er uit enigszins opmerkelijke gebieden medeleven is getoond (arafat / iran etc...) wordt het nog een zware dobber voor Bush om een schuldige aan te wijzen. Op zich uiteraard een slimme strategie van de terroristen.
"Zorg er voor dat \'t voor de wereld onduidelijk is wie er achter zit en de wereld zal minder duidelijk achter de USA staan bij enige tegenaanvallen"
Ik ben in ieder geval benieuwd....
quote:
Ik stel me bij deze beschikbaar als vrijwilliger. Helaas hebben ze de dienstplicht afgeschaft dus ik heb geen training gehad maar die oorlog duurt vast nog wel even.
Je had ook beroepsmilitair kunnen worden.
Amerika zal de verantwoordelijke achter deze aanslag willen pakken, dus komen zij bijvoorbeeld met een bombardement op een opleidingskamp van bin Laden. Nederland staat achter de VS en is het dus eens met dat bombardement. Ze zeggen dat ook in de internationale pers. bin Laden reageert vervolgens met een nog grotere aanslag (misschien niet direct, maar over een 1,5 jaar ofzo) op Nederland omdat die steun hebben betuigd aan de VS.
Volledig hypotetisch, maar toch
Als die chick die uit het vliegtuig belde nou had verteld of het arabische of amerikaanse kapers waren....
lees trouwens dit, echt interessant:
http://groups.google.com/groups?hl=en&th=54ab4d241c34e0cc&rnum=1
echt bizar, let vooral op de getallen!!
911 - alarmnummer USA
datum in amerika: 9-11
Geschatte tijd van inpact vliegtuigen: 911
topic-titel van een terrorist op een ander msg board: 911
quote:
Je had ook beroepsmilitair kunnen worden.
pah.. in dit land?
Ik was bijna beroeps bepaalde tijd geworden maar het Nederlandse leger trekt me niet zo.
Ik wil best soldaat worden, maar dan wil ik ook wel vechten, niet in een of ander kamp in duitsland de hele dag m\'n jeep zitten poetsen om dan naar Macedonie uitgezonden te worden zonder wapens.
quote:
Geschatte tijd van inpact vliegtuigen: 911
Gelul, het was eerder. Ik word een beetje gek van al die Nostradamusachtige theorieen
Het kan ook zijn dat er aanslagen op Nederland komt, omdat NL bevriend is met Israël.
Als iemand de toespraak van Bush gehoord heeft dan heb je ook gehoord dat ie de oorlog verklaart heeft aan welk land dan ook dat het brein achter deze aanslag herbergt. Als het inderdaad bin Laden is, dan is dat dus Afghanistan. De NATO heeft toegezegd dat deze terroristische daden op alle fronten de kop moet worden ingedrukt, dat is ook de plicht van alle Westerse landen (imho). Ook heeft de NATO dit veroordeeld als een \'Act of War\'. Bij een Act of War heeft elk NATO land de plicht om te helpen bij de verdediging van een ander NATO lid. Dat betekend dat als de VS in Afghanistan begint met als geldige reden dat de dader bin Laden was, de NATO lidstaten automatisch mee zouden moeten doen.
Mocht dit gebeuren dan hebben we nog steeds geen Wereldoorlog, maar bin Laden is een moslim fundamentalist en de hele Islamitische beschaving zal dit krachtig veroordelen. En dat kan nou escaleren en een WW3 teweeg brengen.
yeah right
welk land dit ook gedaan heeft (het is geen land geweest maar goed), wat wou die doen dan? die krijgt de hele NAVO over zich heen, weg land.
Lekker scary hoor... nou nou... ik heb liever een WW3 (kan nooit veel voorstellen, tenzij ze eng gaan doen met nukes) dan die terroristische sjit.
Terroristen kan je niet zo makkelijk aanpakken, je kan ze niet zo aanwijzen op een kaart...een land daar integen wel.. terroristen zijn sneaky en laf
Misschien is het niet zo\'n gek idee om ze daar eens een swift kick in the ass te geven.
Er gaat nog een dag komen dat al die randdebielen die al moslim landen leiden het met elkaar eens worden en dan heb je de poppen aan het dansen. foto
quote:
Voor aanslagen in Nederland is men minder bang: iets meer dan een kwart denkt dat Nederland doelwit zou kunnen worden
Kop in het zand steken, daar zijn we goed in he?
*Als* er iemand West Europa hard wil raken, dan zijn bijvoorbeeld Pernis en de havens van Rotterdam een perfect doelwit.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
Mij mogen ze oproepen. Ik roep al jaren dat we een eind moeten maken aan de Taliban en de extremisten in andere landen, ik hoop dat Bush dat nu eindelijk gaat doen.
Zo wat ben ik nu trouwens blij dat Gore niet gewonnen heeft, dat had ik een paar maanden geleden ook nooit gedacht foto
quote:
Er gaat nog een dag komen dat al die randdebielen die al moslim landen leiden het met elkaar eens worden en dan heb je de poppen aan het dansen
idd, ik denk dat dat nog een veel grotere bedreiging is dat wat dan ook. Moeten we echt zien te voorkomen...
landen hebben nog een beetje normen en waarden in een oorlog (zoals geen kinderen enzo, tenminste, meestal). Maar terroristen juist niet, die zijn zo laf. Een land mag dan wel nukes hebben enzo, maar die zullen ze niet zo snel gebruiken omdat ze dondersgoed weten dat ze er dan meteen tig keer zoveel terug op hun dak krijgen.
Zon gast op tv zei dat in de toekomst terroristen waarschijnlijk ook nukes en biologische wapens zullen gaan gebruiken .. das pas scary foto
Serieus, ik ben bereid om opgeleid te worden en uitgezonden te worden.
quote]
Beetje lullig dat helft van de wereld niet weet dat er veel meer russen zijn gestorven tijdens het terugdringen van de duitser. Het is gewoon de invloed van de amerikanen dat iedereen denkt dat de amerikanen het grootste gedeelte hebben gedaan maar het tegendeel is waar.
Dat we dan daar ook ff bij nadenken
quote:
Stelletje vuile laffe honden!
Dan maar laf en levend... foto
Rusland werd zelf binnengevallen door Hitler en moest dus vechten voor behoud van eigen land. Daarbij komt ook nog dat het feit dat zoveel russen gestorven zijn (meer dan Joden tijden de 2e WO maar daar hoor je idd nooit iets over) niet zozeer ligt aan hoe hard ze gevochten hebben maar aan hoe slecht ze bewapend en getraind waren.
Ook konden ze zo hun land en invloed mooi vergroten
De Amerikanen vochten in Europa waar ze zeker toen weinig mee te maken hadden. De band was toen lang niet zo sterk als nu en het is gewoon een feit dat we verloren hadden zonder hun hulp.
Daar ben ik nog altijd heel dankbaar voor want ze vochten niet om hun eigen land te redden. Indirect wel, maar dat is gevoelsmatig niet hetzelfde. De Russen, Engelsen, Fransen en Nederlanders (etc.) hadden geen keus. De Amerikanen wel.
quote:
Dan maar laf en levend...
Nee.. niet dus.
FireFoz, hopelijk worden we dan samen opgeroepen, kunnen we tenminste terug denken aan die goeie oude Fok! tijd terwijl we diep in Afganistan in een bunker zitten foto
Rusland heeft met deze vergelijking even helemaal niks te maken.
foto
Val binnen nu en twee weken ALLE bekende terroristische organisaties in het middenoosten op het zelfde tijdstip aan.
Met daarbij de boodschap "maakt niet uit wie het doet of gedaan heeft, als het weer gebeurd zijn jullie ALLEMAAL weer de klos"
De landen die deze ratten onderdak geven zitten niet op die ellende te wachten op hun grondgebied en zullen dan vanzelf deze terroristen weren en ze op den duur zelfs het leven zuur gaan maken. omdat ze door hun toedoen steeds aangevallen worden.
Middenoosten landen die hier over klagen kunnen we altijd vragen wat die terroristen daar te zoeken hadden en of ze met hun toestemming in dat land waren?
Als deze landen niets met terroristen te maken wil hebben dan wordt het tijd dat ze zelf achter deze parasieten aan gaan!
Het is vrij simpel, landen die niets met terroristen te maken hoeven op hun grondgebied ook geen aanvallen te verwachten, toch??
foto
http://userwww.sfsu.edu/~civarson/projectkryptonite.jpg
FA Jump: webicon weggehaald wegens wachtwoord beveiliging
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken