review
DVD: Resident Evil: Apocalypse

Eén van de leuke dingen aan deze film is dat je niet alleen het verhaal meemaakt van Alice, haar manier van werken is duidelijk en doeltreffend, maar je ziet ook het verhaal uit het oogpunt van politieagente Valentine (Sienna Guillory). De paden van Valentine en Alice kruisen elkaar en uiteindelijk strijden ze voor hetzelfde doel, het zoeken en redden van een meisje.

Er is namelijk iemand die ze een weg uit de hermetisch gesloten stad biedt in ruil voor het redden van zijn dochter. Dr Ashford (Jared Harris), die, tegen de wil van Umbrella in, contact legt met mensen in de drukke stad, zorgt ervoor dat er nog hoop tot overleven is. Zowel een paar in de steek gelaten soldaten als de groep met Alice erin krijgen de keuze om het meisje te redden, of verloren te gaan in de opruimende atoomexplosie.
De film is op zich niet heel erg verrassend en als je deel één ooit hebt gezien, weet je precies waaraan je begint als je deze DVD in je speler schuift. Het enige verrassende aan deze film is project Nemesis, een twist die ik zelf niet verwacht had. Wat dat project is, is duidelijk zodra het je scherm op komt lopen, een leuke twist dus.
Op zichzelf staand is deze film ook nog best kijkbaar en ik moet zeggen, als vervolg is het precies wat ik verwacht had. Het enige dat ik jammer vind, is dat er teveel van dit soort films achter elkaar zijn uitgekomen de laatste jaren. Mijn waardering blijft dan ook hangen op een redelijk.
De DVD heeft verder geen extra's en jammer genoeg is de enige ondertiteling keuze "Nederlands of geen". Deze DVD is dus helaas voorzien van alleen een film, geen poespas of intrigerende documentaires. Een gemis bij een heleboel uitgaven, de film is voor de liefhebber echter meer dan genoeg om de adviesprijs van 15 euro neer te leggen.
Label: Paradiso Entertainment Releasedatum: 28 juli 2005
Kijkwijzer:

































Verder vond ik deel 1 beter maar had deze sequel een mooi onvoorspelbaar einde..
Hulde aan de makers van beide films foto
Maar vond het toch een vermakelijke makkelijke film met redelijk wat leuke actie-beelden en wat spanning.
Vind overigens wel dat er in de reviews wat zwaar gewogen wordt aan het al dan niet aanwezig zijn van (leuke) extra's.
Verder een leuk en kort bondig review.
Absoluut een leuke film, past bij de spellen RE3 en RE4, de film sluit er redelijk goed op aan.
Heb me dan ook absoluut uitstekend vermaakt :-)
Ook deze film vond ik echt top.
Coming up:
Resident Evil: Afterlife
Zo dom geacteerd, zo'n voor de hand liggend verhaal foto
Ik ben dol op zombiefilms en vond deze ook weer leuk. Het enige wat ik heel irritant vond was de manier waarop de gevechten zijn opgenomen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken