Nieuws
RTL stopt met Astrotijd en Astro
Volgens de woordvoerster heeft RTL bedenkingen bij de werkwijze van het productiebedrijf, dat verantwoordelijk is voor de werving en selectie van de consulenten voor deze spirituele diensten. RTL stelt een onderzoek in en stopt tot die tijd met de televisie-uitzendingen en de websites. Vanaf morgen worden de programma's vervangen.
De SP heeft de aanval geopend op televisieprogramma's waarin kijkers astrologen telefonisch kunnen raadplegen. Tweede Kamerlid Jan de Wit claimt dat astro-programma's veel onoorbare praktijken hebben overgenomen van de inmiddels verboden belspelletjes.
Het Kamerlid heeft minister Ernst Hirsch Ballin van Justitie maandag opgeroepen de "oplichtingspraktijken" van dergelijke programma's aan te pakken. "Het gaat er enkel om mensen zo lang mogelijk aan het lijntje te houden. Dat dit nu gebeurt over de ruggen van zieke en onzekere mensen, is stuitend", vindt De Wit.
Was net zo erg als die belspellen. Zijn allemaal r*kprogramma's om de tijd op te vullen.
Wat een slechte oninteressante televisie is dat... imo natuurlijk.
Maar wees gerust, er is altijd nog onze half-god, supreme master of all knowledge: dr Phil.
Chit
Ananda
En als je advies wilt ik kan je nog wel een 'magic 8'-bal sturen.
Maar wat voor rotzooi krijgen we er voor terug.
sar·cas·me (het; sarcastisch, sarcast)
1 bittere, bijtende spot
Kon je tenminste nog lachen om hoe gemakkelijk de opdracht was en hoe dom de presentatrice toch eigenlijk ook wel was
Dat astro is echt.. 'freck niks op de tv.. welke dvd heb ik nog liggen?'
-edit-
Serieus.. mijn spelling gaat me achteruit vandaag? Dat wordt geen verslagwerk meer.. ik tikte lachen met dubbel g :S
We kunnen nu wel dit programma verbieden, maar dan komt er wel weer een volgende oplichtshow.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Better.Stronger.Faster
http://www.speedcore.ca
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Het ergste is nog dat er veelal wanhopige mensen bellen met verdriet of problemen en dat die door deze mensen willens en wetens geld afhandig wordt gemaakt
99% bullshit op tv tegenwoordig en het word alleen maar erger.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Soms wel eens wonderbaarlijk hoe specifiek en kloppend ze antwoorden uit het
derde rijkderde wereldhiernamaals doorspeelden naar dekandidatenbellers. Des te leuker was het wanneer ze iemand troffen die zei dat er helemaal niets van klopte. "Haha, het wordt hier al doorgegeven dat je een beetje koppig bent" of bij belangrijke beslissingen rondom ziektes en relaties "Ik ben ook maar een mens, ik kan je vertellen wat ik door krijg, maar de beslissing blijft bij jou". Gelukkig wordt het van de buis gehaalt (edit: ik had hier 'gemaakt' staan).Krijgen we er weer de oude vertrouwde TellSell reclames voor terug? (Of was die al failliet?)
In de kerk of moskee wordt er ook gebakken lucht verkocht.
In Mekka
Dat is pas leuk
Misschien ideetje voor de programmamakers om zich te richten tot de engel Rafael (wat dus echt een keer serieus aan iemand als advies is gegeven. Geniaal!)
Hoe verklaar je anders die gebouwen bedekt met bladgoud in Vaticaanstad. Niemand heeft daar een dag gewerkt, maar er staat voor een kapitaal aan goud en dergelijke. Allemaal uit de zak geklopt van goed gelovige mensen.
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
foto
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Politiek, voornamelijk. De kerk had een paar honderd jaar geleden een hoop invloed op de bevolking, en machtshebbers betaalden maar wat graag met landerijen en andere rijkdommen om van die invloed gebruik te maken.
Tuurlijk, een deel is ook uit de zak geklopt van wanhopige mensen, maar je dacht toch niet echt dat een handjevol boeren zoveel geld bij elkaar kon brengen?
Bovendien is het erg onzinnig om de Rooms-Katholieke kerk van de middeleeuwen (waar al die rijkdom in Vaticaanstaad is ontstaan) te vergelijken met moderne religies vandaag de dag.
Mensen WILLEN opgelicht worden.
"Hey Aniet, weer geen ruk op tv, kom je neuken?"
Niet voor de aanstootgevendheid, maar meer voor het irritante. Ben 100% voor commerciele televisie en begrijp dondersgoed dat zij hun geld allemaal zelf moeten verdienem, maar vind het bespottelijk dat op alle 7 commerciele zenders alleen maar gehijg te zien is na 00.15 soms al. Laat ze gewoon programma's herhalen 's nachts; nieuws, series, whatever.
Laat ze toch lekker.
http://nl.youtube.com/watch?v=WLHUVmlV4QI
Gouden televisie was dat
Maar ik vind het wel verschrikkelijk irritant dat er ook sexreclames op Comedy Central worden uitgezonden tussen de programma's door
Normaal kan je idd na middernacht alleen Discovery nog laten aanstaan zonder reclames waar je haren bij omhoog gaan
Vanavond effe checken though..
Eindelijk goed nieuws betreft de Nederlandse tv
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
http://www.youtube.com/watch?v=HybA48SotbY
Er was geen enkele paragnost, hoe beroemd ook, die kon vertellen dat GJH al enkele uren na de ontvoering vermoord is door Ferdie E.
Geen enkele.
idd..het is allemaal nep tot en met!
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Nu nog die sexreclames die snachts draaien eraf gooien en de nederlandse TV is eindelijk gezuiverd.
SP goed werk!
Alleen nu zeker allemaal shopping programma's
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
"Goedenavond, welkom bij FokJournaal. Vanavond zijn er in Meppel 2 fietsers om het leven gekomen na een tragisch ongeval. Rip, ook aan de nabestaanden."
"iets met water"
"en oooo.... ja.... een kleine ruimte"
"hij zit vastgebonden"
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
beetje variatie zou welkom zijn
Straks ga je me nog vertellen dat het misschien helemaal geen astrologen zijn joh!
Ik zit er al klaar voor..
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Oh dan moet dat programma toch weer terug komen als hij wel bestaat.
laten ze eens fatsoenlijk TV gaan maken , of zend een film uit of een documantaire maak niet uit maar geen CRAP zoals Astro-TV en die belachelijke Sexlijnen.
Snap uberhaubt niet dat het zolang werd toegelaten en dat het werd toegelaten om zulke bende uit te zenden, maar wel lopen klagen dat de normen en waarden in het land zo slecht zijn geworden en de jeugd zich een coma zuipt en als het woord werken of sparen in een zin vookomt snappen ze er ook daadwerkelijk niks meer van wat je eigelijk bedoeld.
En laten we het over eespect maar niet hebben, K dit K dat en dat is nu mijn Bitch ,etc etc.. nou sorry maar geloof niet dat een relatie zo gaat slagen als je al respectloos omgaat met je partner.
en dan vragen we ,hoe komt dat nou toch ?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken