Nieuws
Dierenactivisten jagen bedrijf weg uit project

Volgens de dierenactivisten zullen daar dierproeven worden gehouden. Daarom bekladden ze op kerstavond de woningen van managers van Van der Looy. Op de woningen stond de tekst ''stop sciencelink, stop dierproeven'' en verder de afkorting DBF die staat voor Dierenbevrijdingsfront, de Nederlandse tak van het ALF. Het Dierenbevrijdingsfront eiste later in een brief dat het bedrijf zich uit Science Link zou terugtrekken.
Een woordvoerder van de gemeente Venraij zegt het zorgelijk te vinden dat bedrijven wijken na intimidatie. Volgens dagblad De Limburger staat het project nu op wankelen. Van der Looy zou namelijk zestig miljoen euro in het plan investeren.
Science Link moet een geavanceerd laboratorium worden dat onderzoek - inclusief dierproeven - doet in opdracht van bijvoorbeeld grote farmaceutische bedrijven en de voedingsmiddelenindustrie. Het laboratoriumpark zou werk gaan bieden aan vierhonderd mensen.
Via internet roeren de actievoerders zich via de site van de Anti Dierproeven Coalitie. Onder meer in dit bericht.
Cosmetica ok, maar voor voeding en medicijnen vind ik het normaal om dieren te gebruiken voor onderzoek.
Mooie overwinning!
Van dierproeven, als er werkende medicijnen uit voort komen, hebben 1000'den mensen hun voordeel!
Als ze maar goed controleren dat die beesten niet onnodig leiden, en als er nog geen goed alternatief is, vind ik het een goede zaak!
bah, wat een verschrikkelijke mensen zijn dat.
Dit mag wat mij betreft op dezelfde hoop als terroristen die vanuit hun geloof aanslagen plegen en/of andere acties die erop uit zijn anders denkenden te intimideren.
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
Dat soort volk moeten ze opknopen naast de haken waar de slachtvarkens aan hangen.
Kunnen simpelweg niet op een normale manier discussie voeren, alleen d.m.v. geweld.
Staan voor mij in hetzelfde rijtje als andere extremistisch denkend volk fotofotofotofoto
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
foto
ter·ro·ris·me (het)
1 het ontwrichten van een samenleving door daden van terreur, met een politiek oogmerk
Stelsel matig bedrijven en het personeel intimideren bedreigen, brandstichting en fysiek geweld is gewoon terreur. het politieke standpunt is dat het gebruiken van dieren volgens deze terroristen niet mag.
Onvrede over 'links' contact met Hamas
De echte terroristen wonen in kraakpanden, wassen zich niet en houden zich op op indymedia.nl. foto
Ze krijgen alleen niet betaald voor hun arbeid.
Daarbij schijnt er al een geneesmiddel te zijn (DCA) alleen verdient men er niet genoeg op dus brengen ze het ook maar niet op de markt. foto
Nu nog meer van dat idiote soort bedrijven aanpakken!
Die dierenactivisten zijn bijna even gek als die gekken die zich zelf opblazen .
Op pakken en opsluiten die mafkezen .
Voor je het weet graven ze ook hier overleden fam leden op.
Ik ben zeer tegen leed van dieren, als het geen duidelijk en benodigd doel heeft.
Die make-up mogen ze van mij 100% afschaffen, als je lelijk bent, heb je maar pech! (Ik hou sowieso meer van puur natuur, maar da's een ander verhaal)
Voedingsmiddelen.. mjah.. is wat voor te zeggen.
Maar de manier waarop dit nu gebeurd is gewoon zielig en kinderachtig.
Maar best hoor, laten we de dierenproeven stoppen. Ik ga er dan wel van uit dat al die paupers die met die acties te maken hebben gehad zich wel aanmelden als proefmens (nee, niet proefkonijn, want daar stoppen we dan mee).
Want we zullen toch moeten testen hoe en of wat.
Gelijk op mensen, zien we gelijk de uitkomst en die sukkels blij dat de dieren met rust gelaten worden.
Ow? Nee? Is dat niet de bedoeling?
Owwwwww!
Hou je mond dan en ga je moeder vervelen ofzo.
Kijken hoe zij het vinden als hun huis wordt beklad met leuzen als 'Ook nepterroristen zijn terroristen! Oprotten! We moeten jullie niet!'
Kansloze actie.
Zonde van het bedrijf om zich terug te trekken. foto
Megatron: SHOW NO MERCY!
Starscream: Did we ever?
en; ik ben voor dierproeven zolang het binnen de regels van de wet gebeurd foto
Wat denken jullie van proeven op ter dood veroordeelden? Let op: ik zeg dus niet of ik hier voor of tegen ben.
Kentucky Fried Cruelty
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
Als dit de handelswijze van 2008 word vrees ik voor de toekomst van de wereld. In ieder geval Nederland.
Maar ja is toch tuig wat lui is niet wil werken ze kosten alleen maar geld voor de belasting betaler.
Overigens vind ik het bedreigen van projectmedewerkers geen goed aktiemiddel.
Sowieso is het van de zotten om iemand z'n persoonlijke bezittingen te verkloten, omdat je het niet eens bent met de manier waaop zij denken en doen.
Die mensen zijn serieus niet beter dan de gemiddelde islamitische extremist.
Je mag er op in gaan, maar vertel er dan wel even direct bij hoe jij je zou voelen als jouw spullen worden verkloot, omdat je ergens anders over denkt dan je buurman. (Bij wijze van)
Ik lees je zo wel, eerst Nieuwjaars borrel foto
edit: typo
Megatron: SHOW NO MERCY!
Starscream: Did we ever?
Alles moet weer wijken voor flappie....
Dus .......
Verder ben ik zelf ook tegen onnodige dierproeven. Er zijn andere methodes om te achterhalen of iemand zijn/haar lippenstift geen bijwerkingen heeft.
Medisch onderzoek naar bijvoorbeeld ratten moet kunnen vind ik.
dieren activisten foto
boomknuffelaars foto
OT: die hebben wel lef zeg, andermans huizen bekladden foto
Opdonderen met die geldhongerige mannetjes!
foto
Meer info kun je vinden bij de New Scientist.
Ik wil graag van mensen horen welke alternatieven er zijn voor dierproeven met medicijnen. En nee, met menselijke cellijnen kan niet alles gereproduceerd worden.
overigens zag ik vorige keer topvrouw van peta, heeft suikerziekte en gebrukt daarvoor insuline, zowel bij de ontwikkeling als productie ervan worden dieren gebruikt
doe als ik zeg niet als ik doe neem ik aan
Daarbij komt dat veel van de moderne wetenschap te danken heeft aan innovaties die dankzij onze dierenvrienden worden ontwikkeld foto .
Terugkrabbelen... foto
Vaak heb ik het idee dat mensen die dierproevenzo nodig vinden, geen idee hebben wat er voor gruwelijks gebeurt. Daarbij zijn er zo veel nutteloze proeven die al duizenden keren daar voor zijn gedaan.
Er zijn nu andere mogelijkheden, middels computersimulaties en met het kweken van organisch materiaal.
En om daar zo over te denken hoef je dus beslist niet links te zijn, zeg ik als rechtse bal....
foto
Natuurlijk scoort het om tegen dierproeven te protesteren. Maar het is zo hypocriet. Ook ik ben fel tegen elke vorm van dierenmishandeling. Maar als een van mijn kinderen kanker zou hebben (of welke vreselijke ziekte dan ook), dan mogen ze wat mij betreft de hele ark van Noach opofferen op mijn kind te redden!! Ze werken daar heus niet alleen aan een nieuw kleurtje lipgloss.
Hoe kan je als normaal mens met gevoel, dieren opensnijden zonder verdoving?
Weet men wel hoeveel zinloze proeven er gedaan worden?
Onder het mom van allerlei wetenschappelijk gewauwel, wordt er goedgepraat wat niet goed te praten is! Maar ja, het zijn maar dieren hè en die kunnen niet protesteren. Bah! foto
En... even voor de goede orde, ik ben geen linkse boomknuffelaar.
en wat dacht je van deze
vivisectie labs die hun data niet openbaar willen stellen maar hun eigen produkt op de markt willen gooien voor geld
dus zie je tig vivisectie labs over de hele wereld hetzelfde doen omdat ze te bekrompen zijn om hun data te verwisselen
Daar had je het dus wél over. Krabbel nu zélf niet terug, pislul.
Tegen dierproeven zijn? Prima. Dan betaal je er ook de principiele prijs voor.
Alhoewel hij tijdens WOII wel weer deportatie probeerde te voorkomen... Politiek... foto
Als dit echt zo goed werkt dan horen we hier snel genoeg meer over. Maar zoals alles in deze wereld is geld altijd een probleem.
En het geeft geen antwoord op mijn vraag aan de rest. Wat zijn precies alternatieven volgens jullie waarmee je alle dierproeven voor bijvoorbeeld kanker kunt afschaffen?
Maar voor onderzoek voor grote farmaceutische bedrijven en de voedingsmiddelenindustrie zijn er toch al Labs, waarom nog meer ??
Om dezelfde diensten iets goedkoper aan te kunnen bieden ?
OT: Het is niet normaal dat deze mensen andere mensen intimideren om zo hun doel te bereiken, dat volk mogen ze van mij de gaskamers indrukken.
foto
er is geen geweld gebruikt hier ,alleen een paar woningen beklad
via de staat kun je dieren mishandeling niet stoppen .
dan is dit een prima geweldloos alternatief van die gasten
ik moet ook niks van geweld pogingen hebben ,maar wel even je facts hier op een rijtje zetten ,lutser .
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken