Nieuws
Vijf hoofden in Mexicaanse bar gegooid

Bij de hoofden lieten ze een pamflet achter waarop stond: ''De familie doodt niet omwille van het geld, ze doodt geen vrouwen, ze doodt geen onschuldigen, ze doodt enkel degenen die moeten sterven. Dat iedereen dat maar beseft, het is de goddelijke rechtvaardigheid.''
Naar alle waarschijnlijkheid betreft het een afrekening in het drugsmilieu. Drugsgerelateerd geweld is in Mexico het afgelopen jaar behoorlijk toegenomen. Bendes gebruiken steeds gruwelijker en gewelddadiger middelen om smokkelroutes in handen te krijgen. In Acapulco werden eerder dit jaar al zes hoofden van politieagenten en leden van drugsbendes gevonden.
Een foto die verspreid is door internationale persbureau's kun je hier zien.
Met dank aan Funkamental voor de submit.
Eli: And you can still like her with your penis inside her.
myspace: www.myspace.com/perfect_situation1987
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Die zou er nog voor kiezen om de hoofden te gebruiken om op paling te vissen. foto
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Music Was My First Love, And It Will Be My Last!
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Best wel een gare actie.. waarom vraag ik me af... ze hadden die hoofden toch ook in een afvalcontainer kunnen gooien? foto
foto
foto
overigens geen schokkende foto.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Soeppie foto ? foto
PSN id: DeToXiC
http://www.humanevents.com/article.php?id=14965
Op de een of andere manier passen deze twee woorden nooit bij elkaar.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
fotofoto
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Het is dat je weet dat het echte hoofden zijn, anders zouden het net zo goed maskers of nep-hoofden kunnen zijn. Gezien het bloed zijn ze nog wel vers, dus net afgehakt.
Bericht deed mij ook meteen denken aan de Boondock Saints.. Goeie film trouwens. Toch vind ik het óók niet rechtvaardig om anderen af te maken vanwege drugs. Als die koppen van mensen zijn die zelf ook de meest gruwelijke daden hebben vericht, zit ik er al niet meer mee. Van mij mogen alle kinderverkrachters, seriemoordenaars en weet ik veel wie zo eindigen. Of ben ik nu geen haar beter? foto
Koekje erbij?
foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Ik bedoel, niemand zal zomaar 5 afgehakte -verse- hoofden in je bar deponeren...
[ R.I.P my DaiZy BoO.. ]
[ 25-03-2006 - 09-09-2007 ]
http://www.myspace.com/DjinN02
http://www.imdb.com/title/tt0144117/
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken