Eindhovenaren proberen Domino Day te verpesten
![Domino Day 2005](http://images.fok.nl/upload/051118_75125_dominoday2005.jpg)
De mannen kwamen naar eigen zeggen pizza bezorgen bij de organisatie. Een beveiligingsambtenaar vertrouwde het zaakje echter niet. De politie vond later inderdaad een pizza in de bovenste en onderste doos, maar tussenin zaten 19 muizen verstopt.
De politie heeft de mannen aangehouden en overgebracht naar het bureau. Daar deden de mannen afstand van de muizen. Ze zijn in beslag genomen en overgedragen aan de dierenambulance.
De actie volgde op de commotie die afgelopen week ontstond nadat de organisatie van Domino Day een mus dood schoot die de hal was binnengevlogen. Uiteindelijk hebben onder andere de radio-dj's Ruud de Wild en Wouter van der Goes enkele duizenden euro's uitgeloofd voor diegene die de steentjes voortijdig wist om te gooien.