FOK! wat een weer: koude en droge Valentijnsdag

Morgen is het Valentijnsdag, dat wordt een koude dag met 2 tot 4 graden en een matige oosten- tot noordoostenwind. Het blijft wel droog met wolkenvelden en zonnige momenten. Wel is de zon wat vaker te zien. Het blijft wel koud. Sterker nog, in de nachten gaat het licht tot matig vriezen.

Echt lekker weer voor op het terras wordt het op Valentijnsdag niet, maar het blijft wel de hele dag droog. Het is vrijdag behoorlijk koud buiten: de maximumtemperatuur ligt tussen 2 en 4 graden bij een zwakke tot matige oosten- tot noordoostenwind. Er trekken wolkenvelden over het land afgewisseld door korte zonnige momenten. Vooral in het zuiden kan de zon later op de dag vaker oorbreken.

De dagen daarna zit er wel een weersverbetering in. Samen van een winterzonnetje genieten zit er dan wel in, want de zon komt vaker in het weerbeeld voor en het is droog. Het blijft wel koud, want overdag is het maximaal 2 of 3 graden en ’s nachts vriest het op grote schaal enkele graden. Hiermee is het heerlijk weer om samen een warme chocolademelk te halen of een winterwandeling te maken.

Koude Valentijnsdag (@Freepik)
Koude Valentijnsdag (@Freepik)


Een foto inzenden? Dat kan hier!
Jouw foto of filmpje bij het weerbericht? Deze is te mailen via weer@fok.nl of up te loaden via ons fotoforum. Vermeld bij de foto waar deze ongeveer is gemaakt.

Meepraten over het weer? Dat kan op ons weerforum waar de atmosfeer op ontploffen staat:
WKN - De atmosfeer staat op ontploffen.
Of uiteraard in de reacties onder het weerbericht.