Nieuws
Officieel griepepidemie in Nederland

Het zuiden van Nederland is het zwaarst getroffen. Daar hebben nu gemiddeld 26 op de 10.000 mensen griep. Inwoners van Groningen, Friesland en Drenthe komen er het beste van af, want daar zijn maar 6 op de 10.000 mensen ziek.
Het werkelijke aantal mensen met griep ligt veel hoger, aangezien er in de cijfers alleen patiënten die naar de dokter gaan meegenomen zijn. Het NIC verwacht overigens dat de griepepidemie dit jaar kleiner in omvang zal zijn dan die van het seizoen 2003-2004.

Het aantal griepgevallen per 10.000 inwoners – bron: NIC
Webicon max 100kB, geen 260kB
Paar jaar terug voor het laatst gehad. Met ouwejaar voegt zich iemand bij het gezelschap die half-snotterend zegt net van een zware griep bij te zijn komen. Twee dagen later midden in de nacht badend in het zweet met pijn tot op het bot wakker geworden en gedacht, lulhannes, had nou gewoon thuis naar het vuurwerk op de TV gekeken. foto
Die gast had de halve groep waarmee we waren stappen aangestoken, en het duurde zowat 2 weken eer ik me weer OK voelde.
*ademt uit*
hmmmmm vrije neus
geen verkoudheid hier! foto
Dat heeft meerdere oorzaken, waarvan de meest voor de hand liggende is dat de dokter soms 2 dorpen verder ligt.
Daarnaast is in het noorden iets minder stress tov de werkgever wanneer het gaat om vrijnemen. Dat is in elk geval in mijn omgeving zo. De werkgever gaat er hier gewoon vanuit dat je je terecht ziekmeld, terwijl in de rest van het land de werknemers vaker gecontroleerd worden en men dus eerder als "bewijs" bij de dokter langsgaat.
Kijk ik heb 2 week terug ook de griep gehad (zeer heftig braken enzo, tot je voor je gevoel helemaal vacuum bent), maar ben hiervoor niet naar de huisarts geweest. Die man heeft wel wat meer te doen dan mijn problemen aan te horen en dan te zeggen dat ik maar rust moet houden, dat buikgriep heerst en moet proberen een bordje pap te eten en een paracetamolletje moet nemen om de koorts te laten zakken.
“Trying is the first step towards failure.” -- Homer J. Simpson
* klopt voor de zekerheid toch maar even af.
(ik woon trouwens in brabant)
Maarja, blijft lastig om te controleren hoeveel mensen griep hebben en wanneer te spreken van een griepgolf. Als er 50 op de 10.000 griep hebben waarvan er 5 naar een dokter zijn geweest, 20 geen zin hebben om naar een dokter te gaan en de andere 25 te ziek zijn om een dokter te bezoeken, kan er theoretisch niet gesproken worden van een griepgolf. foto
En dat klote slijm dat in m'n keel blijft zitten..je hoest en je hoest maar er komt niks uit tot er zo'n dikke vette groene substantie uit je keel komt schieten, dat niet door de gootsteen wil omdat eigenlijk gewoon bijna massief is! foto
Dus niemand om het virus over te brengen...
Ik denk ook niet dat Friesland er last van heeft, het griepvirus spreekt dat scheve Dialect niet foto
Gemiddeld is het ziekteverzuim in dit land iets van 4 %, dat is een op de 25...... Oftewel 24 keer zo hoog! Wat maakt dit dan zo bijzonder?!
En bij een epidemie is het slechts 0,0015%!!!!!
WTF, en ik werk ook nog in het noorden!
Zeker weten dat een hoop gasten hun te-weinig-weerstand verkoudheidje nu lekker aan het uitbuiten zijn door zich 2 week met griep ziek te melden!
Wat heb ik een hekel aan dat soort waardeloze gasten! fotofoto
En het erge is: ze verpesten het voor die mensen die echt kotsmisselijk ziek zijn, maar die a: veel te lang doorgaan met werken, en aldus meer mensen kunnen besmetten. b: veel te vroeg weer aan het werk gaan, omdat ze gewoon harder zijn, en niet thuisblijven als ze vaker dan 1 keer moeten grijpen naar een zakdoekje.
www.stacadak.nl - Stacaravan Renovatie & Dakwerkzaamheden (Onderdeel van GeBo C.V.)
www.gebocv.nl - Aannemingsbedrijfs GeBo C.V.
www.sgrnl.nl - Stichting Gehandicapten Recreatie Nederland (Nieuwe stichting!)
Eat that foto
Was toen alleen wel een hele vervelende buikgriep.
De hele nacht was het foto
Niemand heeft wat aan zieke mensen die de eigenwijze drol uithangen en toch naar het werk komen, men is toch niet in staat om goed te functioneren met hoge koorts. Afgezien je ook anderen kan aansteken met die griep.
Als je ziek bent dan ben je ziek en dan kan het werk even de pot op vind ik. Uitzieken heeft dan de hoogste prioriteit, des te eerder kan je weer aan het werk.
MaxiTitan City
Ook grappig is dat al die brabanders(ik woon nu zelf in brabant) heel het jaar zitten op te scheppen over hoeveel ze wel niet zuipen met carnaval en hoe goed ze wel niet kunnen feesten, maar na 5 dagen carnaval allemaal ziek op bed liggen(ik vierde 7 dagen, dag ervoor en haringhappen).
Heb alleen dat buikgriep-virus van een paar werken geleden mee genomen en het darmstelsel protesteert nog steeds!
foto
Overijssel
- Marion Silver, Requiem for a Dream
Hier volgt de vertaling: niet zo zeuren, ook hier in Friesland zijn er veel mensen grieperig, het velt ook hier de mensen.
Betterskip !! foto
ook hier zijn er heel veel mensen ziek hoor foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken