quote:Zolang daar geen sluitend bewijs voor is niet .Op zaterdag 6 juni 2009 @ 17:38 schreef MacHighver het volgende:
Kunnen ze die kutouders met hun arrogante bek niet levenslang opsluiten voor moord, verneuking van onze tijd en liegen?
quote:Die ook nog eens terminaal isOp zaterdag 6 juni 2009 @ 17:54 schreef Wappie78 het volgende:
[..]
En heel toevallig een week nadat dat boek verschenen is van 1 van de hoofdfiguren die de zaak onderzocht en waarin hij zegt: daders = ouders. Heel handig zo een bliksemafleider.
quote:Uhm, ik denk er juist meer pedo's op aarde zijn, doormiddel van god of iig het geloofOp zaterdag 6 juni 2009 @ 17:59 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Misschien omdat de pedo in het ziekenhuis aan het infuus ligt?
Hij heeft namelijk kanker. (God straft pedo's, vroeg of laat).
quote:Op zaterdag 6 juni 2009 @ 18:03 schreef de-Tuinman het volgende:
[..]
Uhm, ik denk er juist meer pedo's op aarde zijn, doormiddel van god of iig het geloof
quote:Ervaring ?Op zaterdag 6 juni 2009 @ 18:25 schreef Shayndel het volgende:
Die ouders proberen steeds meer een dekmantel te krijgen. Ik denk nog steeds dat zij de genen zijn die haar vermoord hebben. Dat alibi van dat restaurant stelt niets voor. Het kan ervoor, ertussen of erna gebeurt zijn om vervolgens daarna het lijk weg te moffelen. Zo'n kleine kind kun je makelijk in zo'n reistas proppen en als het snel gebeurde zal niemand het geroken hebben. Het lichaam kan dus makelijk via een reistas het hotel zijn uitgegaan en daarna in huurauto gedumpt om na de laatste plek gebracht te worden.
quote:"zoek de pedo".... nieuwe rl soap.Op zaterdag 6 juni 2009 @ 20:05 schreef UnoDisser het volgende:
O nee, pedofielen worden tegenwoordig ook beroemd en geven ook persconferenties. Het is nu een kwestie van tijd voordat er een pedo-talentenjacht op de tv komt.
quote:Stoppen met zoeken maakt ze verdacht... Willekeurig mensen gaan beschuldigen ook trouwens... Ze zijn gewoon verdacht... En dat kind is onder verdachte omstandigheden verdwenen..Op zaterdag 6 juni 2009 @ 19:32 schreef ThunderBitch het volgende:
Waarom denkt men dat de ouders er iets mee te maken hebben?
Als dat zo is, waren ze toch allang gestopt met zoeken?
quote:Nog mooier: een talentenjacht voor jonge peuters, en degene die wint deelt die avond een hotelkamer met de betreffende pedofiel...Op zaterdag 6 juni 2009 @ 20:05 schreef UnoDisser het volgende:
O nee, pedofielen worden tegenwoordig ook beroemd en geven ook persconferenties. Het is nu een kwestie van tijd voordat er een pedo-talentenjacht op de tv komt.
quote:Waarom straft God dan niet de kindermisbruikende priesters in de kerk? Juist daar gebeurd het aan de lopende band, is de Katholieke kerk in de VS daar niet failliet aan gegaan?Op zaterdag 6 juni 2009 @ 17:59 schreef Ghazi het volgende:
[..]
Misschien omdat de pedo in het ziekenhuis aan het infuus ligt?
Hij heeft namelijk kanker. (God straft pedo's, vroeg of laat).
quote:Nee, gast.Op zaterdag 6 juni 2009 @ 19:17 schreef Trabzonspor het volgende:
[..]
Ervaring ?![]()
quote:kut kanker mongool "slechts" hoop dat jij het krijgt met bij behoordende uitzaaingenOp zaterdag 6 juni 2009 @ 17:39 schreef weert-gilders het volgende:
Misschien gaat hij wel openbaar maken hoeveel geld de McCans aangeboden hebben voor een verklaring dat hij de kleine meid iets aangedaan heeft.. de McCans gingen er van uit dat de man dood ging aan kanker en zo toch nog een goede daad (in hun voordeel) kon doen.. Helaas voor de McCans had de man slechts prostaat kanker welke goed te behandelen is tegenwoordig.
Op naar het volgende slachtoffer... Hoe lang nog voor de McCans door de mand vallen??