De rechter-commissaris in Den Haag heeft gisteravond besloten dat twee rappers van de groep DHC (Den Haag Connection) nog tien dagen in de cel moeten blijven, wegens het uiten van ernstige bedreigingen richting Tweede-Kamerlid Ayaan Hirsi Ali. Eén rapper werd vrijgelaten, omdat hij nog niet zo lang bij de groep zit.quote:kijk en dat is dus wat mij ook steeds meer opvalt: dat nederlandse autochtone mensen hoofdzakelijk zich aanpassen aan allochtonen..... dat is het effect van een regering met watjes die te bang zijn om ook maar hun bek open te trekken en iets concreets te regelen dat dit tegengaat!Op dinsdag 6 juli 2004 10:34 schreef basset het volgende:
Het ergste is nog dat een 13-jarig nichtje dit een koel liedje vind en vind dat het allemaal wat overdreven is.
NOG erger vind ik dat deze Nederlandse meid GVD een marrokaans accent heeft en steeds slechter Nederlands gaat praten omdat het stoer is om zo'n accent te hebben met alle gevolgen op school met haar cijfer voor NL van dien![]()
![]()
Dat ze 10 dagen in de cel moeten blijven is IMHO ook niet meer dan terecht. Gelul over artistieke vrijheid slaat ook nergens op want er is niks artistieks in iemand doodwensen. Zeker niet op de manier waarop dit in dit "ledje" gebeurt.
quote:Ja, graag zelfs... (zeker na die uitlatingen over Advocaat, vér buiten zijn boekje gegaan als publieke figuur, je hebt een voorbeeldfunctie, pummel)Op dinsdag 6 juli 2004 10:30 schreef gargamel het volgende:
Binnenkort pakken ze ook jan mulder op![]()
quote:Het is juist wel terecht. Alleen moet men deze lijn verder doortrekken dan politici.Op dinsdag 6 juli 2004 10:50 schreef MelkKoe het volgende:
Het nummer is behoorlijke kleuter rap en ik vind dat de teksten over het randje zijn. Maar kom op het is toch belachelijk dat je voor een jaar oud liedje, dat nooit gereleased is, en op een zolderkamertje ingerapt is een gevangenis straf krijgt. Sommige mensen nemen die bedreiging hype van de laatst tijd iets te serieus, blijkbaar vinden sommige politici zich niet serieus genomen als ze niet bedreigt worden.
Denk dat het tijd is voor een beetje burgelijke ongehoorzaamheid en allemaal van dit soort liedjes met foute teksten op het internet rond te strooien. Dat zal ze leren zo over te reageren op een dom liedje....
quote:Inderdaad onzin om mensen op te pakken voor dingen die ze in de prive sfeer zeggen en nooit direct naar haar toe uiten.Op dinsdag 6 juli 2004 10:50 schreef MelkKoe het volgende:
Het nummer is behoorlijke kleuter rap en ik vind dat de teksten over het randje zijn. Maar kom op het is toch belachelijk dat je voor een jaar oud liedje, dat nooit gereleased is, en op een zolderkamertje ingerapt is een gevangenis straf krijgt. Sommige mensen nemen die bedreiging hype van de laatst tijd iets te serieus, blijkbaar vinden sommige politici zich niet serieus genomen als ze niet bedreigt worden.
Denk dat het tijd is voor een beetje burgelijke ongehoorzaamheid en allemaal van dit soort liedjes met foute teksten op het internet rond te strooien. Dat zal ze leren zo over te reageren op een dom liedje....
quote:Vertaling:Op dinsdag 6 juli 2004 10:50 schreef MelkKoe het volgende:
Het nummer is behoorlijke kleuter rap en ik vind dat de teksten over het randje zijn.
Denk dat het tijd is voor een beetje burgelijke ongehoorzaamheid en allemaal van dit soort liedjes met foute teksten op het internet rond te strooien. Dat zal ze leren zo over te reageren op een dom liedje....
quote:jij verdient zo'n nichtje welOp dinsdag 6 juli 2004 10:55 schreef basset het volgende:
[..]
Het is juist wel terecht. Alleen moet men deze lijn verder doortrekken dan politici.
Juist nu is het nodig dat we grenzen aan gedrag stellen. Men moet respect krijgen voor regels in dit land en de tijd van gedogen is voorbij.
We moeten niet meer de aardige politieagent spelenb die eerst wil praten. Het heeft zich inmiddels wel bewezen dat dit momenteel niet meer werkt. Gewoon keihard optreden.
Je kan een hoop zeggen, maar zoals hier ging gewoon te ver. Daar waren de gekscherende opmerkingen van Jan Mulder helemaal niks bij. (waarom die er ook bijgehaald werd zal mij een raadsel zijn)
quote:Privésfeer? Het gaat hier niet om privésfeer lijkt me hoor. Zulke haatzaaiers moeten ze gewoon keihard aanpakken. De jeugd gaat echt gewoon keihard naar de klote en zij dragen daar een mooi steentje aan bij.Op dinsdag 6 juli 2004 10:57 schreef Chadi het volgende:
[..]
Inderdaad onzin om mensen op te pakken voor dingen die ze in de prive sfeer zeggen en nooit direct naar haar toe uiten.
quote:Waarom?Op dinsdag 6 juli 2004 10:30 schreef gargamel het volgende:
Binnenkort pakken ze ook jan mulder op
quote:Nou, vlak de gereformeerde gemeente niet uit hoor...Op dinsdag 6 juli 2004 11:23 schreef Cochese het volgende:
Het idee dat onze kerken (Nederland kent vele christelijke stromingen) een soort death squads gaan opzetten om eventuele kritiek in de kiem te smoren is niet alleen ondenkbaar, maar vooral lachwekkend.
quote:Now we will fight for the kingdom, fighting with steel
Kill all of them, their blood is our seal
Fight till the last of the enemy is dead
Ride through their blood that we gladly have shed
I now issue the call, are you ready to fight - yeah
quote:Tuurlijk niet, ze bedreigen geen minister. Dit wordt zitten voor THC aka DHCOp dinsdag 6 juli 2004 11:41 schreef MelkKoe het volgende:
MetalMessiah deze oproep tot Jihad zou ook bestraft moeten worden met 10 dagen?
[..]
quote:Dus hoeveel dagen gevangenis straf verdient deze rapper, moraal ridders van FOK?Vlammenwerper
He Marokkaanse messenwerper,
je bek is bot, je mes niet scherper,
kijk eens naar mijn vlammenwerper,
ik heb hem net nog doorgeladen,
voor een optimale schade,
als wraak voor jouw slechte daden,
hij is heet en wordt nog heter,
schiet raak over twintig meter,
ik ben jouw exterminator... (hasssssta la visssta baby!)
Op de blanke top der duinen staat een boze blanke man
Hij is eindelijk zo kwaad dat hij je bloed wel drinken kan
Voel die vuurstoot in je rug, je had de kans maar ging niet terug
Wie niet loopt zal moeten boeten, ik begin dus bij je voeten
In de fik, in de fik, steek die rapper in de fik
Hij's de pest voor heel mijn land, maar kijk eens hoe mooi hij brandt
In de fik, in de fik, steek die rapper in de fik
Wat hoor ik hem daar krijsen? Loopt hij weer respect te eisen?!
In de fik, in de fik, steek die rapper in de fik
In de fik, in de fik, steek die rapper in de fik
Den Haag Connection parasieten
Wat zal ik van jullie dood genieten
Ik kan niet wachten om te schieten
Jullie stinken uit je bek
Erger nog dan varkensdrek
Ik pak mijn wapen uit het rek
hij is heet en wordt nog heter,
schiet raak over twintig meter,
ik ben jouw exterminator... (hasssssta la visssta baby!)
quote:Dan ken jij dit soort gasten niet, ik ken dit soort gasten wel, en die gasten hebben "sgeit weet je".Op dinsdag 6 juli 2004 11:52 schreef Rekless_08 het volgende:
Ik vind het echt belachelijk gewoon een politica die zich bedreigd voelt door een stel pubers die alleen een beetje aandacht willen en meer krijgen dan hun lief is. Een bedreiging moet in mijn ogen gewoon concreet zijn.
quote:Er zijn zat mensen die wel weten hoe ze goeie hip-hop (rap, 1 pot nat) maken, dit valt niet eens onder de catagorie rap/hip-hop, dat mag je niet eens muziek in mijn ogen noemen.Op dinsdag 6 juli 2004 10:45 schreef Megupe het volgende:
ik heb gister het 'nummer' op tv gezien, maar wat mensen nou mooi aan zulke 'muziek' vinden ?![]()
![]()
quote:Wat pas echt onvoorstelbaar is, is dat deze jongens geheel in de rap traditie met overdrijving een nummer hebben gemaakt op hun zolderkamertje en dat ze daar inmiddels bijna twee weken voor moeten zitten.Het ergste is nog dat een 13-jarig nichtje dit een koel liedje vind en vind dat het allemaal wat overdreven is.
quote:Inderdaad ik vind die muziek ook niks aan, dan hoor ik liever NAG. Dat klinkt terminste nog ergens naar en is niet zo'n scheldkanonade.Op dinsdag 6 juli 2004 10:45 schreef Megupe het volgende:
ik heb gister het 'nummer' op tv gezien, maar wat mensen nou mooi aan zulke 'muziek' vinden ?![]()
gewoon opsluiten zulke gozers, hier is niets tofs aan.
en dat van je nicht is ook vrij erg te noemen
quote:Nou ik vind de stijl van DHC wel weer goed ondanks ik voor Hirsi ali ben.Op dinsdag 6 juli 2004 11:58 schreef Beezz het volgende:
[..]
Er zijn zat mensen die wel weten hoe ze goeie hip-hop (rap, 1 pot nat) maken, dit valt niet eens onder de catagorie rap/hip-hop, dat mag je niet eens muziek in mijn ogen noemen.
quote:Dat is inderdaad heel erg triest.Op dinsdag 6 juli 2004 10:34 schreef basset het volgende:
NOG erger vind ik dat deze Nederlandse meid GVD een marrokaans accent heeft en steeds slechter Nederlands gaat praten omdat het stoer is om zo'n accent te hebben met alle gevolgen op school met haar cijfer voor NL van dien![]()
![]()
quote:Hou op man, dat is de GROOTSTE BULLSHIT OOIT.Op dinsdag 6 juli 2004 11:59 schreef Vertigo- het volgende:
[..]
Wat pas echt onvoorstelbaar is, is dat deze jongens geheel in de rap traditie met overdrijving een nummer hebben gemaakt op hun zolderkamertje en dat ze daar inmiddels bijna twee weken voor moeten zitten.
quote:10 a 15 jaar geleden was ik het met je eens, nu heb ik het gevoel dat het tijd wordt dit soort zaken in de kiem te smoren... beter voor onze toekomstige samenleving...Op dinsdag 6 juli 2004 12:17 schreef gammapooka het volgende:
Wat een sukkels in Den Haag, het is gvd maar een LIEDJE hoor.
quote:præcis, dit soort 'mensen' wordt door het minste of geringste in hun eer aangetast. Neem bv een zusje van hen dat is verkracht, en daarmee naar buiten komt...dat vervolgens bruut mishandeld, verminkt en daarna geslacht wordt omdat ze de eer van de familie beschadigd heeft.Op dinsdag 6 juli 2004 11:56 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dan ken jij dit soort gasten niet, ik ken dit soort gasten wel, en die gasten hebben "sgeit weet je".
Hun reputatie is hun meer waard dan hun moeder en daar hoort bij dat ze gekker moeten zijn dan anderen.
quote:ik vind de toekomst er alleen maar somberder op worden als mensen gaan denken dat dit soort praktijken worden opgelost door iedereen die zo'n LIEDJE maakt maar op te gaan sluiten.Op dinsdag 6 juli 2004 12:52 schreef Hiroshi het volgende:
[..]
10 a 15 jaar geleden was ik het met je eens, nu heb ik het gevoel dat het tijd wordt dit soort zaken in de kiem te smoren... beter voor onze toekomstige samenleving...
quote:Inderdaad nu zijn ze van internetrappertjes veranderd in stoere gangsterrappers, lijkt me niet dat die kansloze gasten het erg vinden dat ze nu moeten zitten.Op dinsdag 6 juli 2004 13:22 schreef ogrish het volgende:
nu zijn ze pas echt crimineel! ze hebben in de gevangenis gezeten, nu mogen ze zich meten met 2 pac, 50 cent JEE!!!!
quote:Nee dat is nu juist goed... Pim zei ook ik heb bescherming nodig maar politiek Den Haag dacht wel dat loopt wel los.. je moet je niet zo druk maken Pimmetje... nou we weten nu wel hoe het is afgelopen. Dus terecht dat die gasten opgepakt zijn!Op dinsdag 6 juli 2004 13:48 schreef Sjaander het volgende:
Ik heb hem te net ff gedownload en zoals ik al eerder las het is aardige kleuter rap. En als je goed luisterd dan hoor je dat ze haar gewoon heel erg goed in de zeik nemen. En voor de rest in Den Haag zuigt men hier te veel aan. ZE MAKEN ZICH VEEL TE DRUK OM NIKS
maar geen respect voor Dhc het blijft schijt muziek![]()
quote:Vergeet niet dat er duizenden keren meer ook bedreigd is en dat er in die gevallen niks is gebeurd.Op dinsdag 6 juli 2004 14:09 schreef AsianStyle het volgende:
[..]
Nee dat is nu juist goed... Pim zei ook ik heb bescherming nodig maar politiek Den Haag dacht wel dat loopt wel los.. je moet je niet zo druk maken Pimmetje... nou we weten nu wel hoe het is afgelopen. Dus terecht dat die gasten opgepakt zijn!