PVV stabiel in peiling
De storm rond de PVV lijkt te luwen. In de donderdag gepubliceerde Politieke Barometer stabiliseert de partij van Geert Wilders zich op 25 zetels, net zoveel als twee weken geleden. De onthullingen rond de PVV'ers Eric Lucassen en inmiddels vertrokken James Sharpe zorgden in een vorige peiling nog voor een verlies van vijf zetels.
De VVD verliest een zetel maar blijft met 36 zetels de grootste. De andere regeringspartij CDA krijgt twintig zetels, een meer dan in de vorige peiling De gedoogcoalitie komt hiermee uit op een meerderheid van 81 zetels. Dat is vijf meer dan de partijen nu hebben.
Ook bij de overige partijen gebeurt er weinig. De grootste oppositiepartij PvdA wint een zetel en komt uit op 23. Een zetel winst is er ook voor GroenLinks, dat op twaalf wordt gepeild. D66 (dertien), de SGP (twee) en Partij voor de Dieren (een) blijven stabiel. Een zetel verlies is er voor de SP (dertien) en ChristenUnie (vijf).
RTL vroeg naar aanleiding van de ontwikkelingen bij de PVV aan alle Kamerleden of zij wel eens zijn veroordeeld. Peilbureau Synovate heeft deze vraag ook aan kiezers voorgelegd. 4 procent antwoordde bevestigend, 1 procent wilde niets zeggen. De meest opgebiechte overtreding is rijden onder invloed. Vooral PvdA-kiezers geven toe dat zij ooit met een borrel te veel op zijn aangehouden.
Veel stemmers hebben bij Fortuyn gemerkt dat stemmen op iemand die jouw zorgen en prioriteiten deelt, een mogelijkheid biedt tot verandering. Dat er bij de LPF hoop vastgoedclowns en intern geruzie de tent hebben afgebrand, is een ander verhaal.
Nu ziet de PVV een hoop prioriteiten die gedeeld worden door mensen, die eerst PvdA, SP, VVD stemden - volgens mij. Ben geen Maurice de Hond maar zulke signalen van ik op forums op.
Er is een hoop wat de achterban verdeeld, maar prioriteiten delen ze meestal wel.
Ja, het is een grof schandaal dat er geen screening is geweest, Geert heeft altijd gezegd geen 2e LPF te willen. En dat discutabele mensen niet opstappen. Ook al is het een kleine boete, het feit is gewoon niet goed te praten.
Aan de andere kant: de Guusje Nadorsten van deze wereld bleven gewoon zitten. Singh Varma, Duyvendak, om maar wat te noemen daar werd de partij niet op aangesproken.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
in middels is toch al lang duidelijk dat de PVC maar een doel heeft, en dat het verder niet uit maakt wat er om heen gebeurt.
Geef gewoon toe dat je op een tokkiepartij met veroordeelde criminelen gestemd hebt. Heeft echt niks met een heksenjacht te maken, wat een huilie huilie gedrag als de waarheid ineens boven tafel komt.
Net als dat het winter geworden is: logisch en voorspelbaar.
Maar t blijft klote.
Hoewel, ikzelf niet, maar sommigen houden van kou. Kil klimaat, kille politiek.
Maar zo ken ik nog wel een paar groepen. Zionisten die precies hetzelfde gedaan hebben en doen (al meer dan 110 jaar) waar we de moslims nu van beschuldigen. Bibelfiguren zoals je ze ziet op Family7 tv, je weet wel die Harry Potter pure hekserij vinden (geweldige docu, om je dood te lachen of te huilen). Kapitalisten die aleen uit zijn op winstbejag. En ga zo maar door.
De waarheid ligt in het midden, dat heb ik altijd gezegd en daar zal ik uiteindelijk naar streven. Een socialistische staat (met trias politica), met een democratisch gekozen volksvertegenwordiging van individuen en een liberale markt die niet alleen in dienst staat van het individu, maar ook de mensheid.
Een beetje het China, maar dan met mensenrechten.
[ Bericht gewijzigd door TrippleR op donderdag 2 december 2010 @ 18:39 ]
Hoofdprijs: koelkast.
Want dat maakt nogal wat uit voor de betekenis natuurlijk.
Eigen schuld, dikke bult.
Maar goed, de meeste zetels heeft de PVV te danken aan PVV-haters en moslims, dat lijkt mij nu wel duidelijk. Maar de meesten zien dat nog niet, helaas.
De publiciteit (=reclame) die PVV-haters blijven genereren voor die partij is enorm, steeds weer, en zelfs zaken die ze kunnen gebruiken on de PVV te verzwakken maken ze met hun domme haat nog voordelig voor die partij ook...
In die zin vind ik het enorme lijden van die PVV-haters, zoals je ook in dit topic kan zien, wel iets vermakelijks hebben.
Want ze doen het toch echt zelf...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken