Wimlex en Maxima bezoeken NOS en RTL Nieuws
Prins Willem-Alexander en prinses Máxima hebben dinsdagochtend een werkbezoek gebracht aan de nieuwsredacties van NOS en RTL Nieuws. Ze kregen er een rondleiding over de redactievloer, aldus de Rijksvoorlichtingsdienst.
Ze kregen alles te horen over de dagelijkse afwegingen die worden gemaakt op een nieuwsredactie en 'de mechanismen die hierbij een rol spelen'. Ook vertelden NOS en RTL het prinselijk paar over activiteiten die zij ondernemen om contact met jongere doelgroepen tot stand te brengen. "Interessant", zo berichtten ze via Twitter. "Hoe betrek je publiek, hoe werkt een redactie?"
Bij zowel NOS als RTL berichten de redacties uitgebreid over het wel en wee van de Oranjes. Willem-Alexander en Máxima hechten veel waarde aan een goede omgang met de media.
Na een boeiende lunch met Frits Wester trok het echtpaar huiswaarts.
Maak er dan WAPVO van of Prins Pils.
Een boeiende lunch met Fritsje Wester...
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
kunnen ze ook alvast aan de pluralis majestatis wennen
Wimlexima
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
"Check je feiten."
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken