[WK Allround] Kramer - Olde Heuvel op 500m.

Sven Kramer en Wouter Olde Heuvel zullen morgen op de 500 meter uitkomen tegen elkaar. Dit heeft de loting vandaag bepaald.

Op de 5.000 meter treft Kramer de Noor Sverre Haugli in de negende rit. Kramers grootste concurrent, Havard Bokko, rijdt in de elfde rit tegen Chad Hedrick.

Volledige loting:

Mannen, 500 meter:
1e rit: Prinsen (Ned) - Rojler (Zwe),
2e rit: Roemjantsev (Rus) - Haugli (Noo),
3e rit: Kwun-Won Choi (ZKo) - Grodum (Noo),
4e rit: Briand (Fra) - Verheijen (Ned),
5e rit: Wouter Olde Heuvel (Ned) - Kramer (Ned),
6e rit: Fabris (Ita)- Skobrev (Rus),
7e rit: Elm (Can) - Hirako (Jap),
8e rit: Schneider (Dui) - Makowsky (Can),
9e rit: Marsicano (VSt) - Hedrick (VSt),
10e rit: Hansen (VSt) - Niedzwiedzki (Pol),
11e rit: Bokko (Noo) - Eriksson (Zwe),
12e rit: Morrison (Can) - Lehmann (Dui).

5000 meter:
1e rit: Prinsen (Ned) - Elm (Can),
2e rit: Rojler (Zwe) - Morrison (Can),
3e rit: Niedzwiedzki (Pol) - Roemjantsev (Rus),
4e rit: Briand (Fra) - Eriksson (Zwe),
5e rit: Marsicano (VSt) - Schneider (Dui),
6e rit: Lehmann (Dui) - Kwun-Won Choi (ZKo),
7e rit: Hansen (VSt) - Grodum (Noo),
8e rit: Hirako (Jap) - Makowsky (Can),
9e rit: Kramer (Ned) - Haugli (Noo),
10e rit: Skobrev (Rus) - Verheijen (Ned),
11e rit: Hedrick (VSt) - Bokko (Noo),
12e rit: Wouter Olde Heuvel (Ned) - Fabris (Ita).

Vrouwen, 500 meter:
1e rit: Rokita (Oos) - Beckert (Dui),
2e rit: Ju-Youn Lee (ZKo) - Hozumi (Jap),
3e rit: Hughes (Can) - Haugli (Noo),
4e rit: Ost (Dui) - Swider-Pelz (VSt),
5e rit: Groenewold (Ned) - Tabata (Jap),
6e rit: Lamb (VSt) - Wojcicka (Pol),
7e rit: Ishino (Jap) - Voorhuis (Ned),
8e rit: Opitz (Dui) - Sablikova (Tsj),
9e rit: Groves (Can) - Schussler (Can),
10e rit: WŁst (Ned) - Van Deutekom (Ned),
11e rit: Pechstein (Dui) - Sjikjova (Rus),
12e rit: Nesbitt (Can) - Sjabanova (Rus).

3000 meter:
1e rit: Tabata (Jap) - Ost (Dui),
2e rit: Ishino (Jap) - Lamb (VSt),
3e rit: Sjabanova (Rus) - Ju-Youn Lee (ZKo),
4e rit: Rokita (Oos) - Sjikjova (Rus),
5e rit: Beckert (Dui) - Schussler (Can),
6e rit: Wojcicka (Pol) - Haugli (Noo),
7e rit WŁst (Ned) - Nesbitt (Can),
8e rit: Swider-Pelz (VSt) - Opitz (Dui),
9e rit: Sablikova (Tsj) - Voorhuis (Ned),
10e rit: Van Deutekom (Ned) - Groenewold (Ned),
11e rit: Pechstein (Dui) - Hughes (Can),
12e rit: Groves (Can) - Hozumi (Jap).