Uitslagen dag 3 - ochtend
Vanwege het grote programma op de Olympische Spelen zul je op FOK!sport een paar keer per dag een overzicht vinden van alle belangrijke gebeurtenissen. Hieronder vind je de uitslagen van dag 3 tot nu. |
Badminton, vrouwen
Enkelspel, achtste finales
Maria Kristin Yulianti (Ino) - T.Rasmussen (Den,6) 18-21, 21-19, 21-14
Pi Hongyan (Fra,5) - Eriko Hirose (Jap) 21-12, 16-21, 21-6
Zhang Ning (Chi,2) - Jun Jaey-youn (ZKo) 21-11, 21-12
Damesdubbel, kwartfinales
Maeda/Suetsuna (Jap) - Yang/Zhang (Chi,1) 8-21, 23-21, 21-14
Basketbal, dames
Groep A
Zuid-Korea - Rusland 72-77
Groep B
Nieuw-Zeeland - Spanje 62-85
Tsjechië - Mali 81-47
Handbal, dames
Groep A
Kazachstan - Frankrijk 18-21
Angola - Noorwegen 17-31
Groep B
Brazilië - Hongarije 28-28
Hippische sport, Eventing
Stand na crosscountry
1. Hinrich Romeike, Dui, Marius 50,20
2. Ingrid Klimke, Dui, Abraxxas 50,70
3. Megan Jones, Aus, Irish Jester 51,40
4. Cl. Fredericks, Aus, Ben along time 53,40
5. Gina Miles, VS, McKinlaigh 56,10
28. TIM LIPS, Ned, On Carlos 75,00
Stand landenwedstrijd
1. Duitsland 158,10
2. Australië 162,00
3. Groot-Brittannië 186,50
4. Verenigde Staten 198,40
5. Zweden 200,50
Hockey, heren
Groep A
Duitsland - China 4-1
Groep B
Pakistan - Groot-Brittannië 2-4
Schermen, dames
Floret, tweede ronde
Margherita Granbassi (Ita) - Indra Angad-Gaur (Ned) 11-6
Schietsport
10 meter luchtgeweer heren
1. Abhinav Bindra (Ind) 700,5
2. Zhu Qinan (Chi) 699,7
3. Henri Hakkinen (Fin) 699,4
4 George Moldoveanu (Roe) 698,9
5. Konst.Prichotsjenko (Rus) 698,4
Kleiduiven, trap dames
1. Satu Makela-Nummela (Fin) 91
2. Zuzana Stefecekova (Slw) 89
3. Corey Cogdell (VS) 86+1/1
4. Yukie Nakayama (Jap) 86+1/2
5. Daina Gudzineviciute (Lit) 86+2/4
Tennis enkelspel, heren
Eerste ronde (belangrijkste partijen)
Michail Joezjny (Rus/13) - Jiri Vanek (Tsj) 6-4, 6-1
Nicolas Kiefer (Dui/15) - Max Mirnyi (WRu) 6-3, 6-1
Tennis enkelspel, dames
Eerste ronde (belangrijkste partijen)
Serena Williams (VS/4) - Olga Govortsova (WRu) 6-3, 6-1
Dinara Safina (Rus/6) - Mara Santangelo (Ita) 6-3, 7-6
Vera Zvonareva (Rus/9) - Yan Zi (Chi) 6-2, 6-0
Daniela Hantuchova (Slw/10) - Ai Sugiyama (Jap) 6-2, 7-5
Alize Cornet (Fra/15) - Nicole Vaidisova (Tsj) 4-6, 6-1, 6-4
Dominika Cibulkova (Slw/16) - Pauline Parmentier (Fra) 6-1, 7-5
Ana Ivanovic (Ser/1) haakte af met een duimblessure
Volleybal, dames
Groep A
Verenigde Staten - Cuba 0-3 (15-25, 24-26, 17-25)
Groep B
Algerije - Servië 0-3 (14-25, 13-25, 13-25)
Kazachstan - Italië 0-3 (19-25, 15-25, 21-25
Brazilië - Rusland 3-0 (25-14, 25-14, 25-16)
Waterpolo, dames
Groep A
Rusland - Italië 8-9 (3-3, 2-1, 2-3, 1-2)
Groep B
Nederland - Hongarije 9-11 (3-3, 2-3, 3-4, 1-1)
Griekenland - Australië 6-8 (2-5, 2-2, 1-1, 1-0)
Zeilen
Finn
Stand na 6 van 10 races, na aftrek
1. Ben Ainslie (GB) 17 pnt
2. Zach Railey (VS) 18 "
3. Guillaume Florent (Fra) 26 "
4. Christopher Cook (Can) 33 "
5. Gasper Vincec (Slo) 34 "
16. Pieter-Jan Postma (Ned) 67
Beste tien gaan naar medaillerace
RS, heren
Stand na 2 van de 10 races
1. Shahar Zubari (Isr) 4 pnt
2. Chan King Yin (HKo) 9 "
3. Wang Aichen (Chi) 10 "
4. Tom Ashley (NZe) 11 "
5. Nikolaos Kaklamanakis (Gri) 12 "
23. Casper Bouman (Ned) 47 "
Beste tien naar medaillerace
470, heren
Stand na 2 van de 10 races
1. Charbonnier/Bausset (Fra) 9 pnt
2. Barreiros/Sarmiento (Spa) 10 "
3. Marinho/Nunes (Por) 10 "
4. Wilmot/Page (Aus) 11 "
5. Hmeljak/Nevency (Slo) 14 "
12. Coster/Coster (Ned) 26 "
Beste tien naar medaillerace
49er
Stand na 6 van 15 races,na aftrek
1. Outteridge/Austin (Aus) 13 pnt
2. Warrer/Ibsen (Den) 15 "
3. Sibello/Sibello (Ita) 20 "
4. Peckolt/Peckolt (Dui) 28 "
Beste tien naar medaillerace
Yngling
Stand na 6 van 10 races,na aftrek
1. Groot-Brittannië 15 pnt
2. Mulder/Bes/Witteveen (Ned) 18 "
3. Australië 32 "
4. Verenigde Staten 32 "
5. Finland 33 "
Beste tien naar medaillerace
470, dames
Stand na 2 van de 10 races
1. De Koning/Berkhout (Ned) 4 pnt
2. Rechichi/Parkinson (Aus) 4 "
3. Via Dufresne/Tutzo (Spa) 9 "
4. Smidova/Mrzilkova (Tsj) 10 "
5. Petitjean/Lemaitre (Fra) 12 "
Beste tien naar medaillerace
RS dames
Stand na 2 van de 10 races
1. Yin Jian (Chi) 2 pnt
2. Jessica Crisp (Aus) 6 "
3. Bryony Shaw (GB) 7 "
4. Alessandra Sensini (Ita) 8 "
5. Marina Alabau (Spa) 8 "
Beste tien naar medaillerace
Zwemmen, heren
100 meter schoolslag
1. Kosuke Kitajima (Jap) 58,91 WR
2. Alexander Dale Oen (Noo) 59,20
3. Hugues Duboscq (Fra) 59,37
4 x 100 meter vrije slag
1. Verenigde Staten 3.08,24 WR
2. Frankrijk 3.08,32
3. Australië 3.09,91
Zwemmen, dames
100 meter vlinderslag
1. Libby Trickett (Aus) 56,73
2. Christine Magnuson (VS) 57,10
3. Jessicah Schipper (Aus) 57,25
8. Inge Dekker (Ned) 58,54
400 meter vrije slag
1. Rebecca Adlington (GB) 4.03,22
2. Kathryn Hoff (VS) 4.03,29
3. Joanne Jackson (GB) 4.03,52
Schoonspringen, heren
Toren heren, synchroon
1. Lin/Huo (Chi) 468,18
2. Hausding/Klein (Dui) 450,42
3. Galperin/Dobroskok (Rus) 445,26