Nieuws
Veel Nederlanders negatief over islam en allochtonen

Over moslims wordt nog veel negatiever gedacht dan over allochtonen. Zo'n beetje 50% van de Nederlanders heeft een afkeer van moslims. Ze zijn bang voor de invloed van de islam op de Nederlandse samenleving. Volgens 43% staat de islam niet voor vrede en 66% van de ondervraagden vindt deze religie onverenigbaar met het moderne leven in Europa.
Overigens is de grote meerderheid van de Nederlanders, 73%, niet racistisch. Veruit de meesten zijn ook voor een multiculturele samenleving. Wel noemt bijna 80% van de ondervraagden de situatie tussen de verschillende culturen ''gespannen''. Veel Nederlanders erkennen dat racisme in ons land voorkomt. Volgens de meesten (66%) zelfs op grote schaal; 80% meent dat het racisme de afgelopen jaren is toegenomen.
Het wordt er hier niet beter op in Nederland, en het heeft hier voor een groot deel wel mee te maken
Oops!
Wel vind ik het belangrijk om een onderscheid te maken tussen allochtonen als individu en allochtonen als groep. Dat multicul niet werkt licht niet per se aan de allochtonen. Het is gewoon niet praktisch om culturen, talen en religies zo te mixen in een dichtbevolkt land.
Dat zijn de regionale kranten.
want deze moslim groep die zichzelf best stoer vinden als ze in groepen zijn spannen de kroon maar als ze alleen zijn schijten ze nog in de broek voor een hond.
Dus kortom een mening van mij, MAROKANEN zijn hier niet gewenst tot ze ze 30 zijn.
Marokaanse jongeren zijn gewoon een doorn in het oog van de nederlandse samenleving.
punt foto
De Islam is eigenlijk best een vredig geloof, het wordt alleen door een aardig kleine groep goed verkracht en verkeerd geinterpreteerd, en dat zijn van die gasten die high-profile nieuws zijn, en daardoor lijtk die groep groter.
Met andere woorden, er zijn teveel slecht opgeleiden hier zoals het bericht al noemt; 'De groep die dit betreft, is gemiddeld tussen de 14 en 25 jaar en heeft een lage of middelbare opleiding.'
Blijkt maar weer dat de massa dom is. Het zijn echt die paar rotte appels die het voor de rest verkloten, en dat geldt net zo goed voor de autochtonen.
Ik kan me er enigzins wel in vinden
Daar lig je dan in de Arena op de middenstip: Als een balletje...
Trouwens, de meeste racistische aanvallen worden gepleegd door niet-Westerse buitenlanders op blanke etnische Nederlanders.
je hoort immers nooit dat een moslim is verkracht en vermoord door een Nederlander.
Als ik in een moslim land kom dan pas ik me ook aan aan het gedrag aldaar.
Gewoonik
[Simon de la Court Photography]
Mensen die dit denken horen echt bij de laaggeschoolden. foto
http://www.nhd.nl/?catId=643
Noordhollands Dagblad is één van de GPD bladen.
The pain was enough to make a shy bald buddhist reflect and plan a mass murder.
-Je perst ze de multiculturele samenleving door de strot.
-Je wijst de allochtonen aan als "problematische" groep
-Moslims zijn potentiele terroristen.
Dan achterover leunen en wachten tot de boel kookt.
Vervolgens ingrijpen en de politiestaat installeren.
OT: Ik voel me helemaal niet bedreigd door allochtonen of Molims in Nederland. Natuurlijk, in de steden heb je vaak groepjes hang-Marocs die problemen veroorzaken, maar die zijn er net zo goed in de blekere variant. Pak ze hard aan, los dat probleem op, en de mensen zullen zich niet meer bedreigd voelen door de andere aspecten van een religie en cultuur waar ze weinig van weten.
voelt zich superieur? klinkt net alsof de meeste dus neo-nazi zijn van dat groepje. Verder vegen jullie je kont af met papier nog.. dus wie is er nou superieur
Racisme gaat niet alleen over ras (biologisch') maar ook over elementen als cultuur en religie.
Als in de enquete wordt gesproken over 10% die zich racist voelt en 66% die vindt dat de moslimreligie onverenigbaar is met het moderne leven in Europa dan kan een conclusie ook luiden dat minstens 66% er racistische denkbeelden op nahoudt. Die mensen zeggen dus van zichzelf niet dat ze racist zijn maar zijn het in feite wel.
De overige 34% zijn waarschijnlijk allochtonen, politici (Cohen, Bos) of te nette mensen.
Ik weet ook wel dat lang dit alle moslims zich hier aan schuldig maken maar daar waar je met andere groepen soms negatieve soms positieve ervaringen hebt, waardoor je ook wel weet dat deze groepen per saldo gewoon positief zijn. Bij moslims zie ik tegenover de negatieve ervaringen heel weinig positieve staan.
Ik denk dat de moslims zich in dit land dit een zouden moeten aantrekken en er zelf voor zorgen dat ze ook een positieve bijdrage leveren aan dit land en deze samenleving. Dan wordt het beeld dat bestaat van deze groep vanzelf bijgesteld.
Mischien vinden autochtonen wel dat het merendeel van de allochtonen hun kont afvegen met de democratie, voeden ze hun kinderen op met normen en waarden die hier niet passen.
Als een tolerant land als Nederland steeds meer zo gaat denken dan is er natuurlijk wel wat aan de hand. Ik zou zeggen: Steek als allochtoon eens de hand in eigen boezem i.p.v. altijd de andere kant uit te kijken. Denk eens na over waarom de Nederlander steeds meer zo begint te denken.
En wat background informatie over Motivaction. Van hun site: Bespeur ik hier een zekere vooringenomenheid bij de uitvoerder van het onderzoek?
Kan dit iemand zijn, die graag excuses zoekt voor zijn eigen wereldbeeld... zoals bijvoorbeeld blijkt uit deze uitspraak van hem: Maar goed... zelfs met die bezwaren aan de kant gezet... ik vraag me dan toch af of er ook een onderzoek komt naar het "waarom" bij deze uitslag:
Waarom worden moslims negatiever gezien als de gehele groep allochtonen? Als het moslim contingent eruit wordt gehaald... hoeveel mensen kijken dan nog negatief tegen allochtonen aan? Waarom is 50% bang voor de invloed van de islam op de Nederlandse samenleving en vooral: ,,Waarom vind 66% van de NL bevolking de islam onverenigbaar met onze waarden?"
Ik heb helaas het vermoeden dat DAT niet door Frits gaat worden onderzocht....
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
NIET ALLE VMBO-ERS ZIJN ALLOCHTON EN TE LUI OM TE WERKEN!
ik was een van de eerste die het VMBO-examen deed.
what;s the problem?! foto
Dus mag jij ook nog wel een basisschool cusus begrijpend lezen krijgen.
Je zou die laag gescholden autochtonen dus ook als meer ervaringsdeskundig moeten zien.Het is niet zo heel erg vreemd om vast te stellen dat je geen last van allochtonen heb als je in Wassenaar woont of op de universiteit college volg samen met 2 perfect ingeburgerde allochtonen,2 personen die waarschijnlijk niet bij de 70proc van de allochtonen behoren die onze gevangenissen in Nederland bewonen.
foto
Ik kan als allochtoon in Nederland een hemel creeeren maar ook een hel.
Maar die keuze heeft ieder mens.
Ik kies bewust voor het laatste.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken