Nieuws
Vrouw leert man pas op huwelijk kennen
Komende maandag zal de jury bekend maken welke drie mannen doormogen naar de finale. De luisteraars van het radiostation mogen beslissen wie van de drie de echtverbintenis aan mag gaan. Isabel treedt echter niet zonder eisen in het huwelijk. Ze heeft graag een man die eruit ziet als Brad Pitt, haar het gevoel geeft dat ze bijzonder is en die groot en sportief is. Lange haren, tepelpiercings en oorbellen zijn uit den boze.
Het idee voor de actie ontstond toen twee presentatoren van een ochtendshow erover discussieerden hoe lang je iemand zou moeten kennen voordat je ermee in het huwelijksbootje stapt.

In het midden bruid Isabel, aan weerszijden
presentatoren Dani Linzer en Meinrad Knapp, de bedenkers van de actie
Opzich wel leuk om mee te doen, maar meer een schreeuw om aandacht en je kunt het niet echt serieus nemen.
Wat je leuk vindt... foto
foto
_O-
Trouwen doe je pas wanneer je iemand minstens 4 jaar kent, waarvan je erminstens 2 jaar mee samenwoont. (vind ik)
Dus waarom ook niet een show als dit? Waarschijnlijk houdt ze er een fijn zakcentje aan over, en als het niet bevalt, dan ga je toch gewoon weer uit elkaar?
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
Dat wordt pas lachen foto
neuken
scheiden
het gaat tegenwoordig zo soepel foto
bij yorin en in duitsland. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken