Aleksandr Lukashenko, de president van Wit-Rusland, heeft besloten dat fotomodellen, wezen en studenten het land niet meer uitmogen. Hij nam dit besluit om de 'verkoop van Wit-Russische burgers aan het buitenland' zover mogelijk terug te dringen.
"De meesten van onze jonge vrouwen komen in de seksindustrie terecht", aldus Lukashenko. Wit-Russische vrouwen die het land toch willen verlaten, bijvoorbeeld om te trouwen met een buitenlandse man, en studenten die in het buitenland willen studeren moeten vanaf nu een vergunning aanvragen bij de overheid. Wie de regel overtreedt riskeert een celstraf die kan oplopen tot vijftien jaar.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Heb je een leuk of interessant bericht gevonden dat je graag op FOK! terug ziet? Tip ons dan via de submit!
Die vrouwen uit wit-rusland die meededen aan de Olymische spelen vorig jaar , zagen er niet verkeerd uit foto , dus ik begrijp die president wel , zonde als er zulke mooie dames in de seks industrie komen foto
Op zaterdag 19 maart 2005 15:49 schreef erik-69 het volgende: Tja op zich is het goed dat men zo probeert de gedwongen prositutie te stoppen... maar men zorgt er ook voor dat veel Wit-Russische vrouwen geen buitenlandse universitaire opleiding kunnen volgen. En aangezien er een misselijkmakend dictatortje de macht heeft in Wit Rusland, denk ik dat hij ook nog een verborgen agenda heeft.... (hou het volk dom, dan is het makkelijker te manipuleren).
Eh als je uberhaupt had gelezen:
quote:
en studenten die in het buitenland willen studeren moeten vanaf nu een vergunning aanvragen bij de overheid
Op zaterdag 19 maart 2005 15:49 schreef erik-69 het volgende: Tja op zich is het goed dat men zo probeert de gedwongen prositutie te stoppen... maar men zorgt er ook voor dat veel Wit-Russische vrouwen geen buitenlandse universitaire opleiding kunnen volgen. En aangezien er een misselijkmakend dictatortje de macht heeft in Wit Rusland, denk ik dat hij ook nog een verborgen agenda heeft.... (hou het volk dom, dan is het makkelijker te manipuleren).
Nou leuk. Hard gewerkt. Gespaard. Vakantie.... euh... nee sorry voor jou als jonge dame slechts mogelijk in het binnenland. Trouwens wie smokkelt ze het land uit? Juist. Binnenlanders. Lijkt goeverdomme wel islamitisch recht... zij wordt verkracht, hij gaat vrijuit omdatie zogenaamd verleid is door die sloerie en zij wordt gestenigd. En nu mogen jonge vrouwen het land niet uit om ze zogenaamd te beschermen. Enige wat ze berijken is dat de prijs omhoog gaat van "smokkelwaar". En wat ze ook bereiken is dat vrouwen wederom aan het korste eind trekken. In plaats van vrouwen betere mogelijkheden te geven dan een job in de seksindustrie worden ze thuis, binnenslands, opgesloten. Heeft die oetlul ooit wel eens wat aan een vrouw gevraagd? Behalve "doe je bloes uit" Maar ach, zal wel iets cultureels zijn. ´s Lands wijs ´s lands eer zeg ik dan. R.E.S.P.E.C.T. hoor voor dat genie.
Op zaterdag 19 maart 2005 16:05 schreef Beasjtie het volgende: Nou leuk. Hard gewerkt. Gespaard. Vakantie.... euh... nee sorry voor jou als jonge dame slechts mogelijk in het binnenland. Trouwens wie smokkelt ze het land uit? Juist. Binnenlanders. Lijkt goeverdomme wel islamitisch recht... zij wordt verkracht, hij gaat vrijuit omdatie zogenaamd verleid is door die sloerie en zij wordt gestenigd. En nu mogen jonge vrouwen het land niet uit om ze zogenaamd te beschermen. Enige wat ze berijken is dat de prijs omhoog gaat van "smokkelwaar". En wat ze ook bereiken is dat vrouwen wederom aan het korste eind trekken. In plaats van vrouwen betere mogelijkheden te geven dan een job in de seksindustrie worden ze thuis, binnenslands, opgesloten. Heeft die oetlul ooit wel eens wat aan een vrouw gevraagd? Behalve "doe je bloes uit" Maar ach, zal wel iets cultureels zijn. ´s Lands wijs ´s lands eer zeg ik dan. R.E.S.P.E.C.T. hoor voor dat genie.
Beetje jammer om de Islam hier bij te betrekken.... }:O
PS typische wetgeving zoals populisten als Wilders voorstaan. Vrouwen sluit je op om smokkel/handel te voorkomen. Het (potentiele) slachtoffer sluit je op, maar structureel hufters die in mensenhandel doen laat je dus met rust. Het is immers opgelost. En voor men begint dat Wilders dit niet gezegd heeft. Nee dat heeftie niet. Maar! Hij denkt wel even alle problemen op te lossen door alleen buitenlanders aan te pakken. Over asociale hollanders hoor je "meneer" Wilders immers niet.
Op zaterdag 19 maart 2005 16:07 schreef gercod het volgende:
[..]
Beetje jammer om de Islam hier bij te betrekken.... }:O
Ddat deed ik om even heel duidelijk aan te geven hoe bezopen deze wetgeving is. Dat je dat niet inziet ion de contekst van wat ik zei is jouw probleem.
En ook om aan te geven dat vrouwen dus gewoon niet meetellen. Maar ja dat zie je niet omdat je gelijk over eerste beste struikelt wat je uitkomt. Jammer hoor.
Dat is toch wel erg, dat het zo ver moet komen dat een president vrouwen huis-arrest (nou ja, land-arrest dan) moet geven om ervoor te zorgen dat ze niet in onze hoerenkasten eindigen.
Dat is toch wel erg, dat het zo ver moet komen dat een president vrouwen huis-arrest (nou ja, land-arrest dan) moet geven om ervoor te zorgen dat ze niet in onze hoerenkasten eindigen.
Bezopen toch? Ze moeten die handelaars aanpakken. Maar ja ze zijn op dat gebied even lamlendig als in Nederland wat een grote spil in mensensmokkel is... hemd is nader dan de rok zegt men dan.
Op zaterdag 19 maart 2005 16:22 schreef Amando het volgende: Ze moeten daar zulke maatregelen treffen omdat het verdorven westen haar behoeftes zonodig wil vervullen....
Op zaterdag 19 maart 2005 16:32 schreef Threepio het volgende:
[..]
En hoe groot schat jij de kans in dat ze een dergelijke vergunning ook zullen krijgen foto
Hoe kan ik dat nou inschatten??? Ik ben niet bepaald bekend met de gebruikelijke gang van zaken bij de Wit-Russische overheid... Jij denk ik ook niet dus we kunnen enkel gissen. Wat ik alleen wel weet is dát erbij staat je een vergunning móét aanvragen dus dat zou inhouden dat ze die dus wel verstrekken.
Op zaterdag 19 maart 2005 16:54 schreef Klemvast het volgende:
[..]
Lukashenko is een echte dictator, mocht je het niet weten. Nog wel een beetje erger dan Putin.
En zoals we weten zijn (de meeste) dictators ook enorme zakkenvullers. Dus deze wetgeving is waarschijnlijk meer in eigenbelang en dat van zijn vriendjes dan om vrouwen voor liggend werk te behoeden.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Trouwens wie smokkelt ze het land uit? Juist. Binnenlanders.
Lijkt goeverdomme wel islamitisch recht... zij wordt verkracht, hij gaat vrijuit omdatie zogenaamd verleid is door die sloerie en zij wordt gestenigd.
En nu mogen jonge vrouwen het land niet uit om ze zogenaamd te beschermen. Enige wat ze berijken is dat de prijs omhoog gaat van "smokkelwaar".
En wat ze ook bereiken is dat vrouwen wederom aan het korste eind trekken. In plaats van vrouwen betere mogelijkheden te geven dan
een job in de seksindustrie worden ze thuis, binnenslands, opgesloten.
Heeft die oetlul ooit wel eens wat aan een vrouw gevraagd? Behalve "doe je bloes uit"
Maar ach, zal wel iets cultureels zijn.
´s Lands wijs ´s lands eer zeg ik dan.
R.E.S.P.E.C.T. hoor voor dat genie.
Vrouwen sluit je op om smokkel/handel te voorkomen. Het (potentiele) slachtoffer sluit je op, maar structureel hufters die in mensenhandel doen laat je dus met rust. Het is immers opgelost.
En voor men begint dat Wilders dit niet gezegd heeft. Nee dat heeftie niet. Maar! Hij denkt wel even alle problemen op te lossen door alleen buitenlanders aan te pakken. Over asociale hollanders hoor je "meneer" Wilders immers niet.
Maar ja dat zie je niet omdat je gelijk over eerste beste struikelt wat je uitkomt.
Jammer hoor.
Dat is toch wel erg, dat het zo ver moet komen dat een president vrouwen huis-arrest (nou ja, land-arrest dan) moet geven om ervoor te zorgen dat ze niet in onze hoerenkasten eindigen.
Transhumanist, Piraat
foto
Fotoboek van wappiej
Wel erg jaren 70 om vrouwen op deze manier aan banden te leggen.
Hebben ze daar nog steeds geen burger rechten?
http://www.bride.ru/
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken