Nieuws
Zelfmoordlijn China meestal onbereikbaar

Dat meldt de Chinese krant China Daily. De hotline van het zelfmoordonderzoek en -preventiecentrum kreeg tot nu toe 110.000 telefoontjes. Volgens de krant plegen elke minuut vier mensen zelfmoord in het land.
Vanwege geldgebrek krijgt het centrum slechts één op de tien bellers aan de lijn. Een verontrustende ontwikkeling, aldus directeur Michael Phillips. "Want de kans is erg groot dat die zelfmoord plegen."
dus opgelost foto
Dus de negen op de tien bellers die de in gesprek toon krijgen plegen waarschijnlijk geen zelfmoord foto
Waarom dan niet gewoon de lijn opheffen?? foto
foto
die andere 9 wachten eerst tot ze een kans krijgen om te bellen voordat ze zelfmoord plegen foto
Of ze zetten er een bandje in : "Al onze medewerkers zijn in gesprek, wilt u even blijven hangen?"
Hmm wat zal de beller dan gaan doen ?
Anyways, als je belt denk ik dat je niet echt zelfmoord wil plegen maar hulp wil hebben.
Elke minuut plegen 4 mensen zelfmoord?!?! Dat is 240 per uur. 5760 per dag. 2,1 miljoen per jaar!!!! En het aantal chinezen groeit nog steeds.
Assume the universe is a box,
What is outside the box?!
Blasphemy is bliss
===
"zelfmoordpreventietelefoon"
preventie = het voorkomen van
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken