Nieuws
Explosieve stijging van kosten NS door bommeldingen
De "nieuwe" maatregel van de NS om geld terug te kunnen vragen bij langer dan een half uur vertraging, blijkt veel geld te kosten. Ook de inzet van extra personeel voor de beveiliging, controle, etc. kost de treinmaatschappij veel geld. Bovendien worden er, door angst onder reizigers, minder mensen vervoerd. Het bedrijf is daarom van plan de opgelopen financiële schade op de daders te gaan verhalen.
Sinds elf maart, na de aanslagen in Madrid, worden er steeds vaker pakketjes gevonden bij het spoor. Bovendien worden er ook steeds meer "valse" bommeldingen gedaan. Op 26 maart lagen de stations van Amsterdam, Roosendaal en Leiden helemaal plat door diverse valse bommeldingen.
Ook gisteravond werd het treinverkeer op het Centraal Station van Amsterdam helemaal stil gelegd door een verdacht pakketje. Het treinverkeer tussen Utrecht en Culemborg werd vandaag stilgelegd door de signalering van een zogenaamde "bom".
breezah 2 the bottle
[/quote]
btw:
om geld terug te kunnen vragen bij langer dan een half vakantie
vakantie = uur vertraging? foto
Maar vind je het gek dat ze de treinkaartjes weer duurder willen maken. Grapjassen die voor de gein maar een koffertje op een CS neerzetten moeten de bak in, en goed lang ook ! foto Misselijke streken
Waarom snap ik deze zin na 10x nalezen nog niet????
Balkenende...stort ons niet in de ellende
Maar ja, dat heeft de VVD al gedaan met het beginnen van privatiseren van overheidsbedrijven.
Tja, je kunt als NS niet laks worden met dit soort dingen.
Famous last words: "What the h*ll was that?" - Mayor of Hiroshima
de prijs van mijn kaartjes is al behoorlijk. zelfs met kortingskaart, maar als door deze onzin de prijs verder omhoog zou moeten... fotofotofoto
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
Maar is het de NS niet opgevallen dat die onkosten misschien komen juist OMDAT ze meer beveiliging hebben neergezet (die nu dus ook daadwerkelijk elk gevonden voorwerp meteen bestempelen als 'verdacht pakket') en betere controles uitvoeren? Die paar bom"MELDINGEN" die gedaan zijn kost ze echt geen klauwen met geld. Meestal gaat het om een verdacht pakketje. En minder reizigers zijn er ook niet, hoor. Het wordt weer beter weer. Dat betekend lekker met de motor naar het werk, of met de raampjes open van de file genieten.
Ik denk dat je makkelijk op een paar ton economische schade komt, en eigelijk vind ik dat mijn belastingscenten wel wat beter besteed kunnen worden dan aan een stel randdebielen die denken dat ze lollig zijn.
Als ze al die schades nu eens op de daders gaan verhalen, en niet alleen hiervoor maar voor alle extra kosten die moedwillige vernielling of strafbare feiten hebben gekost. 1200 man uur declareren voor een heler. Lijkt mij beter werken dan 120 uur dienstverlening.
En de belasting kan waarschijnlijk ook enkele procenten omlaag.
Dankjewel grapjassen foto
Je bedoeld de persoon die zijn koffer is vergeten? Of de persoon die dat aan de NS heeft gemeld als zijnde een verdacht achter gelaten pakje?
De eerste persoon is gewoon stom, maar om hem nou dubbel te naaien vind ik een beetje ver gaan. Of de tweede persoon die gewoon zijn burgerplicht doet?
tsja opeens heb je het.... foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken