Nieuws
Boeing 727 gestolen van Angolese luchthaven
Een ooggetuige, luchthavenmedewerker Luis Lopes zegt dat hij een blanke man het lege vluigtuig zag starten, en na een paar gevaarlijke taxi-maneuvres op zag stijgen. Celso Rosa, hoofd van de luchthaven zegt dat er aanwijzingen zijn dat het vliegtuig ook getankt heeft bij Luando Airport. Deze informatie zal worden doorgegeven aan autoriteiten voor verder onderzoek naar het incident.
En Angolie heeft vliegveld niet goed beveiligd foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Dovenwereld ]
wel een beetje heel raar zo'n vliegtuig lijkt me niet echt goedkoop foto
Zo een vliegtuig produceert warmte dus is het onmogelijk van onzichtbaar ermee te verdwijnen, niet?
ok ok, centraal afrika.
[ Dit bericht is gewijzigd door Onverlaatje ]
Maar zo moeilijk moet 't niet zijn om de dader op te sporen. Hoeveel blanke mannen zullen er in de afgelopen tijd in Angola zijn geweest die een 727 kunnen vliegen?
Ik hoop voor de dief dat hij nog wel om de zegeltjes heeft gevraagd. foto Gaat toch al gauw een paar duizend liter in zo een kist.
of drugsvliegtuig
een vlinke lading zoutzuur erin en boven een stad lossen
om te zwijgen over chemische wapens !!!
Hoe kan je in vredesnaam zo'n ding onopgemerkt jatten?!
Ik zie zo'n ding al landen bij een spuiterij... "Kunt u 'm even overspuiten in de kleuren blauw-wit?" foto
quote:
Het vreemde is ook nog dat het vliegtuig al een jaar aan de grond staat, volgetankt en wel.
Er staat dus dat het eerst werd volgetankt.
Overigens heb je daar genoeg ruimte om een vliegtuig te verbergen hoor. Je zal meer problemen hebben met landen, opstijgen en bijtanken.
* You're about as useful as a one-legged man at an arse kicking contest
* I can resist everything except temptation.
* If everything seems under control, you're just not going fast enough
by my knowlegde heet dat land toch AngolA hoor foto
"maar nkoko, die had jij toch opgeruimd?"
"Nee volgens mij is ie kwijt"
foto'tjes
http://www.boeing.com/companyoffices/gallery/images/commercial/727.htm
Ik denk dat ze hem binnenkort nog wel een keertje terug vinden. Een gestolen vliegtuig is een beetje moeilijk te verkopen.
Mijn weblog
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
zoo herkenbaar foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken