Nieuws
George Clooney en Renée Zellweger uit elkaar
De ER-acteur was gesignaleerd in een striptent in Los Angeles waar hij, alsof het niks was, stond te flirten met twee exotische danseressen.
Overigens was het flirten niet het enige: ook de hechte vriendschap tussen Clooney en actrice Julia Roberts zou de druk op de relatie hebben verhoogd. "George heeft een zeer hechte band met Julia gekregen na het filmen van Oceans Eleven", aldus een vriend.
Een vriend van het koppel weet te melden dat de twee nog wel met elkaar praten, en dat ze misschien nog wel weer bij elkaar komen.
En mijn buurjongetje van 13 heeft het ook uitgemaakt met z\'n meisje van 11.....
Snel even posten als nieuwsbericht op FOK!
foto
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
PSN ID: Cheironnl
quote:
stond te flirten met twee exotische danseressen.
Mag dat ook al niet meer dan?
Jaloers wijffie die Renee..... foto
Maar wat die Clooney met dat vreselijke magere breedbekmormel van een Julia Roberts moet?! foto Gatverdamme
[ Dit bericht is gewijzigd door PocketRocket ]
ik hoop dat ze me nu eindelijk weer ns belt foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Phat Lip ]
Ik zal Renee wel even bellen en haar troosten. foto
[edit]
spelfouten zuigen
[/edit]
[ Dit bericht is gewijzigd door ghostarmor ]
Speelt graag avocado van de duivel...
en taalspelletjes.
Ik voel de vlinders al in mijn buikje rondflappen foto
quote:
FOK! Lovemeter: bunny_feet & Renee Zellweger\'s liefdespercentage is 51%
Mmmz.. mijn nick doet \'t met 71% toch beter foto
Jammer dat m\'n echte naam maar op 18% uit komt (d*rn! met Renee zou ik wel eens een beschuitje willen eten zeg maar foto)
quote:
Aardige afgelikte boterham die Renée Zellweger. Lag eerst te knallen met Jim Carrey en heeft nu George Clooney een schop gegeven
Mag ik hieruit concluderen dat jij maximaal maar met 1 vrouw geneukt hebt, waarvan je bovendien weet dat jij de eerste of tweede vent was waarmee ze plat ging. foto
Anders vind ik dit wel een heel erg egoistische uitspraak. foto
[ Dit bericht is gewijzigd door plok ]
[ Dit bericht is gewijzigd door NorthernLights ]
Maar goed waarom dacht je dat het ook uit was met George Clooney. foto Ik hoop dat ze me vanavond weer belt. Hoeft natuurlijk niet want heb morgen al een date met d\'r.
p.s. Niets tegen me vriendin zeggen he foto
[ Dit bericht is gewijzigd door sMarty-fok ]
Maar ach... lekker belangrijk dat zij en K(l)oe-ney uit elkaar zijn.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken