column
Column: FOK! is niet je leven!
FOK! Is niet jullie leven!
De Frontpage bestaat pakweg vier jaar en misschien heb jij het gevoel dat je nieuwe vrienden hebt gemaakt. Sommigen hebben dat inderdaad en ontmoeten deze vrienden irl. Er zijn zelfs liefdes ontstaan en ook weer verbroken. Je werd verliefd op iemand vanwege leuke postings, op iemand van de chat of dmv een Meet&Greet. Of je raakte gewoon bevriend met iemand. Daar heb ik het verder niet over. Ik heb het over je aanwezigheid hier! FOK! is nog steeds niet jullie leven.
Waarom doorbreek ik deze illusie? Omdat ik me zorgen maak. Er wordt steeds meer gezeurd om bans en slotjes, er wordt gezeurd over nieuwswaarde van postings, crew wordt afgezeken omdat ze volgens sommigen te traag zijn met editten. En er wordt geflamed. Soms gebeurt het als grap, maar steeds vaker omdat mensen zich ergeren. En dat laatste moet je niet doen. Want FOK! is immers niet jullie leven.
Maakt iemand een foute opmerking? Zeg er wat van en/of laat het rusten. Erger je je aan sommige clones? Zeg er niets van en laat het rusten. Want er zijn nog mensen hier die voor hun plezier FOK!ken. Ik bijvoorbeeld. Ik zeur bijvoorbeeld niet over policy of een flauwe grap. Misschien vind je mij niet leuk. Kan ik me best voorstellen. Denk je dat ik me daar druk om maak? Welnee, FOK! is niet mijn leven.
Eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat FOK! dat wel een tijdje was. Dat ik FOK! zag als een invulling van mijn dagelijks leven. Trok ik me van alles aan. Zat ik me in het normale leven druk te maken over iemand die me niet lag, of die iets zei waar ik boos om werd. Ik heb zelfs ruzie gemaakt met een paar FOK!kers in real life. Klinkt belachelijk hè? Nou, dat is het ook. Mijn sociale leven, zelfs mijn werk leed er onder. Daarna ben ik een paar maanden bijna niet aanwezig geweest en vanaf toen ging het goed. Ik ben nog iets te vaak online, maar ik heb intussen ook genoeg andere dingen te doen. Natuurlijk, de Frontpage en het Forum maken onderdeel uit van wat we doen. Maar zorg ervoor dat het een aanvulling is, geen invulling. FOK! is immers niet je leven.
Sommigen van jullie nemen de Frontpage of het Forum veel te serieus. Het is een tweede huiskamer geworden, je put er misschien moed uit of wellicht is het een soort stamkroeg geworden. Maar zodra je de computer uitzet sta je weer in het gewone leven.
Denk eens bij jezelf na. Is het gezond dat je je kwaadmaakt om andere FP-ers? Omdat ze ergens anders over denken? De meesten zitten je gewoon uit de tent te lokken. FOK! is niet meer dan een speelplein. Natuurlijk is er plaats voor serieuzere zaken. Maar nog steeds is het niet meer dan een speelplein. En als je de PC uitzet is het speelkwartier over.
Neem dat gezeur van je eens onder de loep. Jongens, FOK! is niet meer dan een (wel erg leuk) verzinsel van Ted en Danny. Misschien hebben ze er morgen genoeg van en stoppen ze er mee. Dat is hun goed recht. Want niemand van jullie kan aanspraak maken op aanwezigheid op de Frontpage of het forum.
Dus waarom maak je je kwaad? Weet je het al? Ik niet, namelijk. FOK! is namelijk niet jullie leven. Als je het allemaal te serieus neemt, ga dan eens na of je niet te veel tijd hier doorbrengt. Ga eens wat anders doen. Ga surfen naar andere interessante sites, of beter, zet de pc uit en ga fietsen, wandelen een boek lezen. Want FOK! is niet jullie leven.
Maar goed. Als sommigen van jullie door willen gaan met zeuren, zeiken en net doen of FOK! van jullie is, dan moeten jullie dat zelf weten. Ik maak me er niet druk om. Want jullie FOK!leven is niet mijn leven.
Zorg wat beter voor jezelf!
quote:
Eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat Fok! dat wel een tijdje was. Dat ik Fok! zag als een invulling van mijn dagelijks leven. [.....] Maar zorg ervoor dat het een aanvulling is, geen invulling. Fok! is immers niet je leven.
Hoe herkenbaar.., zo'n periode heb ik ook gehad..
Iedereen zal dit moeten lezen foto
[ Dit bericht is gewijzigd door DJKoster ]
Fok! is niet mijn leven (heb mijn handen momenteel al vol genoeg aan mijn eigen leven....)
Some say in ice
Times went by, many memories died
Imagination is more important than knowledge.
[ Dit bericht is gewijzigd door stefan-d ]
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
quote:
Deze heb je toch al eens in een topic verwoord?
Dat heeft hij toch in zijn column gezegd? foto
Zie:
quote:
Want zo stelde ik: FOK! is niet je leven. Daarom vandaag voor de Frontpage mijn oude open brief aan alle FOK!kers.
Nieteminnen een aantal kenden hem maar. Het gros van de FP niet. Ik ook niet en vind het een puike column foto
Edit: bwhaha, kijkt naar tijd newsposting en lacht zich rot. Ga om 6 uur opstaan en gelijk naar FOK, om vervolgens zo'n heel verhaal te typen > ROFL!
[ Dit bericht is gewijzigd door Thunk ]
Dat heb ik nou dus echt nog niet eens een beetje foto
quote:
Edit: bwhaha, kijkt naar tijd newsposting en lacht zich rot. Ga om 6 uur opstaan en gelijk naar FOK, om vervolgens zo'n heel verhaal te typen > ROFL!
De column was gisteren al klaar overigens. Ik plaats de columns voor sunchaser erop, aangezien hij geen FP-crew is. Dus niet blaten al een kip zonder kop foto
[ Dit bericht is gewijzigd door veekeend ]
Maarja, je weet maar nooit met die knul he. Als hij 3 uur 's nachts z'n wekker zou zetten om te kijken wat er nieuw is op t forum geloof ik t best.
[ Dit bericht is gewijzigd door Thunk ]
Gelukkig heb ik dat nu niet meer en het is maar goed ook want ik heb veel meer tijd om handen foto
Je hebt dus groot gelijk
Hulde aan de schrijver!
foto
Glare Of Autumn
...And Winter Becomes
quote:
Maar zodra je de computer uitzet sta je weer in het gewone leven.
Mijn PC draait 24/7 foto
Verder vind ik mezelf niet FOK! verslaafd, zijn interessantere dingen te vinden op internet. Alleen wanneer ik me echt verveel, bijv. op het werk bezoek ik FOK! Met uitzondering van de headlines.
quote:
Nieteminnen een aantal kenden hem maar. Het gros van de FP niet. Ik ook niet en vind het een puike column
Hij is wel ok. Niet hemelstergend, maar ok. Tis jammer dat hij er niet een nieuwe (misschien wel betere) visie op losgelaten heeft.
die als het er op aan komt met je sms't en met je chat
Pas als je iemand hebt die met je skypet en met je mailt
dan pas kun je zeggen: ik heb een vriend die zich verveelt
stop dan eens met zoveel topics te openen en get a life!
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
quote:
Column: FOK! is niet je leven!
Mooi, dan heb ik dus geen leven foto
Maar hij slaat de spijker loeihard op zijn kop, in één klap het hardste hout in, en tsja...ook dat is SunChaser ten voeten uit, en wordt niet altijd door iedereen gewaardeerd.
Een heel goed stukje, kijken of er wat mensen wakker van schrikken, en weer om zich heen beginnen te kijken.
Als er 1 poster is waarvan Fok wel z'n leven is dan is het SunChaser wel!
Have you heard that the bird is the word?
Als ik bij de bakker sta en er dringend iemand voor, dan ga ik ook zorgen. Maar dat wil nog niet zeggen dat de bakker mijn leven is.
Tuurlijk heb je helemaal gelijk dat sommige bezoekers hier wat minder moeten zeiken, maar ik snap gewoon niet wat het er mee te maken heeft dat Fok! je leven niet is...
foto
quote:
You are not your postcount foto
Als het getal van de postcount anders is dan 1337 of 31337 dan klopt dat in SunChaser's geval ja.
[ Dit bericht is gewijzigd door Thunk ]
foto
[ Dit bericht is gewijzigd door SunChaser ]
quote:
Hallo allemaal. Waarom werkt de zwaaismiley hier niet :W
omdat sommige smiles hier disabled zijn, waaronder de kotsmilie.. Dit omdat sommige mensen, zonder leven, erg veel gaan kotsen bij bepaald soort berichten foto
Fok! niet mijn leven? True, kom hier alleen voor het nieuws op de FP, voorderest soms het forum als ik echt niks te doen heb foto
Hij blijft actueel. En het is geen overbodige luxe om het af en toe weer eens onder de aandacht te brengen.
Grappig dat sommige mensen hier 'veel aanwezig zijn op' verwarren met 'je te druk maken over'. Dat eerste hoeft helemaal geen probleem te zijn. Maar als je je te veel over dingen op Fok! gaat opwinden, dan wordt het inderdaad tijd om die pc eens een tijdje uit te zetten en te gaan nadenken.
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
Volg je eurobiljetten
het ging me er dan niet om dat fok toch maar "nep" is, zoals je zegt, maar het feit dat iemand er een dergelijke mening op kan nahouden. dat is hetgene dat me irriteert. internet is natuurlijk een gemakkelijke manier om anoniem je mening te ventileren maar sommige mensen hebben zulke ridicule idëen dat ik ze het liefst aan de hoogste boom zou willen ophangen.
[ Dit bericht is gewijzigd door succubus ]
mensen die zeuren zijn erg..
mensen die zeuren over mensen die zeuren is nog veel erger.....
en ja ok..ik zeur nu over mensen die zeuren over menzen die zeuren...
volg je nog?
helemaal overbodig dus foto
zelftherapie idd.
frustraties moet je van je afschrijven.
een forum is gewoon een manier om je mening te geven en als iemand dan daarbij afgezeiken voelt, moet hij/zij geen meningen van andere lezen. vrijheid van mening kan confronterend zijn en dat is ook de bedoeling. de ontwikkeling van ideeen en meningen kan je niet alleen doen.
als je sociaal vriendjes wilt maken moet je naar de kroeg, dan heb wel echt contact met mensen.
quote:
You are not your postcount
fotofoto
thank god foto
Je krijgt tegenwoordig al een slotje als je je website (www.koi-pagina.nl) te opvallende in je post zet.
Dan noemen ze het spam !
Erger dan dat kan het niet !
Dat zeg ik al tijden, maar niemand luistert...
Je kunt best een goede stevige discussie hebben, maar op het einde van de dag moet je het loslaten.
Mensen met een zeer beperkt sociaal leven zien fok als een vervanging daarvoor, dat mag je toch ook wel een beetje respecteren?
Only the light called darkness can show who i really am...
Frontpage bemoei ik me ook zoveel mogelijk tegenaan en submit af en toe iets.
Bovendien 'moet' ik Gatheringforumpje bijhouden (bookmarks, 'alles' bijhouden gaat niet), ff Tweakersheadlines checken.
Dan nog mail ophalen, downloads starten en binaries/p2p-nieuwtjes aanklikken.
Oh ja, en tijd overhouden voor de rest van m'n leven foto
P.S. 2708 postings zie ik net, in nog geen anderhalf jaar... Hmmm.... foto
[ Dit bericht is gewijzigd door spambam ]
quote:
P.S. 2708 postings zie ik net, in nog geen anderhalf jaar
Dat is niets vergelijken met Yvonne foto
quote:
Als er 1 poster is waarvan Fok wel z'n leven is dan is het SunChaser wel!
foto
Bwaha, die Sunnie toch, straks gaat hij zelf nog echt geloven dat hij een leven heeft buiten Fok! foto
Iedereen ervaart FOK op zijn manier en uit de verschillende reacties, over alle onderwerpen, kun je aflezen dat je het niet zo serieus moet zien.
10 alineas over jouw mening is echt overdreven!
foto
http://forum.fok.nl/showtopic.php/401624/1/250
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken