Nieuws
Aangifte tegen belspelletjes

Tegen welke omroep(en) de aanklachten zijn gericht, wil justitie niet zeggen. In Nederland zenden RTL 4, SBS 6, NET 5 en Tien dagelijks in totaal tot vijftien uur aan belspelletjes uit. De aanbieders zijn sinds 1 januari 2006 gehouden aan de Gedragscode Promotionele Kansspelen. Hierin staan een aantal voorwaarden die aanbieders van kansspelen in acht moeten nemen. Zo mogen de spelletjes niet misleidend zijn, geen valse verwachtingen wekken of aanzetten tot onmatige deelname. Ook moet deelnemers vooraf duidelijk worden gemaakt wat de economische waarde van de prijzen is.
Geldklopperij
Het Kamerlid Jan de Wit (SP) beweert dat omroepen lak hebben aan de code. "De code is mislukt. Belspelletjes zijn nog steeds pure oplichting, geldklopperij. Mensen bellen zich het leplazerus zonder dat ze er een cent beter van worden." De Wit strijdt in de Kamer al jaren tegen de spelletjes. Zo deed hij enkele jaren geleden aangifte tegen aanbieders. "Het OM heeft er toen niets mee gedaan. Ik ben blij dat er nu wel wat gebeurt."
De aanklachten komen niet uit de lucht vallen. Vorig jaar had de toenmalige minister van Justitie, Piet Hein Donner, diverse commerciële omroepen "aangeschreven te stoppen [met het aanbieden van kansspelen] en dat, waar aan dat verzoek geen gehoor wordt gegeven de dossiers worden overgedragen aan het OM met het verzoek strafvervolging te beginnen."

Belmeisje Wytske Kenemans
weblog
KUTLAG foto
foto
Weg met die programma's!!
Heb het zelf ook al tig keer geprobeerd..
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
weblog
maar het liefst die Wytske Kenemans niet foto
zet die maar op lingo of zo foto
Mijn muziek lijstje - Wishlist
Die belspelletjes mogen wat mij betreft acuut afgeschaft worden, vreselijk irritant.
\[b\]best bekeken topic, ooit\[/b\]
Wytske foto
OT: laat ze dan maar iets anders uitzenden ipv die irritante tv en laat ze dan maar ook meteen die astrologie tv weghalen, zend dan maar die oude series nog een keer uit.
fotofotofoto
[/tegenwicht bieden]
Niks meer te kijken als je 's nachts thuis komt foto
Het zou goed zijn als deze praktijken eens van de buis verdwenen, maar ik vrees dat men zo de mazen in de wet weer heeft gevonden en er een nieuw formatje op de onderontwikkelde kijker wordt losgelaten, waardoor men weer van voren af aan kan beginnen ! Belspellen foto
Wilt u aangifte doen tegen belspelletjes...? Toets een 2
Wilt u terug keren naar het hoofdmenu...? Toets een 9
U heeft gekozen voor...... 5
Dit is geen juiste keuze.
U wordt nu doorverbonden met correlatie van de EO
Einde belspelletje
Belspelletjes. foto
John de Mol foto
Belspelletjes foto
Ik zoek een levensmiddel. Je kunt het op brood doen. Moslims en joden mogen het niet hebben. Het is een belangrijk ingrediënt van een tosti.
De volgende letters moeten gebruikt worden: MHA
De winnaar krijgt ¤ 50.000. (Je moet wel nog even 100 getallen goed raden, maar dat zeggen we er natuurlijk niet bij. foto )
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Zijn toch nog steeds genoeg domme mensen die bellen. Als niemand meer zou bellen zou er ook niks meer aan te verdienen zijn.
Maarja, het is blijkbaar nog nooit iemand opgevallen dat 1 min voor het einde net diegene belt die de oplossing weet op een vraag wat een kind van 2 kan beantwoorden.
wedden dat ze zelfs dat soms niet geodkeuren.. foto
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Nu moet je 100 getallen goed raden om je prijzengeld te kunnen krijgen. Begin maar. foto
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
belspelletjes foto
gigi foto
Wytske:r
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
zie bijv. http://belspelletjes.50webs.org
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
en belspelletjes zijn verkapte porno voor belspelfetishisten, dus het moet gewoon naar na 22.00 foto
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
foto
Tja, belspelletjes...ik doe d'r niet aan mee en ik stoor me er niet aan.
Ik vind het namelijk ook geldklopperij en het mag van mij verboden worden!
Vette bullshit en dat vrouwke mag van mij ook van de buis.. domme snol dat ze is!
Neun Live (van 13:00 tot 02:00 elke dag)
Wat vinden jullie van deze opzet?
Als je het irritant vindt dan kijk je toch niet?
09000hupeldepup
dit gesprek kost 99cent per minut
gaat over
welkom bij .... (vergete foto )
zometeen moet u een getal tussen de 0 en 9 intoeten om door te gaan/
(krijg eerst nog 1minuut reclame foto )
toets nu je getal in:
ik zo hmm 7 lijkt me wel wat
u drukte "7"
jammer! het geluks getal moetst.... "7" zijn probeert u het nog eens een keer
-...- ophang toon
fotofotofoto
http://www.youtube.com/watch?v=MgvoWLiw5-E&mode=related&search=
Optyfen met die oplichterspelen.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
woningmarktcijfers
Zastavme ich bratia, ved' sa ony stratia, Slováci ožijú.
als het om het tweede gaat vind ik dat vrij ziek.
http://www.youtube.com/watch?v=Drh7bVvQXjQ
Talpa foto
John de Mol foto
The A team foto
haha
I'd buy THAT for a dollar!
Ik vind het altijd onbegrijpelijk hoe dit soort spelletje niet aangepakt worden, Ze zijn alleen maar misleiden en wekken valse verwachtingen. "Na de sirene is het spel afgelopen", oh, we gaan toch nog even door. "Als ik nu aftel tot drie stopt de klok", maar dan stopt ook alleen die klok, die drie keer opnieuw in beeld komt.
De tactiek is constant prikkels leveren, die de verwachting wekken dat het spel ten einde komt (en dat er een bepaald bedrag gewonnen kan worden, wat eigenlijk nog achter een code zit). Ook bellen er vaak genoeg kleine kinderen, wat onrechtmatige deelname is.
Ik vind ook die "mokkels" erg fijn om naar te kijken, het is jammer dat er verder geen ziel in dat holle, aantrekkelijke omhulsel zit.
Zo, dat moest er even uit foto
Ze is de enige naar wie ik nog even naa kan kijken. De rest is irritant foto
Heb ik hem toch bij haar laten liggen. foto
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
foto
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Oplichting is het. Verbieden die rotzooi.
fotofoto STOPPEN MET DIE ROMMEL fotofoto
Is wel van in Belgie maar blijft hetzelfde principe.
Afschaffen ok maar zend dan wel iets nuttigs in de plaats uit.
tering justitie, we mogen zeker niks weten heh
Ze solliciteert maar bij Sexcetera of zo... foto
...
http://www.youtube.com/watch?v=tc0RRvCA9Z8
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Gigi foto
het is gelemaal geen toeval dat de prent achter Wytske en het tafeltje en de geldkoffers heel erg lijken op die van het IS/SI-filmpje. Niet alleen worden de belspelletjes van VT4 en VijfTV in België opgenomen in dezelfde studio als die van SBS6 en NET5, het zijn backstage ook identiek dezelfde mensen die ze maken. Ze worden opgenomen in een Nederlandse studio door dezelfde producent: 2 Way Traffic. De spelletjes die gespeeld worden zijn ook vaak identiek. Hier heb je een voorbeeld:
http://belspelletjes.50webs.org/neder.htm
Je kan er zeker van zijn dat die producent dus ook knoeit met de spelletjes in Nederland. Hou steeds jouw ogen open, want de onzen kunnen de commerciële zenders van Nederland niet bereiken
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken