Nieuws
Wanhopige student wil vriendin huren
Een natuurkunde-student uit China heeft een opmerkelijke oproep geplaatst op een mededelingenbord van de Universiteit van Beijing. Hij is op zoek naar vrouwelijk schoon dat tien dagen lang zijn vriendin wil zijn. Binnenkort breekt het Chinese Nieuwjaar aan en zal de student een bezoek brengen aan zijn ouders. De student wil voorkomen dat zijn ouders dan merken dat hij nog vrijgezel is.
De vrouw die bereid is om 10 dagen lang toneel te spelen tegenover de ouders van de student, kan rekenen op een beloning van duizend yuan, ongeveer honderd euro. De student heeft echter wel een aantal specifieke eisen. Hij is op zoek naar een eerlijke en vriendelijke dame met een diploma, van ongeveer dezelfde leeftijd.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
as well as infernal
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
Ja, da's héél eerlijk foto
zij: "Hoi ik ben de ingehuurde vriendin"
hij: foto
zij: *katjing!*
dat is ongeveer het gemiddelde loon per maand..
fijn dat sommige van jullie meteen gaan spammen dat het niks is..
foto paupers..
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
***Levi was here***
Meid: "Van een contactadvertentie op school die uw zoon geplaatst heeft, omdat hij voor wou doen alsof hij een vriendin had" foto
DonderDudes.nl
Studenten zijn hier in nederland al blij met 100Euro, en in China is 100 nog veel meer waard dan hier, dus het is wel degelijk veel geld.
natuurkunde is wel leuke studie, alleen weinig meisjes foto
Maarjah, dat had die student al gemerkt foto Hopelijk wordt het meisje dat reageert ect verlieft op hem, heeft hij toch nog iets positiefs overgehouden aan al dat nieuws.
Een beetje respect voor de creme de la creme op wetenschappelijk en intellectueel gebied. En nee, ik doe geen natuurkunde.
Dus krijg je van dit soort sneue zaken plus een volksverhuizing van chinezen op zoek naar vrouwen.
man zoekt vrouw word, chinees zoekt vrouw.
go talpa foto
lees ik hier nu in de reacties dat de vriendin van de gemiddelde Fok!ker MINDER kost dan een maandsalaris ?
Waarom verbaasd mij dit niet? foto
(En als je dat niet gelooft, vraag het eens aan een chinees).
HK 416 D - In a world of compromise, some men don't..
bron, cijfers liegen niet.
Het is geen zwart-wit iets er zit wel verandering in, maar het is niet opmerkelijk dat chinezen tijdens hun studie hun levenspartner vinden.
Het verbaasd me ook niet dat hij een meisje zoekt van dezelfde leeftijd en met een diploma. De kans is namelijk groot dat als ze ouder is, of niet over een opleiding beschikt (of, een veel lager niveau heeft als hijzelf), hij daar gezeik in de familie over krijgt,
Die persoon was verbaasd dat dit nieuws was, dit gebeurt schijnbaar heel veel in China. Probleem is niet zo zeer het bevolking overschot (in het beter ontwikkelde deel van China is de balans tussen man en vrouw stukken beter), maar simpelweg het feit dat de familie van zo'n jongen vind dat het tijd wordt om te trouwen, waarop hij dus erg onder druk wordt gezet om een partner te zoeken.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken