Nieuws
Pornosterrenparade in Nieuw-Zeeland toegestaan

Volgens het stadsbestuur is het in Auckland niet verboden om topless over straat te gaan. Hierdoor ziet men geen reden tot een verbod. Een raadslid meent echter dat de parade mensen in de drukke straten te veel gaat afleiden. ''Het is niet zoals op tv, daar kan je je tv nog uitzetten, hier niet''.
Het wordt al de vierde keer dat pornosterren een rondrit maken door Auckland. De vorige keren was daarvoor echter geen toestemming gevraagd. Eén van de deelneemsters is pornoactrice Mary Carey (zie foto), die in 2003 nog een vergeefse gooi deed naar het gouverneurschap in Californië.
Met dank aan Sam.VL voor de submit.
Heerlijk, dat sletterige volk.
limburg is nog een groter minpunt
la parada des titas foto
BEUQEN !
foto
Kijk als die meiden van de snollywood truck nou eens ... fotofotofoto
My Brain has an error.... Hardcore darkcore terror!
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
Wait for me! foto
Stan
Post een nieuwsbericht over homo's die een parade houden in Amsterdam en zo ongeveer de helft reageert keihard afwijzend, maar post een nieuwsbericht over pornosterren die een parade houden en bijna iedereen vindt het ineens geweldig. foto
Ik vlieg maandag naar Auckland!!!!! Zit nu in Brisbane en verheug me nu al extra veel op NZ. Jammer genoeg is het daar een beetje koud.........dus zullen ze wel teveel kleding aan hebben. En anders heb ik wel verwarming in mn campervan!
zie je een stel lekkere wijven die druk aan het gamen zijn op hun psp
I do NOT shit where I eat
-the Dude-
Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg. Van mij hoeven al die "parades" niet.. niet van pornogevallen en ook niet van homo's.
Carnaval kan nog wel leuk zijn.
(T.G. van Thienen )
* Waarom moet toch altijd alles helemaal uitgeschreven worden voor sommigen? * foto
(T.G. van Thienen )
Amsterdam die gay-gebeuren, past bij ajax... en Rotterdam gewoon hetero pr0n ownage !
Ik heb geen principe dat vrouwelijk bloot mag en mannelijk bloot niet. Wel die smaak, maar dat mag geen basis zijn voor beleid. foto
(T.G. van Thienen )
(T.G. van Thienen )
*zuch* hebben wij dan ook nooit geluk foto
(T.G. van Thienen )
Het is oneerlijk verdeeld in de wereld foto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Ons ben zuunig ? foto
Teeming with infinite possibilities
of which you
are one....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken