Nieuws
Van Themsche mikte bewust op allochtonen

Dat Van Themsche ook een blanke peuter doodschoot, is een 'noodlottig ongeval'. De ruim 2-jarige fietste naast zijn zwarte 24-jarige au pair uit Mali, toen de dader het vuur op hen opende. Beiden overleden. Een 47-jarige Turkse vrouw die pardoes van een bankje werd afgeschoten, overleefde de aanslag. Het lijkt erop dat de verdachte alleen heeft gehandeld en geen hulp van derden kreeg. Er zijn ook geen concrete aanwijzingen dat de dader in een racistische en/of gewelddadige omgeving is opgegroeid.
Skinhead
Tijdens het eerste verhoor nam Van Themsche zelf het woord ''skinhead'' in de mond. Getuigen meldden eerder dat de verdachte zich net had laten kaalscheren maar nog wel een paardestaart droeg. Hoelang de jongen die beweging al aanhangt, kon het parket niet zeggen. De dader zou van plan zijn geweest om zelfmoord te plegen. Hij had nog twee kogels in zijn geweer en tien in zijn jaszak. Of hij daar ook nog meer allochtonen mee wilde neerschieten, is niet bekend, maar het vermoeden bestaat van wel.
Eerder vandaag bleek dat de dader donderdag was weggestuurd uit het internaat waar hij verbleef, omdat hij op zijn kamer gerookt had. Hij zou tegen mede bewoners hebben gezegd dat hij zelfmoord wilde plegen en daarbij een tiental allochtonen wilde 'meenemen'. Ook blijkt dat het wel degelijk bij de schoolleiding bekend was dat Van Themsche racistische denkbeelden koesterde. Zo bezocht hij geregeld extreem-rechtse en racistische websites.
Extreem-rechts moreel medeplichtig
Allochtone verenigingen in Antwerpen houden de leiders van extreem-rechtse partijen moreel medeplichtig aan de moorden. Ze eisen een nul-tolerantie voor racisme en discriminatie.
Gisteravond al gaf de veiligheidsadviseur van de Belgische premier Verhofstadt, Brice De Ruyver, de schuld mede aan het Vlaams Belang. ''Ik begrijp wat er gebeurt als ik op hun laatste congres de kopstukken van Vlaams Belang hoor tekeergaan over hoe zij de rechtstaat zien en over hoe zij menen dat het individu het recht in eigen handen moet nemen.'' Gedoeld wordt op een uitspraak van het Vlaams Belang dat ze kiest voor een gewapend bestuur dat terugslaat in plaats van terugkrabbelt.
Frank Vanhecke, de voorzitter van Vlaams Belang, ontkent dat zijn partij het klimaat heeft geschapen dat de moorden verklaart: ''Ik geloof niet dat wij ophitsend zijn. Wij pleiten voor een streng vreemdelingenbeleid, maar een rechtvaardig vreemdelingenbeleid. Ik geloof dat niemand in onze teksten en uitspraken ook maar de geringste rechtvaardiging zou kunnen vinden voor hetgeen er gebeurd is.''
De Arabisch Europese Liga (AEL) van Dyab Abou Jahjah heeft zich inmiddels ook met de affaire bemoeid. De organisatie bezint zich over mogelijke acties en initiatieven. ''Deze moord kadert binnen een campagne van haat en agressie tegen allochtonen in het algemeen en tegen gekleurde mensen en moslims in het bijzonder. Deze campagne is hoogstwaarschijnlijk georchestreerd en kadert in het brede racistische karakter van deze maatschappij. Een maatschappij die decennialang mensen discrimineert en uitsluit, begint op het einde altijd mensen te lynchen en af te slachten'', zo luidt de verklaring van de AEL.

Hans van Themsche, hier nog met al zijn haar
Met dank aan AntiChrist voor de submit.
Wat een idioot die gast. Ben eigenlijk wel benieuwd wat die jeugdervaringen dan zijn geweest.
Een tijdje geleden riepen ze nog op tot 'gewapend verzet' foto
Zieke geest....door gebeurtenissen in het verleden... foto
Het was gewoon weer een gek, er zit echt geen complot achter hoor. Levenslang opsluiten en klaar.
RIP.
Zulke mafkezen zou je bij de arrestatie gericht moeten neerschieten, enig resocialiserende maatregel mist zijn effect bij deze nationaal-socialist toch volledig.
Ik hoop op een gepaste straf van de Vlaamse justitie. Iets in de zin van solitary confinement de komende 20 jaar.
foto zucht
Maar dit is absoluut niet de fout van het Vlaams Belang.
Het VB is niet meer dan een uiting van frustraties die bij heel veel vlamingen wonen.
Zowel de populariteit van het VB als deze schietpartij zijn gevolgen van de toenemende wrijvingen tussen blanken en allochtonen.
Dit is geen gevolg van het VB; het VB en dit hebben een gemeenschappelijke oorzaak.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
In die redenatie kun je ook zeggen dat het de schuld is van al die linkse geitenbreiers die nooit één ferme uitspraak hebben gedaan en alles maar gedoogde waardoor er dus mensen binnen de samenleving opstonden (Vlaams belang/Blok) die een groot deel van het Belgisch electoraat achter heeft.
Als die linkse progressieve 'intellectuelen' gewoon eens niet zovaak hadden geknuffeld had dit nu niet zo uit de klauwen gelopen.
Het is triest dat één knaap zich kennelijk zo in een hoek van machteloosheid vanuit de linksehoek gefrukt ziet dat hij geen andere mogelijkheid ziet om het 'probleem' wat zich in belgië speeld zelf op te lossen.
Hellaas weet hij niet wie presies wie de problemen veroorzaken foto
Een hardwerkenede zwarte vrouw uit donker Afrika is dat niet.
Dus in die zin en in deze context veroordeel ik het dan ook.
BELGISCHE justitie
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Kijk ik vind het een walgelijk incident van deze nationaal-socialist maar jij die als lid van de gewelddadige AFA groepering het neerbuigend heeft over gewapend verzet zie ik toch als hypocriet gedrag van jouw kant.
Extreme socialisten en nationaal socialisten.. Beiden een pot nat foto
Indien ja, zou je moeten weten dat het VB niet zomaar verdwijnt. Niet over iets als dit. Ze hebben al veel hetere vuren doorstaan.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Ten eerste ken ik die persoon niet en wil ik hem niet kennen.
Ten tweede heeft iedere verdachte, ook de grootste klootzak, recht op privacy, en dat is niet voor niets.
Ten derde werkt het noemen van namen van dergelijke klootzakken averechts: je gaat de indruk krijgen dat, als je maar iets verschrikkelijks doet, je vanzelf onsterfelijk wordt.
Kunnen we dergelijke zielepoten niet gewoon, naar het voorbeeld van orkanen, benoemen met een naam als klootzak nummer 34 of zo?
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Maar je strooit wel erg nadrukkelijk met de term ''nationaal socialist'', alsof die ook maar een jota met socialisme te maken hebben. Het was natuurlijk te verwachten, uiteindelijk staat er iemand op die het voor die ARME, WANHOPIGE jongeman opneemt. foto
Zielig dat de linkse partijen deze moord politiek proberen uit te buiten, dagelijks worden autochtonen in belgië het slachtoffer van geweld door allochtonen, zeker 80% van de gevangenis populatie is allochtoon. Maar als een doorgedraaide autochtoon iets doet moeten er allerlei politieke consequenties aan worden verbonden?
Deze moord is wederom een voorbeeld dat de multikul is mislukt, als je grote groepen mensen met totaal afwijkende culturen en opvattingen bij elkaar zet krijg je dit soort uitwassen, als we in het verleden wat meer naar het VB hadden geluisterd was deze moord waarschijnlijk nooit gebeurd.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Ik weet zeker dat zich wat meer heeft afgespeelt dan wat wij te lezen krijgen. Niemand komt zomaar tot dit soort daden, daaraan gingen bepaalde gebeurtenissen vooraf, zoals dat ook bij de Columbine-Highschool daders het geval was. Waarschijnlijk zal deze jongen het middelpunt van pesterijen, mishandelingen, beroving, etc. zijn geweest.
p.s
*Voor de simpele zielen onder ons, het Vlaams Blok bestaat niet meer.
*Waarom is deze jongen nou opeens een nationaal-socialist? Omdat hij doelgericht op allochtonen schoot? Sta je dan al voor deze ideologische stroming?
foto
I
Iedereen die het hier goed probeert te praten door het verleden te verhalen is wel een beetje twisted bezig IMHO, zodra je random allochtonen neer begint te schieten vind ik niet dat daar nog enige gerechtigheid aan verbonden is.
Hitler streed tegen het kapitalisme? Goh, hoe zou dat komen, misschien omdat in zijn denkbeelden de Joden zo succesvol waren met dat systeem?
En massaal mensen van andere bevolkingsgroepen uitmoorden is ook niet echt sociaal te noemen. KLEIN DETAIL.
Nationaal-socialisme en socialisme hebben zeer veel overeen. Een grote overheid met zeer veel invloed, staatsprojecten, uitbouw sociale verzekeringen zoals kinderbijslag, pensioenen etc. Nogmaals dit zijn allerlei socialistische facetten, dat Hitler het voor zijn 'volk' enkel beschikbaar wilde stellen tekent de nationalistische versie van dit socialisme.
Dat Nationaal-socialisme niks te maken heeft met socialisme is slechts op het punt van 'het eigen volk' correct, op de nationalistische tak dus. Al begin je natuurlijk wel vraagtekens te stellen als de SP pleit voor het weigeren van polen en Bos het heeft over het niet direct toelaten van immigranten tot de sociale voorzieningen. Komt het nationalistische dan toch terug bij de hedendaagdse socialisten foto
Het is wel degelijk eenmans actie, zoals die van Volkert van de G. Als dit soort idioten hun verstand verlizen, raken onze politici ook allemaal hun verstand kwijt, dat is erg jammer!
http://www.standaard.be/A(...)elid=DMF12052006_072
De manier waarop ze die pool hebben opgejaagd tot in polen, in samenwerking met de poolse politiediensten en justitie was niet genoeg?
Of misschien de extra maatregelen die nu getroffen zijn? O.a. meer patrouilles in de brusselse treinstations en metro's en nieuwe camera's?
foto
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
"We are socialists, we are enemies of today's capitalistic economic system for the exploitation of the economically weak, with its unfair salaries, with its unseemly evaluation of a human being according to wealth and property instead of responsibility and performance, and we are all determined to destroy this system under all conditions."
Lijkt me duidelijk.. Dat is niet sociaal, maar socialisme is dan ook geen sociaal systeem, het socialisme/communisme heeft zeker 120 miljoen mensen uitgemoord, dat is nou eenmaal de aard van het systeem.
Je moet cabaret gaan doen man. Hilarisch mijn complimenten foto
Uitmoorden van andere bevolkingsgroepen niks socialistisch/sociaal?
Noord-Korea/Sovjet-Unie/DDR/De culturele zuiveringen van Mao. Nogmaals mijn complimenten hilarisch.
Mao, Kim Il Sung en Stalin geen socialisten/communisten.. foto
Nouja ik heb slechtere gehoord laten we maar zeggen... foto
Meng dat met rassenhaat (en homohaat, en haat tegen atheisten, etc) en je hebt Nationaal Socialisme.
Ik vind communisme ook belachelijk, maar ik ben niet zo blind om te denken dat die excessen de ware aard van communisme laten zien. Het is slechts het kwaad in de mensen dat spreekt.
Bovendien zijn ze er enkele jaren geleden in geslaagd die subsidies te stoppen, en wat gebeurde er? Het vlaams blok werd het vlaams belang, en voor de rest niets. Het geld bleef komen, de achterban bleef even groot.
Maw dat ze nu voor de zoveelste keer gaan proberen die subsidies te stoppen betekent echt niet het einde van het VB hoor.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Waarom probeer je trouwens de dader te verdedigen vraag ik me af ?
Ben je zelf misschien ook extreem rechts ?
''Mijn HEER en het Christelijke geloof gebieden mij oorlog te verklaren aan het secularisme en de Jood.''
''Christendom is het geloof en de bijbel het boek van het Vaderland.''
''Het kwaad in onze wereld is te wijten aan de secularisten en wij, met het welbehagen van onze HEER en redder zullen de heilige orde herstellen''
''We zullen de hem rechtmatig toekomende plaats van onze Here Jezus Christus in onze samenleving herstellen, en de secularist en de Jood verwijderen uit hun ivoren torens.''
Betekent dit dat Hitler een diehard Christen was? Nee, hij speelde slechts in op de gemoederen van de mensen.
Ik denk dat je je tijd beter kunt besteden om nog wat geschiedenisboeken van zolder te halen dan op fok te posten
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Man, ik dacht dat die idioterie lang geleden al was uitgestorven. foto
Dat het Vlaams Belang hiervoor (zelfs maar moreel) verantwoordelijk wordt geacht, is belachelijk. Maar dat ze hiermee geassocieerd worden en dat hierdoor hun naam door het slijk wordt gehaald, hebben ze aan zichzelf te danken en dubbel en dik verdiend.
Het is inherent aan het systeem, aan het ideaal van het communisme dat gehele bevolkingsgroepen verwijderd worden omdat het uitgaat van de zelfopoffering van het individu en de gedachte dat het individu ondergeschikt ana het algemene belang/de samenleving is.
Helaas maar er is een directe link tussen het ideaal en de excessen, simpelweg omdat het ligt opgesloten in het systeem. Dan kun je natuurlijk vertellen dat het komt door de mens die slecht van nature is maar het grappige is dat het een ideaal voor de mens is. Dan is het dus niet slechts het falen van de uitwerking maar het ideaal zelf dat verrot is en tot excessen leidt omdat het gaat om een systeem voor de mens.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
'Georchestreerde campagne' zou erachter zitten. Gewoon een actie van een zieke geest, niks complot.
Ik zie hier heel vaak dat Hitler links zou zijn geweest , als dat zo is vraag ik me af waarom hij dan ALLEEN aanbeden wordt door extreem-rechts ?
lijkt mij onlogisch maar ja , misschien weet jij het antwoord ...
Zuiver communisme houdt absoluut niet in dat hele bevolkingsgroepen achtergesteld worden, het zijn corrupte leiders die daartoe leiden.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Iedereen kan zien dat Hitler een maniak was en dat zijn samenleving anti-sociale kenmerken vertoont. Misschien dat bepaalde aspecten enigzins lijken op socialisme, maar om het op één lijn te stellen en zeggen dat de 2 staatsvormen sterk verwant zijn is gewoon waanzinnig.
-tegen israel
-tegen het kapitalisme
-tegen de politiek van de VS
-voor een sterke overheid en een uitgebreid verzorgingsstelsel
enzovoort.
Hitler's politiek was links in die zin dat hij tegen kapitalisme was, dat hij voor overheidsinmenging was, dat hij voor uitgebreide sociale voorzieningen was, dat hij voor gelijkheid was.
Maar hij was natuurlijk rechts in die zin dat hij het enkel voor de ariërs wou.
Wat dat van hem maakt... Een nazi, een nationaal socialist.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Hoezo geen racisme.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Nationaal-socialisten (nazi's) en socialisten (afa) kan je heel grof vergelijken met de strijd tussen de Sjiiten en de Soennieten. Ze moeten elkaar niet, ze komen echter uit hetzelfde nest.
Liberalisme vs Socialisme. Binnen het socialistische nest heb je Nationaal-socialsten en communisten die elkaar bevechten omdat ze beide hetzelfde willen, namelijk een autoritair regime met veel macht die de individu vertelt hoe zij moeten leven. Een familiaire ruzie zou je het wle kunnen noemen wanneer nationaal-socialisten en communisten elkaar bevechten (NVU vs AFA).
en
Allochtone verenigingen in Antwerpen houden de leiders van extreem-rechtse partijen moreel medeplichtig aan de moorden. Ze eisen een nul-tolerantie voor racisme en discriminatie.
om even in de linkse mode te gaan
hij is misschien zoveel gepest en aangevallen door buitenlanders dat hij doorsloeg.
dus de oorzaak moet bij de buitenlanders liggen die hem zo erg terroriseerde dat hij deze daad pleegde.
linkse mode uit.
''Van Themsche mikte bewust op allochtonen''
is? Hij geeft het zelf toe! Wat voor bewijs moet je nog meer hebben?
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
de politie is de reactie dat criminelen bestaan, als iemand een crimineel neer schiet ga je ook niet de politie de schuld geven.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
dus doe niet zo hypocriet, en je heb zelf niet eens de naam goed.
Hij is neergeschoten door de politie weet je nog. En waarschijnlijk had die een paspoort ofzo op zak....
Maar grappig om te zien dat je je deze reactie hebt geplaatst in plaats van een andere domme reactie foto
foto
Je mag bij wet niet bang zijn van moslims ?
Enne ze kunnen de dotaties maximum voor 1 jaar intrekken.
het is een regelrechte gestoorde gek die levenslang hoort te krijgen.
Van oudsher werden de conservatieven rechts genoemd omdat in het Lagerhuis de conservatieven rechts van de voorzitter zaten.
Links van de voorzitter zaten de liberalen. Volgens deze terminologie zouden de SP liberalen zijn en de VVD conservatieven.
Rechts en sociale voorzieningen, kom op zeg scheid toch uit. Mijn hemel nog aan toe. Je zit in een links-rechts verhaal dat nergens meer op slaat.
Vrijheid individu vs totalitarisme. Daar gaat het om.
Kleine overheid vs grote overheid.
Etc etc etc.
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
het gaat erom, een echte extreem rechts persoon zou nooit een blank kind vermoorden
dat is hetzelfde dat mohammed b een moslim kind had vermoord tijdens de moord op Theo van Gogh.
Als je enkel leest wat je wil lezen wel waarschijnlijk...
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Ik wist niet eens dat ik geterroriseerd werd foto.
Maar wel eng om te zien dat jij extreem rechtse personen die in staat zijn om een "zwarte" te vermoorden, zo goed kent dat je zeker weet dat ze nooit een blank kind zouden vermoorden foto
maar het kind vergeten ze helemaal, want die moord kunnen ze niet misbruiken voor hun politieke doeleinde foto
Sodemieter toch in die pedofielenkelder van je joh, achterlijke kutbelg - Bombardier
Je weet niet waar je over praat, amechtige zeug. Rot een eind op - Verbal
Aan de verhalen te zien is dat kind niet bewust gedood maar per ongeluk...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken