Nieuws
Bible belt ent kippen niet in
Enkele tientallen pluimveehouders in de zogeheten Bible belt zullen hun dieren niet inenten tegen de vogelgriep. Het gaat om mensen die uit religieuze overtuiging bijvoorbeeld ook hun kinderen niet laten inenten tegen polio. ''Het is niet zwart-wit, maar veel pluimveehouders die principieel weigeren zichzelf of familieleden te laten vaccineren, hebben ook gewetensbezwaren tegen het inenten van dieren'', zo laat de Nederlandse Organisatie van Pluimveehouders (NOP) vandaag in het NRC Handelsblad weten.
De meeste gewetensbezwaarden, vaak van protestants-christelijke huize, wonen in het gebied dat zich uitstrekt van Zeeland via Zuid-Holland en de Veluwe tot de kop van Overijssel; de zogeheten Bible belt. De religieuze bezwaren zijn volgens de NOP mede een reden geweest het inenten niet verplicht te stellen. De NOP gaat er wel van uit dat de streng gelovige pluimveehouders zich keurig houden aan de ophokplicht.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
omg ! wat een mafkezen hopelijk gaan ze er zelf dood aan waardeloos volk..
scheer ze lekker over één kam.
dit is nu ook de vrijheid van meningsuiting, respecteer dat nu maar, dan slaap je veel rustiger!
Kan de gedachtengang op zich nog wel bedenken (wil van god ed, balans op aarde houden, ziektes zijn er niet voor niks ed) maar god heeft ons ook de brains gegeven om medicijnen te ontwikkelen en te gebruiken.
Beetje dubbel foto
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
ziek!
Onze kippen gaan netjes allemaal geënt worden hoor foto
Fotoboek
Fotoboek
De Veluwe en delen van Zeeland.
Maar dat is natuurlijk niet de reden waarom deze weirdo's dat weigeren ...
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Misschien was het "gods" wil wel dat de mens antibiotica, vacinatie en andere medicijnen ontdekt... foto
Mensen denken alles zelf in de hand te kunnen houden, en met inenten hou je de H5N1 niet tegen. Het is slechts een zoethoudertje. Mensen hebben er uiteindelijk weinig invloed op of H5N1 naar mensen overgedragen wordt.
Deze mensen erkennen dat tenminste, en stellen hun vertrouwen op God in plaats van menselijke (on)kunde.
Egoïstische zwartekous-gelovigen! foto
Fijne lui. Laten we daar even langsgaan met een gerechterlijk bevel en een zooi injectiespuitjes.
Fotoboek
Fotoboek
Je mocht óf ophokken óf inenten. En ophokken zorgt er misschien voor dat die beesten (mits snavels niet gekortwiekt zijn, ook weer zoiets) elkaar van gekheid afmaken. Veel plezier!
Maar ja, op de Ark van Noach hebben die beesten ook zonder problemen een tijd lang gezeten kom nou... dat kunnen die zwarte kousenliefhebbers ook prima verzorgen.
meurdoos, ga asjeblieft een nieuw sprookjesboek kopen, of hok jezelf op. Vertrouwen in God... je moest eens weten. Die 'God' van jou zorgt dát er mensen leven, niet dat alle mensen en dieren óverleven. Dus als jij daar niet bij hoort zul je net zo goed aan kippengriep kunnen overlijden, geloof of niet. Wederom, veel plezier.
Zoek maar eens op de grote polio epedemie van 1992 dan kom je ongetwijfeld kaartjes tegen waar deze gordel precies loopt. OP zo'n kaart kom je ook nog vlek tegen in Noord Holland. In Bergen is de vaccinatiegraad ook niet heel erg hoog te noemen.
Het wel of niet ziek worden van een ziekte wordt gezien als godswil. foto
Maar als ze zich zelf niet inenten lost het zich misschien nog op..
Ik ben benieuwd wat er gebeurt als er inderdaad een pandemie (onder mensen) uitbreekt. Zullen deze stijfkoppen dan nog steeds hun kinderen blootstellen aan een hogere kans op overlijden dan gemiddeld door inenting te weigeren? En als dan inderdaad er een hoger sterftecijfer in deze groep is dan gemiddeld, wat dan? Was God dan net ff boodschappen doen of zo?
Fotoboek
Ik waardeer het dat deze mensen erkennen dat ze nietig zijn.
PS Mijn eigen geloofsopvattingen stroken niet met die van deze mensen.
lees daar maar eens..... misschien dat je dan wat genuanceerder denkt
Fotoboek
Fotoboek
Fotoboek
Geloof zit in je hart en is zeker niet hetgeen waarom oorlog gevierd wordt. "in naam van..."
maar dat is moeilijk voor te stellen voor mensen die alleen dat extreme als geloofsopvatting zien.
En wat in de bible belt gebeurd is ook niet mijn overtuiging BTW....
Inprincipe doet men dus exact hetzelfde, alleen in omgedraaide zin.
Wat dat betreft kunnen sommige ongelovigen nog wat van (bijvoorbeeld) de moslims leren.
Fotoboek
In Nederland wordt preventief geënt. Ik ken mensen die dat ook niet hebben gedaan (nee niet om religieuze redenen) en dat kind is kern gezond. Het is dus niet zo dat geen prik -> ziekte of dood tot gevolg heeft....
En als jij nu kan aantonen dat het aantal sterfgevallen onder Gereformeerde kinderen stukken hoger ligt dan "niet gelovige kinderen" wil ik je theorie best geloven. foto
Als het toch een te groot risico wordt dan gooit een of andere ambtenaar van het ministerie er wel een dooie kip neer en roep hard om zich heen, dan komt er een "onderzoek"(waar NATUURLIJK uitkomt dat de kip ziek is) en wordt de hele boel preventief geruimd.
Echt, mensen, maak je er niet zo druk om, als het er aan moet, dan vinden ze in den haag echt wel een oplossing om die dieren te ruimen.
kutgeloven....
Waan jezelf gerust koning in je eigen wereld, zolang je maar weet hebt van de 6 miljard andere koningen waar je de wereld mee deelt.
Er is een groot verschil tussen van jongs af aan niets, of zelfs wat afkeer, over religie meekrijgen en jonge beinvloedbare kinderen rare wraakzuchtige sprookjes inprenten, wijs te maken dat ze ondergeschikt zijn aan een God, te dreigen met de afkeuring van God als er niet aan de strikte regels voldaan wordt en hun persoonlijke ontwikkeling te stikken in dat "nietig zijn"-verhaaltje.
Fotoboek
Kutatheisme
In de USA hebben ze tenminste nog respect voor het geloof.
En dit is een ziekte die in het RVP zit.
En dan vergeet ik voor het gemak de polio epidemien maar even die we in de jaren 90 hadden, want daar kan je wel degelijk aan dood gaan en anders heb je de mazzel dat je nooit meer hoeft te fietsen....
Maar goed, dit raakt wat off topic. foto.
Fotoboek
Dan hoop ik dat ze keihard worden aangepakt...
Dat je je eigen kids niet laat inenten tegen polio, ok...
Maar op deze manier speel je met de levens van meer mensen dan alleen zichzelf...
Maar zoiets als homo's , joden, rechten voor vrouwen (anders dan het aanrecht), enz wel.
Ojee, vergeet ik toch even kritiek....
Maar je hoeft je verder niet aangevallen te voelen hoor, ik ben tegen elke vorm van georganiseerde religie.
Als ik naar de gezinsomvang van een gemiddeld islamitisch migrantengezin kijk dan wordt het hoog tijd dat de bijsluiter van de condooms in het arabisch/berbers vertaald wordt, er gaat duidelijk iets mis.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
dus dat geloof waar jij zoveel waarde aan hecht is een kwestie van jong indoctrineren en oogsten. Kijk maar naar de speciale kindercommando's uit het oostblok van na de 2e wereldoorlog van kleins af aan opgevoed tot volmaakte moordmachines, en datzelfde kun je doen met alles wat je wilt, wil ik er een rascist van maken, verzin allerlei mooie theorieen over waarom gekleurden slecht zijn en voila je hebt een rascist, vertel ze vanaf kleins af aan dat iedereen gelijk is en je hebt de pvda, vertel een kind dat de wereld plat is en hij zal dat geloven, tot hem bewezen is dat het niet zo is.
en als je zelfs na bewijs volhoud dat het niet zo is terwijl iets wel zo is, dan ben je een echte gelovige, of iemand die zichzelf echt voor de gek houd, omdat miljoenen mensen hetzelfde doen en dat dus de desceptie rechtvaardigd.
ik ben geen atheist, ik ben een realist, ik baseer me op feiten, niet op het idee dat er geen god bestaat, als je kunt bewijsen dat god er is, accepteer ik het direct, maar vertel eens zou jij hetzelfde doen als dat zo bleek te zijn, accepteren dat er na je dood niets is, of blijf je dan als trouwe gelovige alsnog jezelf voor de gek houden?
Mensen hier denken dat het risico op overdracht naar mensen toe vergroot wordt als je je kippen niet inent, maar dat is helemaal niet zo. Het enige waar je op moet letten is dat je niet met je kippen gaat knuffelen.
En lees mn reacties wat verder hierboven. geloof gaat door tot in je hart, maar dat snappen dergelijke denkers als jij niet.
foto
www.kubus-biets.nl
www.kubus-biets.nl
www.kubus-biets.nl
zolang inenten niet verplicht is, mag je doen en laten wat je wil...
Ze houden zich aan de ophokplicht en dat mag ook... foto
Mensen die niet ingeeent zijn worden min of meer beschermt door de mensen die wel ingeent zijn. De ziekte heeft immers weinig kans om op hen overgedragen te worden... foto
We leren ze dat ze eeuwige roem hebben als ze maar een belangrijk persoon worden.
Het is inderdaad een groot verschil, namelijk het tegenovergestelde.
Één ding hebben ze echter gemeen, het wordt ze allemaal geleerd.
Dat wilde ik duidelijk maken
Zwart wit denken is natuurlijk niet goed. Maar een groep aanspreken op de acties van mensen binnen die groep is toch niet fout? Dat dit met de nodige emotie gebeurd maakt het natuurlijk lastig, maar niet onterecht.
-------===========MET SUCCES !!!! foto ===========------------------
Ik denk dat veel Nederlanders te nuchter zijn en daarom tegenstander van het geloof zijn. Nederland kent zo'n beetje de meeste niet-gelovigen ter wereld.
Ik geloof bijvoorbeeld ook dat we als mens niet in staat te zijn om met een snelheid van zeg 10 keer de Concorde te reizen voor aardse doeleinden (bijvoorbeeld Amsterdam - New York). Maar als in de toekomst het tegendeel wordt bewezen, ja dan hang ik en zit ik er naast.
Als jij dus oud bent, heb je 2 kinderen van de 8 laten lukken, zijn er 3 aan de drugs en leven er 3 op het minimum bestaansniveau.
Dus in plaats van dat jouw kinderen jouw helpen, breken jij en 2 van je kinderen tot in lengte van dagen je rug omdat je al die belasting moet betalen voor je andere 6 mislukte kinderen. En op je ouwe dag heb je alleen maar zorgen omdat door die 6 mislukte kinderen die andere 2 die wel gelukt zijn continue het gevaar lopen om ook te mislukken.
Want die drugsgebruikende kinderen kloppen regelmatig bij die 2 gelukte aan voor geld, en die 2 gelukte kinderen verwijten jou dat. En die andere 3 kloppen ook steeds bij je aan omdat ze wel wat extra's kunnen gebruiken. Zeker omdat die ook elk weer 6 kinderen hebben en die heel veel geld kosten.
Het is duidelijk, niet alleen allochtonen hebben NIKS van economie begrepen.
Ik heb betere dingen te doen als mij te verdiepen in fabeltjes die geschreven zijn in de tijd toen er nog geen T.V. bestond. foto
Ik wou zeggen dat in de bijbel expliciet aansporingen staan om jezelf te ontwikkelen.. foto
en creeert zich goden en heiligen bij de vleet.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken