Nieuws
Ambassades in Syrië in brand gestoken
![Icoon Algemeen](http://images.fok.nl/fp/icons/icon_algemeen2.jpg)
In Damascus ging de afgelopen dagen door middel van telefonische tekstberichten het gerucht rond dat vandaag op een groot plein in Kopenhagen kopieën van de koran zouden worden verbrand. In de sms'jes werden mensen opgeroepen zich vandaag te verzamelen bij de Deense ambassade in Damascus om daar hun ongenoegen te uiten over de gang van zaken. Een woedende menigte bestormde daarop het gebouw en stak het in brand. Hierna werd de Noorse ambassade onder handen genomen. Ondanks het feit dat de politie toen inmiddels traangas en waterkanonnen inzette, kon de brandstichting niet voorkomen worden.
Afgelopen woensdag was er al een bommelding bij de Deense ambassade in Damascus. De Deense regering heeft haar staatsburgers in Syrië inmiddels opgeroepen dat land onmiddellijk te verlaten. Even later volgde de Noorse regering dit voorbeeld en werd deze oproep ook aan de in Syrië aanwezige Noorse burgers gedaan.
Ook in de Gazastrook was het vandaag weer hommeles. Een Duits cultureel centrum en een EU-kantoor werden bestormd door een grote menigte. De Iraanse president Ahmadinejad heeft ondertussen gemeld dat hij laat onderzoek in hoeverre een economische boycot van Europese landen waar de cartoons zijn gepubliceerd, mogelijk is.
De Deense ambassade in lichterlaaie
Update 19:56
Na de Deense en de Noorse ambassade hebben de honderden demonstranten hun woede gericht op het gebouw van de Franse ambassade in Damascus. De Syrische oproerpolitie heeft een waterkanon ingezet om te verhinderen dat de betogers de ambassade zouden bestormen. Het Franse dagblad France Soir drukte afgelopen woensdag de twaalf bewuste spotprenten af. De hoofdredacteur van de krant werd hierom ontslagen.
Als Europa die landen in het Midden-Oosten als een baksteen laat vallen, dan hebben ze alleen de USA nog over (en de zoals altijd lekker hypocriete Britten) om handel mee te drijven. Zullen ze blij mee zijn.
Nuken die handel voordat zij het met ons doen. Fortuin had gewoon gelijk, het is een achterlijke cultuur waarin moord op een medemens wel een erg prominente plaats inneemt.
http://www.faithfreedom.org/forum/viewtopic.php?t=16316
En natuurlijk daarna gauw je tekst veranderen !
foto
dan weet ik echt niet meer wat ik nou van sommige moslims moet denken.
De paar moslims die ik echt ken zijn het absoluut niet eens met dit soort dingen, maar dat er mensen rondlopen in Nederland die zo denken, tsja ...
Of toch niet? Voor Hamas is een protest al "vreedzaam" wanneer er niemand de keel wordt overgesneden, zo blijkt.
edit: ik denk dat er na de downtime nog het een en ander mis is met de optie "reactie wijzigen" hehe, mijn excuses...;-)
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝
Kloppen die tekeningen toch aardig foto
Iran zal eerder zelf economische sancties opgelegd krijgen :')
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
En hoe beinvloedbaar is een bevolking eigenlijk als ze via een smsje tot zulke hoogten zijn op te zwepen??
en als ze dit dan goedkeuren dan mogen ze geplaatst worden zo goed dan..
Wat ik me dan afvraag is: hoeven die mafkezen niet te werken??
Als je hier in NL 1 dag de straat op gaat om te schreeuwen over een stel tekeningetjes (!!), hoef je de dag naderhand echt niet meer terug te komen foto
Binnen 10 jaar gelooft niemand nog iets van de vredelievende islam, zelfs die boomknuffelaars niet foto
Ze gooien hun eigen ruiten in. Nu nog al die miljoenen die de EU uitgeeft aan Palestina dichtdraaien en laat ze daar maar eens creperen.
Ze zullen direct zien wat de EU allemaal wel niet doet voor hen. En dan nog ons als de slechte afbeelden...
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
Bekrompen, dom en bovenal achterlijk.
Taliban vernietigen Boeddhabeelden van Bamiyan
Achterlijk volk.
Of zou jij bereid zijn om nog meer voor je benzine te betalen?
foto
Wat een gesodemieter om een paar lullige plaatjes zeg foto
foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
Jammer dat zo'n waardevol goedje in zo'n explosief gebied zit.. Waar zijn de goede oude tijden van de kolonisatie gebleven?
OT: Een hoge olieprijs is voor Noorwegen natuurlijk ook prachtig!
Alsof ze daar geen spotprenten hebben over Europa, Amerika of het Christendom foto Kan dat klootjesvolk nou helemaal niets anders dan haten en dingen opblazen?
Kan Israel nu geen ongelijk geven met die muur om palestijns gebied.
Grote waterdichte muur om heel die zooi daaroh.
Binnenkort, ook in een achterbuurt bij u om de hoek!
Kentucky Fried Cruelty
Het gaat om tekeningetjes!?!? foto Er is toch niemand vermoord ofzo door die Deense krant!
Ze laten zich weer allemaal van hun ware aard zien. Wat een imbecielen allemaal, hahaha...
En dan nog zijn er mensen die niet snappen hoe gevaarlijk dit soort gastjes zijn. Onbegrijpelijk...
Nou ik ga lekker naar de bioscoop. Munich kijken! foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
Je mag de "Profeet" niet bespotten maar ze mogen wel ons geloof beledigen.
Ik wacht af op de eerste oorlogs verklaring tegen de Anders denkende!!!
Gan wij nu de AEL waarschuwen foto
Maar wat voor respekt geven zij aan ons Westerse geloof? Ze zeggen het zelf: Europa is kanker. Westerlingen moeten dood, als wij niet in hun geloof geloven. Mogen wij kerken, synagogen enzo bouwen in hun wereldje en erbij lopen zoals wij het gewend zijn?
Nee, dan denk ik dat je hier een zeer grove fout maakt om 'ons' hier neer te zetten als een volk dat geen respekt heeft voor een ander's geloof. Het is duidelijk andersom.
Een nederlander zei ooit foto :
Is het zelfde als je iemand uitmaakt voor loodgieter, komtie binnen fixt je leidingen, badkamer en wc... "EN ALS JE HET NOG KEER ZEGT FIX IK DIE KRAAN OOK JA!!"
Zijn ze soms vergeten wat extremistische moslims in staat zijn te doen en al hebben gedaan? Geeft dat ons als niet moslims dan recht om veel erger te reageren?
Ik hoop dat de wraak zoet zal zijn Europa en de westerse wereld zullen zegevieren, Europa heeft Hitler overleeft, wij zullen ook het islamitische nationalisme overleven als zal dat niet zonder slag of stoot gaan.
Groeten, een linksstemmende bomenknuffelaar
Die krijgt zo weer meer aanhang om de kruistochten
weer leven in te blazen.
Waarom leren mensen toch nooit van elkaar!
Jeetje op de kleuterschool leer je al dat je klasgenoot niet in elkaar hoeft te meppen als hij iets verkeerd zegt.
Totale oorlog , islam vs het westen. Het gaat er vast een keer van komen. Het heeft in ieder geval niet aan ons gelegen.
tuig..
Ik vraag me dus sterk af wie er achter het verspreiden van deze opruiende en foutieve tekstberichten zit. Ik zou er allessinds niet van schrikken als de Syrische regering er zelf wat mee te maken heeft.
Maar deze kun je niet vergelijken met elkaar. Het vermoorden van iemand en een tekening kun je niet vergelijken. Die lui zij te fanatiek met hun geloof en zoals ik al zei is dat gevaarlijk. Maar dan nog.......iemand met een gezond verstand haalt zoiets niet in zijn hoofd, maar die kijkt er met een knipoog naar (de cartoons dan)
Schade Holland!
Beide landen hebben een "regime change" nodig, maar ja, waar is VS als je ze nodig hebt? Oh ja, die heffen ook het vingertje, stoute EU... Het toont alleen maar aan hoe eigenwijs Iran, Syrie en de VS zijn en dat je als EU beter niet in het kruisvuur tussen die drie kan gaan staan.
en de Belgen dan? die worden al jaren in de zeik gezet
moeten die ook maar alles in de fik steken?
scheelt een hoop gezeik.
Wat een gestoord barbaars volk. Als je ze zo op TV ziet zijn het net orcs.
Een aanval op een ambassade is trouwens een oorlogsdaad.
Als blijkt dat de barbaren door de overheid zijn gesteund dus een oorlogsdaad van dat land tegen Dnemarken, Noorwegen en Frankrijk.
Als ik Denemarken was had ik special forces klaar staan om in te grijpen als er ergens een ambassade aangevallen wordt.
Daarnaast waren de tekeningen in september al in die Deense krant. Dan gaan ze er nu nog even over zeuren. Beetje ouwe koeien uit de sloot halen.
Het zijn maar een paar tekeningetjes en ze reageren alsof er een atoombom op Mekka gegooit is.
Ik ga niet zeggen dat de islam achterlijk is, dat geven ze met hun actiesnamelijk zelf al aan.
Je hoort christenen ook niet over cartoons over jezus of dat Jezus in South Park belachelijk gemaakt wordt (Mohammed is trouwens ook in South Park geweest). Ik stel voor dat we dit alsnog gaan doen uit protest tegen de barbaarse reacties!
Maar dan niet alleen in Kopenhagen maar in de hele westerse wereld.
Zo geven we een duidelijk signaal dat we het hypocriete gedrag niet meer pikken! Zij waren ook niet de doelgroep. De Denen waren de doelgroep.
Enig idee wat voor cartoons ze daar in het midden oosten maken? Bijvoorbeeld zeer discriminerende over joden. Cartoons over westerse staatshoofden en het westen.
En als er dan andersom een cartoontje komt over Mohammed (die geen lievertje was) dan worden ze boos.
Ze verwachten dat wij respect hebben voor hun geloof maar hebben geen enkel respect voor ons 'geloof'. Namelijk de westerse democratie, persoonlijke en economische vrijheden en vrijheid van pers.
Elke ideologie is gelijkwaardig, of deze een god bevat is niet relevant.
Maar nee, hun ideologie is superieur aan die van ons, ze becritiseren iedereen maar als er dan enige kritiek terug komt dan worden ze boos.
http://www.filibustercartoons.com/comics/20060204.gif
foto
Hier nog een interessante site met afbeeldingen over Muhammed.
http://info2us.dk/muhammed/
Dit is dus een compleet neutrale site, laat zowel normale historische afbeeldingen zien als cartoons.
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
Op deze site kan je een petitie tekenen om Denemarken te steunen:
http://www.petitiononline.com/danmark/petition.html
Zie ook: www.supportdenmark.com
fotofotofotofotofoto
Gewoon de kraan dichtdraaien.
Dan sterft dat soort tuig gewoon uit.
Zijn gewoon allemaal kriminelen die palestijnen.
Terrorisme viert hoogtij in die streken.
Hamas, hamas alle palestijnen aan het gas.
Twitch.tv/bensel15
Ambroce Bierce
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken