Nieuws
Luizen versloegen Napoleon in Rusland

Forensisch onderzoek van het Franse nationale Centrum voor Wetenschappelijk Onderzoek heeft uitgewezen dat het leger geveld werd door luizen. Om hierachter te komen, groeven wetenschappers restanten van Napoleons soldaten op in Litouwen. Monsters van aarde, stof en tanden tonen aan dat circa dertig procent van de gestorven militairen overleden is aan een bacteriële infectie. Deze werd overgedragen door luizen. Hierdoor kon tyfus, loopgravenkoorts en borreliose (infectieziekte met steeds terugkerende koorts) zich moeiteloos verspreiden.
(krab krab, rotjeuk!)
ik zie een nieuw wapen
ki fjirhcs oz tadmo ki teh kuel tdniv mo u et neppof.
In Mekka
Dat is pas leuk
foto
foto
Ontopic weer.. Als Franse soldaat had je dus een luizenbaantje
that thy brain must know
Toevoeging: overleden soldaten werden van hun kleren ontdaan zodat overgebleven soldaten het warmer hadden. Vooral hierdoor kon verspreiding van typhus plaats vinden.
Aangezien ze toen nog geen auto's, vrachtwagens en treinen hadden, deden ze er maanden over om in Rusland te komen. Tijd zat om te acclimatiseren foto.
1 staat in Oost-Europa, ten zuiden van Letland en ten noorden van Polen, aan de Oostzee
je hebt gelijk
Het is inderdaad wel TYFUS, en niet TYPHUS
ty·fus (de ~ (m.))
1 infectieziekte met zware koortsen
ty·fus·lij·der (de ~ (m.))
1 [bel.] scheldwoord => naarling
Van die 30 procent, zal niet iedereen dood zijn gegaan aan een bacteriële infectie. Dat zouden wel hele mooie cijfers zijn voor een infectie. 1000 Man besmet, 1000 man dood.
edit: oops, ik dacht dat ik op edit drukte...
Dat een onmetelijk groot land de ruimte bied om terug te trekken?
*O* De Harvest Machine; hoe het allemaal begon *O*
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken