Nieuws
Politie maakt einde aan vrijpartij op naaktstrand
De politie heeft dinsdagavond een einde gemaakt aan een openbare vrijpartij. Een stel lag te vrijen op het naaktstrand in recreatiegebied Bussloo, dat tussen Deventer, Apeldoorn en Zutphen ligt. Een groep mannelijke toeschouwers stond zichzelf hierbij te bevredigen.
Het incident gebeurde rond 20.00 uur. Verschillende aanwezige badgasten stoorden zich aan het tafereel, maar kregen een grote mond terug als ze er iets van zeiden. Daarop werd de beheerder van het strand ingelicht, die op zijn beurt de politie inschakelde. Volgens beheerder Arie de Vries betrof het een grote groep zich agressief gedragende mensen. De politie heeft het vrijende stel bekeurd voor het plegen van schennis en het verstoren van de openbare orde.
Oh ja, en ranzig natuurlijk foto.
Ga dat inderdaad ergens anders doen zeg. En dat is al helemaal goor! foto
foto
Die gasten zijn dus de triestelingen hier he...
Big ups voor de naaiende mensen op het strand, It takes courage, trust me, i know foto
Ik zie het probleem niet echt...naja op die piemeltrekkende gasten na dan zeg! OMG! foto
Verder leven we hier niet onder een sharia waarin we elkaar de meest onmogelijke dingen gaan verbieden! foto
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
Doet me vreemd genoeg denken aan al die orgie feestjes die in de VS worden gehouden...Of in ieder geval een stevig aantal porno films foto
Op je blote voeten over het strand en denken dat het slib is wat tussen je tenen zit...
Ik zwem daar ook wel eens, maar helaas gisteren niet foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Laat maar.. ik wil het niet eens weten.. foto
ontopic: Ach ja.. beter de liefde bedrijven dan elkander het leven zuur maken of elkander vermoorden toch?
Alleen die rukkers... tja.. daar kan ik met mijn hoofd niet bij.. foto
Nee kijken naar sex wordt óók niet als smerig beschouwd en het feit dat dit in het openbaar gebeurd maakt het logischerwijs ook niet smeriger, het blijft een verknipte gedachtengang om te walgen van openbare sex als je er zelf van geniet.
Noem eens 1 consequent argument om dit smerig te noemen ?
Ik ben geen "vrijneuker" maar de hier getoonde afkeer is zóóó jaren '30.
http://members.chello.nl/~r.kuiten/bussloo2.gif
http://www.rgv.nl/afbeeldingen/gebiedsfoto's/bussloo.jpg
's Avonds stiekem porno kijken op Canal+, maar op het strand... foto
Nu hangt het er natuurlijk vanaf of de sex-hebbende-personen er een beetje leuk uitzien. Als ma tokkie in het openbaar ... dan bel ik de M.E.!
DE OPLOSSING!
fotofotofoto
Kijk nou eerst eens naar dit programma....( was gisteravond op TV )
Je kunt hem online bekijken.....misschien dat jullie dan anders lullen...( of niet )
http://www.rvu.nl/rvu.php?i=4&l=0&n=127
En klik op het onderste item " mag je mastruberen in de trein "....
Alle voorgaande afleveringen zijn natuurlijk ook juweeltjes!
Enjoy it!!
Maarja, ik kan me voorstellen dat er ook mensen zijn die er niet op wachten om zoiets te moeten aanschouwen in het openbaar. De politie heeft zijn werk hier dan ook goed gedaan.
Triest eigenlijk, als zelfs die niets doen, voordat de politie er is heeft die gast zijn kwakkie al gelost en zit ie in een trein...
laat ze fijn een hotelkamer nemen ofzo
Maar ik vind in een groot aantal reaktie's wel iets homofoob's zitten. In de trant van laat ik rukkende mannen maar walgelijk vinden anders denkt iemand nog dat ik een homo ben.
Beetje overdreven gedoe foto
I do NOT shit where I eat
Denken aan humor in tekst zonder smileys is lastig.
Verklein je avatar met color reduction!
Maak je eigen animated gif Online!
foto
[/quote]
Tjonge, jij bent echt! gezegend met een dosis humor.
Stappen met jou is elke minuut een giller.......... not........
(ik heb het langzaam getypt misschien dat je het dan beter begrijpt.....)
Sorry, kon het niet laten foto
Wat ik niet kon zien is dat stelletje dat lag te neuken, want der stonden gewoon 3 rijen rukkers voor....dus heb ik maar de polisie gebeld...of ze ff wat ruimte konden maken foto
hahah ja inderdaad, dat is het soort publiek dat je wil bereiken lijkt me fotofoto
Laat ze hun gang gaan het is een naakt strand.
Wij zijn zo vrijdenkend hier in NL.
Maar waar ligt de grens dan...zou het ook op een schoolplein moeten kunnen terwijl de kindertjes daar rondlopen ??
Of gaat dat weer te ver?
Volgens de VS-bashers moet dit alles geen probleem zijn neem ik aan.
Of trekken die ook een grens? Waar dan en waarom daar?
Kan me voorstellen dat je je ernstig bedreigd voelt als bijna
iedereen met de knuppel in de hand tegenover je staat..... foto
Ik zat te lezen, en vond het wel meevallen... neuken op 't strand moet kunnen!
Maar toen ik dat las dat er allerlei vieze mannetjes zich zelf stonden af te trekken .... bah.
foto
Het is tijd voor Zwavel en Vuur !!!
Verteren zullen ze !!
Ik moet het niet zien want dan zeg ik er zeker wat van. Ga dat lekker thuis in je tuin doen!
Ben er gisteren nog geweest : )
Een stel was er aan het wippen en 2 mannen waren zichzelf aan het sjorren ofzo foto
sex op het strand is geweldig, maar dan afgelegen en 's nachts foto
wat een trieste dudes dat ze erbij gaan staan er naar kijken en ook nog eens gaan rukken foto
Als die mensen het zo graag willen doen, doe het dan ergens waar niemand er last van heeft.
En die gasten stonden er waarschijnlijk om heen in de hoop mee te mogen doen (wat niet uitzonderlijk is bij buitensex op een zichtbare plaats)
In het verleden zelf ook vaak op het zilverstrand geweest, maar ook daar alleen savonds als er geen kinderen meer te zien zijn en helemaal in de uiterste hoek van het strand.
Jammer dat het daar nu niet meer mag omdat er ergens 1 klager was die er een klacht over ingediend heeft. Maar gelukkig zijn er stranden genoeg in nederland foto
Nee serieus, als je op een naakstrand zit wil toch niet zeggen dat je open staat voor openbare sex? Of spoor ik nu niet?
Ik zit niet op een naaktstrand om dat soort taferelen mee te maken. Ik lig daar om de zon lekker op mijn naakte lichaam te laten schijnen!
Dus ik vind het niet meer dan terecht dat de betrokken personen bekeurd zijn.
Ik schrijf toch duidelijk dat je anderen niet tot last moet zijn. Als er mensen om je heen liggen die zich daaraan zouden kunnen ergeren is het gewoon een no-go
Bij voorbaat dank!
dat iemands levensgeluk evenredig toeneemt met de omvang van zijn ramen."
Benno Barnard
Wat moet het leven dan moeilijk zijn voor je..
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Als je zoiets wil doen doe het dan uit het zicht van anderen die zich eraan storen. Wel vaag b.t.w. dat er dan nog een groep "rukkers" bijstaan foto
Rotonde
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken