Nieuws
Mobieltjesporno kost duizend zweepslagen
JahWe had ons via de nieuws-submit te melden:
In Saudi-Arabië wil de regering de verspreiding van pornografisch materiaal via mobiele telefoons strafbaar stellen. Volgens berichtgeving in de Saudische pers zou overtreding van de nieuwe wet maximaal een straf van duizend zweepslagen en 100.000 riyal (ongeveer 21.000 euro) boete opleveren.
Een algemeen verbod op de import van mobieltjes met internettoegang heeft het niet gehaald in Saudi-Arabië. Onlangs waarschuwde de Saudische toezichthouder op telecomverkeer nog voor het gebruik van mobiele telefoons voor 'immorele' doeleinden.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
Fok! Kiekjescollectie | Muzieksmaak
1000 zweepslagen + 21.000 euro voor 1 plaatje! foto
teknival! muhahaaa
pm block :,-)
foto
foto
* Indonesië
* Jóuw website voor tickets in Indonesië!
* Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!!
Wat zou er trouwens gebeuren als iemand ongevraagd porno gaat sturen naar willekeurige arabieren? Zijn de ontvangers dan ook schuldig?
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Maar ik heb begrepen dat je in dat soort landen er bijvoorbeeld 10 per maand krijgt. Maar of het daar nu leuker door wordt....
Die wahabieten staan op stations hun boeken te slijten? Gaan deuren langs om hun geloof te verspreiden en weigeren weg te gaan als je dat vraagt?
Maar ach. Laat ons kabinet maar tijd verspillen aan normen en waarden doordrukken. Daar word de wereld ook zoveel beter van :')
waren wel frans ,ik snap het niet mensen uit die regio nemen de lekkerste schatjes mee die ze vervolgens met alles wat god erop heeft gezet voor een lekkere gezonde relatie erafsnijden...... foto
ze dan in hun huis binnen houden....
vervolgens neuken de mannen alles wat beweegt hier onder het mom van het zijn allemaal hoeren.... en zwijnen.....
en als wij een keeer een van die meskes aanraken is het eerwraak tsja
fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Waarom MMS't de CIA niet porno naar elke vermeende terrorist in Saudi Arabie?
(Smart Weapons)
hoever kan ( mag ) je gaan om je gedachtengoed uit te dragen, het idee alleen al. foto
En dan 1000 zweepslagen?, na 5 ben je al bewusteloos en moet de dokter er bij. Betekent dat dat je straf dan al gauw een jaartje gaat duren?
Zolang ze dit soort mongoolse mentaliteit maar binnen hun eigen land houden kan ik er niet wakker van liggen... foto
stelletje hypocrieten daar in Saudi-Arabië ......
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Wahabisme is hun vreemd, geen idee wat ze wel lezen maar, daar lig ik niet van wakker, waar ik wel wakker van lig is de door de SA ( eng héé ) gesponsorde moskeeén.
(mensen over het algemeen hebben denk ik gewoon iets gestoords ingebouwd zitten, daar zijn we op uitgeselecteerd)
Waarschuwing: Ik post meestal alleen op het forum als ik zwaar over de zeik ben.
Jezus kreeg geen 39 zweepslagen omdat ze hem niet wilden doden. Romeinen gaven hun gevangen altijd een zweepslag te weinig. Dit omdat ze, als ze mistelden, ze zelf de zweepslagen ook kregen. Dus liever een zweepslag te weinig, dan een teveel...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken