Nieuws
[update] Man schiet buurman dood

De 39-jarige vader en 19-jarige dochter liepen over straat in Westerpark toen ze beschoten werden. Ze zijn beiden met ernstige verwondingen in hun maagstreek naar het ziekenhuis gebracht. Kort daarna meldde een buurman van de twee zich bij de politie als schuldige. Volgens politiewoordvoerder Vrooland gaat het om een geëscaleerde burenruzie.
Update 20.50 uur
De politie heeft laten weten dat de vader, naar later bleek 44 jaar oud, in het ziekenhuis aan zijn verwondingen is overleden. Zijn dochter verkeert in stabiele toestand.
---
Met dank aan RDJ134 voor de update.
En dat los je tegenwoordig op met schieten, messteken of vuur,... foto
Forum (velpzuid.nl) | Foto's
Of wilde hij ook een speenvarken in zn tuin????
Geen geld meer aan verspillen, gewoon opknopen die handel....
Rembo&Rembo
Rodney Mullen RULES!!
Ach gezeik ook...
Terwijl je zelf Mohammed heet.. snap dit ff niet meer, maar zal wel aan mij liggen foto
Balkenellende moet hier vaste HOGE straffen op zetten,in de hoop dat dat afschrikt.
Maak je je schuldig aan zinloos geweld ga je gewoon 25 VOLLE jaren achter slot en grendel,lang de bak in met zulke lui foto .
Het lijkt wel alsof mensen normen en waarden steeds minder vaak naleven en ze dit een 'gewone' manier van reageren gaan vinden! fotofotofoto
Wanneer krijgen we weer grootschalige wapencontrolles?
Like trump...
(sarcasme foto )
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
Officieel Dode nummer 2 in A'dam 2005
Mja gaan op naar een nieuw record aantal doden dit jaar? begint al goed hoor fotofoto
Sterkte voor nabestaanden.
Houd dat ooit eens op.
Sterkte voor de familie foto
Ideetje om iedereen even wakker te houden (doen ze in NY op Times Square ook zo ongeveer)): ergens op FOK! een teller van het aantal doden door geweld in Nederland die in nieuwsberichten in 2005 op FOK! worden waargenomen. foto
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
Men moet wakker worden en mensen daadwerkelijk gaan bestraffen! en geen excuses meer voor de dader!! bah wat een zielig strafsysteem hebben we hier
Maar idd, Hier gaan we weer. Dat er nog genoeg mensen zijn die hier tot in staat zijn is toch erg.
we gaan dit jaar weer het record verbeteren met moorden zo te zien foto
Doodstraf.
Of zeg jij nu dat het geoorloofd is iemand zo aan te pakken dan?
Wat is met mis met een ouderwets gevecht zonder wapens(in geval van 'nood')?
Vroeger ging je op de vuist met iemand,sloeg elkaar eens flink op de pens,en dan was het goed,klaar en done with.
Nu vinden mensen het doodnormaal dit soort buitensporug geweld te gebruiken getuige jouwn posting en reaktie foto !
Om maar niet te zeggen dat die bivakmuts beetje vreemd en niet prettig staat bij je postings,waarom heb je net die afbeelding uitgezocht als ik vragen mag!?!?! foto
En nee:die kerel spoort NIET,of het nu om ruzie ging of wat anders.
De enige x dat een mens het RECHT heeft buitensporig geweld te gebruiken
is in bv gevallen als een inbraak.
Je bent thuis,er wordt ingebroken,iemand valt je aan met het doel jou(of je gezin) serieus wat aan te doen(lees doet poging je te vermoorden),dan vindt ik het rechtvaardig,anders niet!
Iedereen heeft het recht zich te verdedigen,maar vuurwapens erbij slepen is not done in mijn ogen!
Mooie boel als iedereen bij iedere ruzie een vuurwapen trekt,gaan worden we een USA 2!
Burgers hebben daar volgens de grondwet het RECHT om een vuurwapen te dragen,how sick is that?
Roken wordt er verbannen,voor wat softdrugs ga je er jaren de bak in maar je kan op iedere hoek v/d straat wel een vuurwapen kopen. foto
Clinton was goed bezig de vuurwapens van de straat te halen maar Bush deed dat werkt vervolgens weer teniet,go figure.......!
Heb niks tegen jou persoonlijk dus maar ben wel fel op vuurwapens.
Jaren zelf militair geweest en veelvuldig geschoten met diversen vuurwapens,en weet dan ook dat je binnen een seconde de trekker hebt over gehaald.
Wat ik er mee bedoel te zeggen:ruzie's escaleren soms erg snel,voelt iemand zich snel bedreigd dan trekt ie deste sneller z'n vuurwapen wat voor veel ellende zorgt!
Haal je de trekker over kun je niet meer terug en kun je de vaak grote schade die je er mee aanricht niet ongedaan maken.
Ga je jarennnnnnn de bak in omdat je iemand doodschiet tijdens een ruzie.
Leven van slachtoffer+nabestaanden voorbij,zelf vergooi je jaren van je leven met zulke shit terwijl het leven al kort is.
Bezint eer ge begint dus,al hebben maar weinig mensen zelfbeheersing those days! foto
Andere geldige reden om iemand WEL te vermoorden:
Als je kind wordt misbruikt door een pedofiel of wie dan ook.
Dat is echter zonder vuurwapens op te lossen,je sleurt desbetreffende pedo
mee naar het dak van een flat en trapt hem er vervolgens af,fusball!!
Paar jaar geleden is zoiets dergelijks gebeurt in Kerkrade!
Vader van een misbruikt jongetje(jaar of 10) ging bij flatgenoot verhaal halen over misbruik van z'n zoon.
Die pedo zette het op een provoceren door allerlei gore praat over z'n zoon
uit te kramen waarop die vader een blackout kreeg van woede.
De man pakte de pedo op,smeet hem van 11 hoog(of zo iets) naar onderen,het resultaat laat zich raden.
Voor DAT soort aktie's heb ik wel respect,HULDE voor deze man,al zag justitie het anders.
Die hebben hem een paar jaar achter de tralies gezet.
Zo gaat het altijd in dit landje,de daders worden vaak beschermt en de slachtoffers worden door dergelijke behandeling van justitie dubbel slachtoffer.
Ain't the world a sick place........................
Wat vind jij dan geldige redenen om tot zulk extreem geweld over te gaan
RDJ134????
Ik hoorde via het Journaal dat het om geluidsoverlast zou gaan, iets waar je wél flink van kunt doordraaien. Zeker in Westerpark, waar iedereen hutje-mutje woont.
Maar een dergelijke moordpartij wordt nergens door goedgepraat, ook al draait je buurman de ganse dag de vreselijkste hiphop.
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Diep triest zulke dingen; als je er niet uitkomt schiet je de tegenpartij maar gewoon dood
en de slachtoffer is een Nederlander
De dader heeft de familie op staan wachten toen deze naar de vogeltjesmarkt gingen, de zoon was al naar zijn werk, en de moeder van het gezin was de deur aan het afsluiten.
Martin is toen een aantal keer in zijn buik geschoten, en toen is zijn dochter voor hem gesprongen om zo de kogels op te vangen. De dader heeft een tijdje daarvoor al zijn familie verhuisd ergens anders naartoe, het gaat hier om een Turkse/Marokkaanse man die 4 kinderen heeft.
Vanavond weer z'n nutteloze stille toch , BAH ik lga mee lopen om zo de familie te ondersteunen, maar ik verwacht eigenlijk niks van de regering/samenleving
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken