Masturbatiecursus voor Spaanse pubers
Volgens de linkse regering van de Spaanse deelstaat Extremadura doet de jeugd te weinig aan zelfbevrediging. Reden voor de lancering van een veertienduizend euro kostende campagne, om jongeren te leren hoe ze het beste zichzelf seksueel kunnen ontdekken. De campagne, en dan vooral de reclameleus, heeft veel stof doen opwaaien in het Roomse land.
"Genot ligt in je eigen handen", luidt de slogan voor de masturbatiecursus. De dubbelzinnige slagzin heeft een politieke strijd aangewakkerd. Het zou namelijk in strijd zijn met de rooms-katholieke opvattingen over seks.
"Dit is een intiem onderwerp dat thuis moet worden besproken", klaagde de lokale oppositieleider Hernández Carron van de rechtse Volkspartij. "We zijn het lachertje van Spanje." Ondanks de kritiek van de oppositie heeft ook de aangrenzende deelstaat Andalusië belangstelling getoond voor het kopiëren van de campagne.
Met behulp van folders, flyers, een zogeheten 'fanzine' en workshops ontvangen de jongeren instructies met welke technieken zij zichzelf het beste kunnen bevredigen. Daarnaast worden ze geïnformeerd over anticonceptie en zelfrespect. "De campagne is eenvoudig, helder, natuurlijk en gemakkelijk te begrijpen door de mensen voor wie de campagne is bedoeld", zei Laura Garrido, voorzitter van de Jeugdraad van Extremadura. "Dit zijn jongeren tussen de veertien en zeventien jaar."
btw spanse?
\[b\]AirwiN schreef \[/b\]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
[..]
En wanneer krijgen ze praktijk les
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
You're so perfect when you lie.
You can be my crucifix,
Hold me up to watch me die
OT: En diegene die zo'n cursus geeft, heeft hij/zij dan een master in masturbatie?
En zie mensen nog niet zo snel een workshop bezoeken lol
klas jongens:
leraar: nou jongens we gaan vandaag over masturbatie praten, je hand is een goeie hulpmiddel bij masturberen maar het kan ook iets anders zijn zoals een banaan in de kont daar heb je allemaal je hand nodig...
leerlingen: "uuuhhh ja??"
leraar: voordat je hand op je lul zet spuug je speeksels op je hand voor glijmiddel anders ruk jij je lul eruit...
*leerlingen doen het*
leraar: nou zet je hand om je lul...
*leerlingen doen het*
leraar: en schut het heen hen weer tot je een gek en lekker gevoel krijgt genaamd orgasme...
*leerlingen doen het en allemaal komt klaar behalve 1 niet*
leerling: meneer waarom krijg ik het gevoel niet?
leraar: hmm? oh dan doe je het niet goed, daar help ik je wel ermee, je kunt vast wel extra hand gebruiken
WA THaaa FOOOOk!
Vooral aan spellingscursussen is veel behoefte.
[-== Arch Linux ==-]
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
Ik ben nummero uno
Jazeker, wie gaat zoiets in detail met zijn/haar ouders bespreken?
Ik persoonlijk ken niemand die dat doet.
Maar goed, Spanje he.....
Where you invest your love, you invest your life
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken