Groot ruimteschip verwacht op 14 oktober
Schrijf 14 oktober aanstaande maar in je agenda. Want op die dag zal een massale UFO-waarneming plaatsvinden die gezien en gefilmd zal worden door miljoenen mensen. Dat melden althans de aluminiumhoedjesdragers van Niburu.nl die zich baseren op helderzienden, ufologen en andere mediums.
Blossom Goodchild, een Australische actrice en schrijfster, heeft doorgekregen dat het gigantisch buitenaardse ruimteschip drie dagen lang in de lucht te zien zal zijn. Deze info vertelt ze ook in een filmpje op YouTube. De aliens noemen zich ‘de Federatie van Licht’, komen uit een andere wereld en zullen op deze manier de aardse bevolking laten zien dat er leven elders in het universum is. Daarbij geven zij de media de gelegenheid hier uitgebreid verslag van te doen en op die manier sceptici en debunkers het zwijgen doen opleggen, aldus Blossom.
En of dit nog niet genoeg 'bewijs' is, refereert Niburu.nl ook nog eens naar andere personen (mediums) die het verhaal bevestigen. Eén van hen is Dannion Brinkley. In zijn laatste boek, getiteld 'Secrets of Light' dat gepubliceerd werd in 2004 schrijft hij dat rond het jaar 2008 naar buiten komt dat we niet alleen zijn in het universum en dat dit absoluut duidelijk zal zijn voor iedereen op deze planeet.
Het grote afleiden van deze megagebeurtenis door de wereldpolitiek zou ook al zijn begonnen. De Candadese minister president Stephen Harper heeft namelijk vervroegde verkiezingen aangevraagd die op 14 oktober 2008 zal moeten plaatsvinden. Dat is natuurlijk geen toeval meer. Daarvoor waarschuwt ook Alfred Webre van Exopolitics.com. Volgens Webre nemen de wereldleiders de aankondiging van de komst van het buitenaardse schip serieus en worden er plannen gemaakt om de aandacht van het gebeuren af te leiden door politieke onderwerpen op het programma te zetten.
Mocht er op 14 oktober onverhoopt niets buitenaards in ons hemelruim verschijnen, dan niet getreurd. Want zo schrijft Niburu: ''Het is wel duidelijk dat, gezien het feit hoe we er als mensheid voor staan, toch vroeg of laat een dergelijke gebeurtenis te verwachten is.''
Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
Je bent te goed voor de mensheid.
Heerlijk dit
En dan toch in die sprookjes blijven geloven; 't zijn net christenen!
Het moet niet gekker worden
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
(Heb ik van horen zeggen
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
Maar dit soort voorspellingen... Ach ja... Het zou wel grappig zijn als het zo was, maar vooralsnog dekt ze zichzelf al in met haar uitspraak in de laatste alinea.
hier trouwens een goed document over wat ons de komende 4 jaar zo'n beetje te wachten staat.
Alsof er ook maar één iemand is die met jou een biertje wil drinken
Dondert de ISS naar onder ofzo
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">\[b\]ESTOFEX\[/b\]</a>
(8 Augustus geplaatst
Ze willen onze deeltjesversneller hebben.
Het bier staat koud. :s
Japan brouwt 'ruimtebier' en 'astrothee'
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Die datum staat er al in. En alle andere data ook.
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Casper & Hobbes denken daar anders over
http://www.cooperativeind(...)intelligent-life.jpg
Beter nog; gooi ze onderweg uit de airlock (ergens halverwege Jupiter)
Pfff, nog meer buitenlanders en ook allemaal weer een uitkering natuurlijk?
http://hellemond.web-log.(...)ggg-ufo-gesigna.html
Waar Helmonders over Helmond kunnen praten, huilen en lachen.
Laat je toch niets wijsmaken. God is de enige die alwetend is.
Het zou geweldig zijn als het gebeurt, maar waarschijnlijk niet...
Kijk het is 100% zeker dat er aliens zijn en ook op intelligent niveau net als wij en veel verder ook. Als je dit niet gelooft dan moet je geloven in the Bijbel/Thora/Koran theorie dat wij de ENIGE zijn tussen miljarden planetenstelsels.
De gemiddelde mens maakt zich alleen maar zorgen over geld en het weer en dat soort triviale dingen.
Ik hoop dat er in mijn leven ooit echt contact zal zijn met aliens en dat wij ons zo hervormen dat wij deel kunnen uitmaken van het groter geheel en niet alleen streven naar hebzucht en veel geld etc.
http://hellemond.web-log.(...)fo_boven_helmond.jpg
http://www.10-14-08.blogspot.com/
Website
Flicker!
Als ik een alien was, dan liet ik dit zonnenstelsel zeker 100.000.000 lichtjaren links van mijn ruimteschip liggen.
Geen aliens? Dan hebben we allemaal weer iets geleerd over het ingaan op hypes als deze.
Wel aliens? Cool! Aliens!
De afstand/tijd is te groot, het universum is te uitgestrekt.
Laat die Niburu figuren maar eens met duidelijk bewijs komen van hun theorie. Ik heb nog niks gezien.
God bestaat wel en heeft leven geschapen. Er is geen enkel bewijs voor het bestaan van andere levensvormen buiten deze planeet. Als God had gewild dat wij daar vanaf zouden weten dan had Hij dat wel geregeld. Maar er is nooit iets gebeurd in die richting en dat gaat ook nooit gebeuren.
Maar als je niet kan bewijzen dat er leven bestaat op andere planeten; dan bestaat dat niet!?
Fundi-logica?
als ze niet komen geef jij mij 50 cent
http://www.earthfiles.com/news.php?ID=1447&category=Science
Website
Flicker!
God moet de wereld geschapen hebben, er is geen andere verklaring voor.
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
www.ticketmaster.nl
JIJ hebt er geen andere verklaring voor. Dat is heel wat anders.
wel eens gehoord van de oerknal e.d.?
Trouwens als jij zo in goed geloofd waarom ben je dan wel fan van Star Trek?
Ik heb daar nog nooit iets vreemds door gezien.
Er is van zoveel onzin niet te bewijzen dat het niet waar is. Probeer maar eens te bewijzen dat gras absoluut niet kan helpen om AIDS te genezen. Of om het even populair wetenschapsfilosofisch te bekijken: probeer maar eens te bewijzen dat er geen paarse zwanen bestaan.
Het is zeer onwaarschijnlijk dat er een god bestaat, het is zeer onwaarschijnlijk dat er geen buitenaards leven bestaat en het is zeer onwaarschijnlijk dat we ooit met intelligent buitenaards leven in contact zullen komen. En over het aankondigen van dit soort bezoekjes hoeven we het volgens mij al helemaal niet te hebben.
De enige logische verklaring is dat er een Godheid moet zijn geweest die in staat is leven te scheppen. Dat is mijn verklaring.
Ik wacht ondertussen op een overtuigend bewijs voor het bestaan van buitenaards leven.
Wat een geweldige aanname ook weer... omdat God het mij niet verteld heeft zal het wel niet zo zijn. Denk zelf eens na.
Dan moet er toch wel een bron van waarheid inzitten.
Maar goed ik wil het eerst zelf zien voordat ik het geloof.
http://www.earthfiles.com/news.php?ID=1447&category=Science
Hoe dom ik je ook vind ik moet toch zeggen dat ik ook niet geloof dat evolutie heeft gezorgd voor de mensch, maar God is echt niet de enige andere verklaring.
Website
Flicker!
Helderzienden
Ufologen
Blossom Goodchild
Ik kan niet wachten tot ik ze kan uitlachen omdat ze het fout hadden
pwned
Zoals jij het stelt: alles wat ik niet kan verklaren, moet wel door God zijn gedaan. Want IK heb er geen andere verklaring voor.
Eeuwen geleden konden -jou gelijkgestemden- dingen als epileptische aanvallen niet verklaren. Dat werd dan gezien als 'bezeten door de Duivel' dat moest wel waar zijn; er was immers geen andere verklaring voor. Vervolgens werden deze mensen 'gezuiverd' door de Inquisitie.
Zomaar een voorbeeldje wat mij te binnen schiet. Beetje enge redenatie van je.
Dingen die je niet kan verklaren HOEF je niet te verklaren. Je kan het ook onverklaarbaar laten tot er een aannemelijke verklaring voor is.
Want als iets niet kan ontstaan uit niets waar komt die Godheid dan vandaan ? Die moet toch ooit ook ergens uit ontstaan zijn.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken