Kamervoorzitter Arib valt methodes DENK aan
De manier waarop Tunahan Kuzu en Selçuk Öztürk van DENK in de Tweede Kamer te werk gaan "tast het aanzien van de Kamer aan". Dat zei Kamervoorzitter Khadija Arib woensdag in het radioprogramma Dit is de Dag.
Volgens de nummer twee van de PvdA worden collega's in de Kamer door het tweetal 'verketterd' en worden uitspraken gemanipuleerd. "Dat is voor onze parlementaire democratie, voor onze parlementaire geschiedenis ongekend."
De ex-PvdA'ers Kuzu en Öztürk hebben op sociale media verscheidene keren het stemgedrag van Turks-Nederlandse en Marokkaans-Nederlandse Kamerleden onder de aandacht gebracht. Daarbij werden foto's van de Kamerleden getoond. Deze Kamerleden zouden hun achtergrond verloochenen, aldus Kuzu en Öztürk.
Ook bekritiseerde Arib uitspraken van Kuzu dat artsen bij allochtone ouderen eerder de stekker eruit trekken dan bij mensen zonder een migrantenachtergrond. Ze noemde deze bewering 'onethisch'. Dit soort uitspraken zijn 'slecht voor het imago van het parlement'.
Hoewel de voorzitter van de Tweede Kamer in principe een 'gewoon' Kamerlid is, en natuurlijk ook gewoon een kandidaat bij de komende verkiezingen, is het niet gebruikelijk om in die rol commentaar te uiten op het functioneren van mede-Kamerleden. Zelfs al heeft mevrouw Arib in dit geval natuurlijk wel degelijk een punt.
Arib: methodes DENK tasten aanzien Kamer aan (Foto: ANP)
Typisch politiek.
A zeggen B doen.
Nee, Kuzu en Özturk zetten zichzelf echt prima weg als de absolute gekkies van de tweede kamer. Kan Geert praktisch nog een puntje aan zuigen.
Hoe hypocriet wil je het hebbben?
Die twee paardenlullen der klasse 1 zijn beschamend en tegelijkertijd een heerlijke straf voor al die golden life boys & girls met universiteit en alle wijsheid in pacht (en zo wereldvreemd & naïef als maar zijn kan).
Ze kiezen liever voor die twee onbenullen dan voor Wilders. De laatste gaat ervoor zorgen (als hij aan de macht komt, wat niet zal gebeuren) dat het pluche minder fluweel aan zal voelen. Dat is de enige reden dat de vvd niet met ze in zee wil. Maar dat terzijde.
Of geeft DENK nu openlijk toe dat zij geen Hollandse achtergrond hebben en dat zij er dus ook niet voor de Nederlandse burgers zullen zijn?
Wacht, iedereen die kritiek heeft op Denk is een PVV'er en/of een nazi? En waarom zou je geen kritiek op beiden mogen hebben?Verdraaid, ga ik bijna wederom een poging tot een zinvol gesprek met u aan.
Zijn de heren van DENK Nederlanders met een Turkse achtergrond of zijn ze Turken?
Een Nederlandse politieke partij die er vooral voor Turken is hebben we hier niet veel aan, dan kan DENK beter een Turkse partij beginnen en proberen zetels te krijgen in de Turkse 2e kamer.
''Kuzu groeide op in Maassluis en doorliep het Stedelijk Gymnasium in Schiedam. Van 2001 tot 2006 studeerde hij bestuurskunde aan de Erasmus Universiteit.''
Dat z'n inkomsten via een stichting gaan en er dus niet duidelijk wordt waar de donaties vandaan komen (wet openbaarheid bestuur) is ook al vaak genoeg over gepraat en alleen PVV fans stellen daar geen vragen bij en vinden 't wel goed.
Geert heeft ook meerdere malen beloofd dat ie openheid van zaken zou geven, dat ie leden zou toelaten, dat z'n eenmanspartij een echte politieke partij zou worden maar verder dan beloftes komt 't niet.
Daardoor komt ie er ook steeds mee weg, stelt ie onderzoek uit en duurt 't weer even voor de vragen weer opnieuw gesteld worden.
Funfact: de PVV is de enige Nederlandse politieke partij waar 100% van de leden een strafblad heeft...
En triester: ook de enige partij waarvan niet 100% bekend is waar de inkomsten vandaan komen.
Kritiek op Wilders en zijn financieën is er wel geweest. Maar concrete onderzoeksjournalistiek heeft nooit plaatsgevonden. Wie, waarom, doel, hoe, hoeveel.....
[ Bericht gewijzigd door stillewind op woensdag 1 maart 2017 @ 20:51 ]
Volkskrant en NRC sowieso.
Probleem is alleen dat 't goed is afgeschermd en er dus niet veel te onderzoeken valt.
Maar goed, even googlen: van 28 december nog https://www.nrc.nl/nieuws(...)ers-5940591-a1538606
Of deze : http://nos.nl/artikel/214(...)nden-met-israel.html
Alleen moet de journalistiek er geen onderzoek naar doen maar de politiek..
Financiën van politieke partijen horen openbaar te zijn om belangenverstrengeling te voorkomen en dus hoort de financiering van de PVV ook geheel openbaar te zijn en hoort dat niet via een schimmige stichting te gaan waar Wilders ook enig lid is.
Conclusie: Wilders loopt dus in ieder geval niet aan de leiband van zijn Joodse financiers. Iets dat jij wel probeert te beweren.
[ Bericht gewijzigd door ROADRUNN3R op woensdag 1 maart 2017 @ 21:03 ]
Bovendien, Geert gedroeg zich behoorlijk afstandelijk in die zaak. Het vuile werk liet ie aan zijn poedeltje Graus over. Want straks wordt Geertje in verband gebracht met anti-semitisme. En dat schaadt zijn internationale aanzien.
Zie bijv. hier:
En ten tweede?
Reclame in het Turks tot daar aan toe, maar op een Turkse TV-zender...
Gaat dit niet tegen bepaalde regels in?
De trouw van deze man ligt niet in Nederland, dat is inmiddels duidelijk.
Einde discussie.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
Sylvana= synoniem voor menopauze
Geert=te onhandig met waterstofperoxide
Please stop me in een hokje
Natuurlijk op de eerste plaats de peroxideclown
Oh wacht, jij bent het.
Aangezien iedereen graag labelt ben ik benieuwd welk hokje ik ingestopt wordt met mijn reactie.
Een kwestie van geduld, of het gewoon eens een keer oneens zijn met een der extremere Fokkers, heb je een hokje of labeltje zo te pakken. Alhoewel wat ze doen feitelijk een labeltje op zichzelf plakken is.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken