Kabinet zet boerkaverbod door
Mensen die op straat een boerka, een bivakmuts of een integraalhelm dragen, kunnen straks een boete tegemoet zien. Het kabinet heeft vrijdag ingestemd met een verbod op gezichtsbedekkende kleding.
Minister Liesbeth Spies (Binnenlandse Zaken) noemde vrijdag na afloop van de ministerraad het boerkaverbod ,,van onvoorstelbaar groot belang". Ze zei het heel belangrijk te vinden dat mensen elkaar in een open samenleving open benaderen.

Kabinet stemt in met boerkaverbod (Foto: ANP)
Werd verdomme eens tijd. Niet alleen geeft het een onveilig straatbeeld, het is ook nog eens hoogst onbeschoft om je gezicht te bedekken als je iemand spreekt.
Prima zaak ook dat integraalhelmen en bivakmutsen (mocht toch al niet, dacht ik?) zijn opgenomen. Dan is het non-argument van links Fok dat ik dan ook niet meer met een helm op mag rondlopen (zie je het voor je?) in ieder geval ook opgeruimd
Overigens, hoofddoekjes is natuurlijk niets mis mee.
op het moment jij afstapt zal hij afmoeten..
Iets zegt me daarnaast dat er weinig van die bivakmutstypes zullen worden opgepakt in een land waar het volledig is toegestaan om in het kader van 'liefde voor de club' de hele boel kort en klein te slaan.
Ah, vandaar.
Ik probeer me nu al een kwartier uit alle macht voor te stellen hoe groot dat belang dan wel is (en waarvoor dat van belang zou kunnen zijn), maar het lukt me maar niet.
,,onvoorstelbaar"
Nouja, jammer voor die 30 vrouwen in Nederland die een boerka dragen.
Zo met dit soort symboolpolitiek komen we de crisis wel uit hoor
...eh...
Sorry, wat bedoel je nou?
Als je het koud hebt (onzin, want ik zie ze zo ook vaak in hartje zomer rondlopen...) zet je maar een wintermuts op.
Volgens mij gaat het er vooral om de tegenstellingen tussen diverse bevolkingsgroepen te benadrukken/vergroten en onnodig angst te zaaien. Stel je voor dat je een vrouw in een boerka opeens gaat zien als een normaal persoon die helemaal niet zo eng is als onze overheid graag doet geloven...
//edit
Oef, da's al snel omlaag gemod. Zijn de pro-Israëlische Fok!kertjes bang dat hun snode plannetje in duigen valt?
[ Bericht gewijzigd door DemureStoic op vrijdag 27 januari 2012 @ 15:47 ]
foto
foto
foto
foto
foto
foto
[ Bericht gewijzigd door Mytho op vrijdag 27 januari 2012 @ 15:35 ]
Zelf heb ik nooit begrepen wat hij bij GL doet, behalve als opvolger van (de veel racistischer en extremere) Rabbae zeggen dat islam zo leuk is en goed past bij alles..
En alle klagende mensen hierboven, dit had allang in het wetboek moeten staan. En nee ben geen PVV stemmer het is gewoon asociaal om met zon ding op je kop een winkel in te lopen ik doe ook mijn capuchon af als ik in een winkel sta.
Dit soort achterlijke dingen laten ze maar lekker in de middeleeuwen achter.
I am serious... and don't call me Shirley
Dan was dit domme verbod niet nodig geweest en zagen we burka's alleen met carnaval en op verkleedpartijtjes.
Bovendien hadden we dan echte vrijheid van godsdienst maar nee, die vrijheid mag niet en burka's zijn ook verboden.
Triest.
El Coño
ウイスキー
De financiele crisis kunenn we nu zeker helemaal op z'n beloop laten, dat komt vanzelf wel goed.
Wil de boerka-teller van Nederland volgende keer zijn/haar brilletje opzetten!?!?!?
-David Bowie ('Oh! You Pretty things', Hunky Dory, 1971)
Mijn gevoel zegt dat dit over het algemeen 'Nederlandse' vrouwen zijn, die zich hebben bekeerd tot de Islam.
Kunnen ze nu weer mooi in bikini op het strand
[ Bericht gewijzigd door henkiebilnaad op vrijdag 27 januari 2012 @ 16:18 ]
Mensen, je kunt zeggen wat je wil, maar eindelijk GEBEURT er eens wat in dit land!
Je ziet het voor je? Man met bivakmuts loopt bank binnen. Agent houdt man aan en beboet hem voor het dragen van gezichtsbedekkende kleding.
Zie je nou zelf niet in, dat dit symboolpolitiek is? Dat geen enkele crimineel zich door een verbod op gezichtsbedekkende kleding laat weerhouden?
Kom op - rechts Nederland likt er zijn vingers bij af
El Coño
ウイスキー
Maarehm, je zou ook kunnen argumenteren dat een boerkaverbod de verschillen juist -kleiner- maakt. Immers, mensen zonder burka of andere gezichtsbedekkende kleding zien er veel meer uit als de rest
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken