'Russen bevrijdden Europa'
Volgens de Russische president Medvedev is het aan de opoffering van het Rode Leger te danken dat Europa nu niet één groot concentratiekamp is. Hij beweert dit in een interview met een Russische krant.
"Soms wordt de overwinning op de fascisten vooral als succes van het tweede front gepresenteerd, dat de geallieerden in het Westen zijn begonnen", zegt Medvedev in de Russische krant Izvestia. Hij waarschuwt voor geschiedvervalsing en beweert dat de Nazi's hun beslissende nederlaag 'in werkelijkheid' aan het oostfront hebben geleden.
Herdenking
Aanstaande zondag wordt er in Rusland stilgestaan bij de overgave van de Nazi's aan de Sovjets. Hiermee werd de Tweede Wereldoorlog aan het oostfront officieel beëindigd. Bij de herdenking zullen vele hoogwaardigheidsbekleders aanwezig zijn. Onder hen is ook de Duitse Bondskanselier Angela Merkel.
Dubbelrol Sovjet-Unie
Hoewel het Rode Leger inderdaad vele veldslagen met de Nazi's heeft geleverd, is de rol van de Sovjet-Unie in WOII niet enkel positief. Stalin sloot in het begin van de oorlog namelijk een niet-aanvalsverdrag met Hitler. Dit heeft er voor gezorgd dat de Duitse oorlogsmachine, mede dankzij de brandstofleveringen uit Rusland, kon opstomen. Hitler verbrak dit verdrag toen hij de Sovjet-Unie in 1941 aanviel.
Geschiedenis herschrijven
Het Kremlin houdt zich tegenwoordig exclusief de slachtoffer- en heldenrol voor. De Sovjet-Unie zou alleen gezien mogen worden als gedupeerde van en overwinnaar op de Nazi's. Om dit te garanderen is er een nieuwe commissie in het leven geroepen door de Russen. Deze draagt de klinkende naam 'de Commissie ter Preventie van de Vervalsing der Geschiedenis ten Koste van de Russische Belangen'. De taak van de commissie is om mensen die 'de geschiedenis herschrijven' te vervolgen.
Het is sowieso allemaal zwaar overtrokken. We vieren toch ook niet de verlossing van Spanje of de verlossing van Frankrijk enkele decennia daarvoor of wel dan?? Hypocriet gedoe.
Moet je de boeken van Joseph P. Farrell er maar eens op na slaan.
Hier zijn ook een aantal uren interview met hem:
http://www.youtube.com/watch?v=1wJboIFKCFU
http://www.thebyteshow.com/JosephPFarrell.html
Niet bepaald dingen die je in je standaard geschiedenisboek terug vind, maar Farrell is een uitstekende, aan Oxford opgeleid onderzoeker..
Hij gaat soms voor je gevoel mogelijk wat ver in de connecties, maar hij geeft heel veel referenties om zijn onderzoek te kunnen volgen/controleren.
Wat wel vast staat is dat de Nazi's op technologisch gebied met heel erg geavanceerde dingen bezig waren. Zo liepen ze qua electronica aan het einde van de oorlog pakweg 10 jaar voor op de geallierden (o.a. op halfgeleidergebied), ze waren op zeer efficiente manier bezig met het verrijken van uranium en het staat eigenlijk wel vast dat het uranium van de eerste Amerikaanse atoombom deels afkomstig is uit Duitsland (Oakridge liep ver achter op productieschema en de Amerikanen kregen een Duitse onderzeeer in handen met 80 vaten uranium, infraroodontstekers en 2 Japanners; mogelijk als afleidingsmaneuvre om een paar hooggeplaatste Nazi's te kunnen laten ontsnappen). De Nazi's hadden na een verkenningsvlucht tot vlak voor de kust van de VS zelfs al een kaart van Manhattan gemaakt met daarop de 'blast radius' van nucleaire wapens(!).
Over het algemeen is het idee (verspreid?) dat de Nazi's technologisch achterliepen op de geallieerden, wat absoluut niet waar is. Sterker nog: de Nazi's hadden absoluut topwetenschappers en waren extreem geavanceerde technologieen aan het onderzoeken, waaronder wapens waarbij een atoomwapen in het niets valt.
Hiervoor gingen ze echt letterlijk de hele wereld over: Alles wat maar interessant en/of occult was en wat een voorsprong kon opleveren werd onderzocht. Aan het einde van de oorlog werden er in Berlijn notabene Tibetaanse monniken aangetroffen.. niet 1 of 10, maar 100+! (Om oude geschriften te vertalen die volgens de Nazi's hints van extreem oude en geavanceerde technologieen bevatten)
Als je de verhalen leest van de grote geldstromen, de geleerden (naar de USA, Rusland, etc.), hoe er een hotel is in Argentinië dat gebouwd is in Duitse stijl.. en wat eerst een zaak was voor plastische chirurgie(!)...of de honderden Tibetaanse monniken in Gestapo uniform die de Russen naar verluidt in Berlijn aantroffen, druk bezig met het vertalen van oude geschriften..
Kortom: de Duitsers waren enorm hard aan de slag met de ontwikkeling van technolgie, met name in het Bohemen. Hierbij wat juicy quotes:
Dat blijkt dus onjuist te zijn. Als hij er niets mee had gehad, was er uberhaupt geen onderzoek naar geweest en geen ontwikkeling van een vuile bom.
Naar mijn mening hadden ze haar bij terugkomst meteen moeten oppakken wegens het achterlaten van de bevolking in de handen van in jouw woorden " de vijand ".
Vooral dat "kneus" doet je tekst eer aan. Dat in combinatie met je avatar zou ik bijna zeggen dat je Johan Vlemmix bent. Zit ik in de buurt?
Het werkelijke IJzeren gordijn dat later fysiek ontstond (prikkeldraad, mijnenvelden, wachttorens, voornamelijk om te voorkomen dat mensen vanuit het oosten zouden vluchten naar het westen) was een creatie van het Oostblok.
Het is dat Japan zo stom was om aan te vallen. Anders had het allemaal nog veel langer geduurd.
Wel dom dat je gaat pronken met het Sovjet optreden terwijl Stalin aan alle kanten rot was. Die vent heeft duizenden mensen de dood in gejaagd in die tijd. Daar kan je toch niet trots op zijn?
Jij zou er dus voor vechten?
Ik nog niet misschien. Bewijs jezelf eerst maar eens als leider of leidster en dan heb je recht van spreken. Koningshuis is heel, heel, heel vroeger tot stand gekomen door iemand die wel vocht voor volk en land. Nu rennen ze allemaal weg. Dat is't verschil en daarom ben ik tegen.
Ik ben het er niet mee eens dat ik alles kapot-relativeer. Ik zie mezelf eerder als een realist en niet zoals jij een dromer van een utopie.
Bevrijd van Nazie Duitsland en veroverd en onderdrukt door het communisme uit Moskou....
Na de tweede oorlog is de hele Poolse elite omgelegd op bevel van Stalin om zo een evenuele opstand al de kop in te drukken.
Ready for the laughing gas
I\'m ready
Ready for what\'s next
Verder boeit het me ook niet, maar die russen moeten zich niet op hun borst kloppen dat ze zo goed zijn als ze er zelf een handje in gehad hebben dat wij überhaupt gered dienden te worden. Een feitje die ze graag bij de Commissie ter Preventie van de Vervalsing der Geschiedenis ten Koste van de Russische Belangen willen vergeten.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Anderzijds gooide de barre koude roet in de Moffenmachine.
En een samenloop van omstandigheden door H. niet meer gemotiveerd was.
Hij was afwezig tijdens de echte veldslagen.
Niet die veldslagen die totaal als verrassing kwamen.
Alvorens de echte tegenstand kwam had die een makkie.
De Moffen draaiden al voorop en dat toen Amerika werd aangevallen door de Jappen lagen ze nog te slapen.
Maar het weer sloeg snel om.
Aldus de geschiedenis.
En vergeet niet wat de Engelsen deden in het Roergebied.
Ja, de kommunisten hadden zelfs een voordeel.
Ze waren al aan land, maar dat hebben ze niet echt uitgebuit.
Zij konden zo in Berlijn staan.
Veel Russen waren al verslagen voordat ze pas op gang kwamen.
Die paar Moffen die als eerste kwamen konden ze dus niet tegen houden met hun niet aanvalsverdrag.
Natuurlijk hadden ze geen keus.
Wel met de geallieerden.
feit is dat Berlijn was opgedeeld in meer dan 2 delen.
De Amerikanen hadden nog een oceaan te overwinnen.
En ze zaten ook in Afrika.
Dus Medvedev moet wel even bij de leest blijven.
Maar pas op: het rooie gevaar is nog niet geweken.
We zien wat er in Georgië is gebeurd.
Voor je het weet kleurt de dam finaal rood.
Polen heeft nog steeds geen leger en de Duitsers blazen ze ook zo weg.
die nazis's hebben dan circa 8 miljoen mensen omgebracht in kampen, de russen hebben naar schatting 62 miljoen mensen omgebracht, weliswaar in een langere periode maar toch
Sterker nog, de kans is heel groot dat in de eerste atoombom op Japan uranium zat uit Duitsland; De Amerikaanse productie bleef namelijk achter, maar opeens was daar een U-boot met 80 vasten verrijkt uranium, 2 Japanners en infraroodontstekers. Een duikboot die (iirc) Kiel naar Oslo gevaren was en door verschillende passerende geallieerde vliegtuigen en boten met rust gelaten was. Zeer waarschijnlijk was het een deal of afleidingsmaneuver: jullie materiaal om jullie atoomproject te helpen terwijl een paar top nazi's ontsnapten. (Financieel-genie Martin Bormann nam eind jaren '60 nog met zijn eigen handtekening enkele miljoenen op in New York, volgens mij bij de Manhattan Chase bank)
Amerika was ook in eerste instantie bezig met een plutoniumwapen, maar hun eerste bom op Japan maakte gebruik van uranium.. apart.. een ongetest supergeheim superwapen op een land gooien waarmee je in een staat van oorlog bent.
Het bovenstaande doe ik volledig uit mijn hoofd, dus pin me niet helemaal vast op een aantal getallen, maar ze zitten zonder meer dichtbij.
Heb helaas mijn boeken van Joseph P. Farrell, zie mijn uitgebreide post hierboven, allemaal uitgeleend.
Google geeft wel nog even wat previews:
The SS Brotherhood of the Bell: Nasa's Nazis, JFK, And Majic-12
http://books.google.nl/books?id=ycsmUU0DXhIC&printsec=frontcover&source=gbs_navlinks_s#v=onepage&q&f=false
The Black Sun: Nazi Secret Weapons & The Cold War Allied Legend
http://books.google.nl/books?id=DoZhZ48Fxo4C&printsec=frontcover&source=gbs_navlinks_s#v=onepage&q&f=false
Laat ik je het sterker vertellen: de nazi's waren bezig met een project wat het potentieel had om VEEL sterker te zijn dan welk kernwapen dan ook.
Dit project werkte op basis van "torsie", rechtstreekse beinvloeding van ruimte en tijd, en doet een atoomwapen in verhouding lijken op een lucifer! Letterlijk 'planet busting stuff'.
Als je denkt dat ik maar wat verzien, duik dan maar eens in de wereld van Torsie/Scalar waves..
EDIT:
Heb nog even wat links toegevoegd, maar het zijn niet altijd de enige / meest optimale quotes aangezien Google niet (alle) boeken in zijn geheel online heeft staan
[ Bericht gewijzigd door Starfish op vrijdag 7 mei 2010 @ 16:51 ]
Het is slechts alleen gebaseerd op ehm een handvol boeken van een wetenschappelijk getrainde onderzoeker die bakken met referenties gebruikt..
De Duitsers zijn er ZEKER mee bezig geweest. Alleen op een bepaald moment zijn ze afgestapt van de in hun eigen ogen 'inferieure Joodse natuurkunde' en vol achter andere technologieën aangegaan die superieur zijn aan kernwapens.
Wist je dat er in Ohrdruf een soort atomaire test gehouden schijnt te zijn en dat die plaatst toevallig ook de hoogste achtergrondstraling van Duitsland heeft?!?
Zie deze pagina's want het is helaas niet te kopieren en plakken, dus je moet er wat moeite voor doen.
blz 297
blz 299
En nog een:
een London Daily Telegraph artikel notabene (Bladzijde 70 en verder in dat boek; linken doet Google niet echt goed naar zoekresultaten)
[ Bericht gewijzigd door Starfish op vrijdag 7 mei 2010 @ 17:13 ]
Nog een debiele poging van meneer Medvedev om een soort nationalisme te doen opbloeien bij het volk. Rusland lijkt tegenwoordig steeds meer op het communistische land dat het ooit was.
Zelfs het Russisch journaal is vaak subjectief, zo bizar.
Er zijn historici die denken dat de snelle Duitse opmars aan het begin van operatie Barbarossa te verklaren valt doordat het Russische leger niet ingegraven zat maar zelf in gereedheid werd gebracht voor een inval in Duitsland..
Nee, dat is lekker wetenschappelijk zeg.. pff..
Ik maar denken: oeh, nou komt het.. iemand die Farrell de les gaat lezen!
Ik kan hier niet al zijn bronnen even op betrouwbaarheid toetsen, maar o.a. in zijn laatste boek wat ik naast mij heb liggen lijkt het qua bronnen, logische analyse, etc. allemaal DIK in orde te zijn. (vrijgegeven documenten van overheden, logboeken van schepen, vliegtuigen, krantenartikelen, wetenschappelijke papers die relevant zijn etc. etc.)
Als jij dus kunt onderbouwen waarom zijn bronnen en redenaties niet deugen, dan mag je wat roepen over zijn WERK. Als dat te vaak zwaar onder de maat is, dan mag je wat over hem roepen als PERSOON.
Want feiten veranderen niet en malen er niet ook om of jij het wat te fantastisch vind.
"wat de nazi's echt deden is ook al fascinerend genoeg. "
Luister, ik ben geen fan van die mensen o.i.d., maar ze waren, objectief en _puur technologisch_ gezien echt (bij) de absolute wereldtop.
"One death is a tragedy; one million is a statistic".
Joseph Stalin
"In the Soviet army it takes more courage to retreat than advance".
Joseph Stalin
Is er iemand die meer dan 60 miljoen doden op z'n naam heeft?
Eerst schreef je nog:
Dit + je laatste reactie geeft mij heel sterk het gevoel dat je Farrell's werk als voortbordurend/uitbreidend geheel echt niet goed genoeg kent om te doen als of je voor iedereen spreekt als je zegt dat hij zijn claims niet goed onderbouwt en dat hij daarom niet serieus genomen wordt.
Er zijn genoeg mensen die net als ik vinden, als voorbeeld bij zijn werk "Roswell and the Reich" , dat hij heel goed bezig is:
Dus als je wilt stellen dat hij niet goed onderbouwt en daardoor kennelijk niet serieus genomen wordt, dan moet je in ieder geval niet de indruk willen wekken dat je voor iedereen spreekt.
Farrell is echt wel iemand die op de details let, dat kan ik je verzekeren.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken