Dode door steekpartij school Goor
Door een steekpartij op het ROC De Reggehof in Goor is maandagochtend een 46-jarige man overleden. De politie heeft een persoon aangehouden.
BNR meldt dat het waarschijnlijk zou gaan om een leerling van de school.
Update 10:59 uur
BNR meldt inmiddels dat de neergestoken man is overleden. Ook meldt de verslaggever ter plaatse van BNR dat de steekpartij niet op de school zelf heeft plaatsgevonden, maar in het theater De Reggehof.
Volgens de NOS was het slachtoffer een deelnemer van een inburgeringscursus op het ROC. Hij was geen leerling van de school.
De Telegraaf meldt dat het zou gaan om een 46-jarige man. Volgens de krant zou de dader een medeleerling zijn.
Update 11:53 uur
De 46-jarige man die maandagochtend overleed door de steekpartij in educatief centrum De Reggehof in Goor, komt uit Irak, meldt het ANP. De verdachte die is aangehouden is een 23-jarige man uit Somalië, maakte de politie maandag bekend. Beiden volgden in het educatief centrum een inburgeringscursus. Over het motief voor de steekpartij is nog niets bekend.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Antilianen staat geloof ik op #2 kwa criminaliteit
En kakner2 had wel degelijk een punt.. niet iedereen die uit Afrika hierheen vlucht is perse een stabiel persoon. En er komen natuurlijk ook criminelen met de vluchtelingen mee. Daar moeten we niet naief over gaan zitten doen puur vanuit politieke correctheid.
Die Somalier kan terug naar zijn land, met als opmerking dat hij een moord heeft gepleegd. Laten ze het verder maar oplossen in zijn thuisland.
Geert, waar blijf je?
Wat heeft een Somalier hier in Nederland te zoeken
Krijgt een inburgeringscursus die ongeveer 30.000 euro kost (jaja) en dan een andere nieuwe Nederlander doodsteken
Hebben vast ruzie gehad over een plekje bij een supermarkt met de dakloze krant
(Ben benieuwd...)
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
...
Ik weet ook wel dat het ROC gebashed moet worden. Maar dit bericht staat er compleet los van.
\[i\]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.\[/i\]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
Berichtje van vorig jaar:
"De politie heeft zes bewoners van het asielzoekerscentrum in Middelburg aangehouden in verband met de grote vechtpartij tussen Somaliërs en Irakezen..."
multi-culti is toch 't toverwoord ?
Zal dan wel aan mij liggen,maar die gast mag van mij per direct 't land uitgeschopt worden.
Hij zal wel een moeilijke jeugd hebben gehad....
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
Somaliers en Irakezen zijn de nieuwere groepen asielzoekers, komen vaak samen in opvangcentra dus met elkaar in contact. Dat jij dat gelijk wilt linken aan haat zijn jouw woorden.
Simpele ziel.
word u opgewonden van sm fantasieen?
Nou.. die is gebuisd!
Ach, voor één keer was het eens geen Marokkaan. Wat afwisseling kan geen kwaad.
RIP...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken