Nieuws
Zwerver biecht inbraak op voor onderdak
Een 32-jarige zwerver was zo hard op zoek naar onderdak dat hij naar de politie is gegaan om verschillende inbraken en diefstallen op te biechten. De Eindhovense politie gaf hem zijn zin en heeft hem ingesloten.
Het slechte weer zette de man ertoe aan om de inbraken bij een kantine, in twee restaurants en in verschillende auto's aan te geven. Hij pleegde de feiten allemaal in de afgelopen weken.
Binnen is beter dan buiten nu.. en 3 maaltijden !!
Either up your nose or through your vein
With nothin to gain except killin' your brain
Ik betaal zijn onderkomen. Tis goed hij gaat maar een baan zoeken net zoals alle andere mensen.
Suc6 ermee... Eindhoven weer foto
De banken zijn daar toch voor verzekerd, dus maakt niet veel uit foto
En Sinterklaas zal de verhoogde premie voor ze betalen
als ie nou gewoon ging werken voor z'n geld. maar nee. hij is gewoon LUI! foto
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
De meest humane (en goedkope) oplossing zou gewoon zijn om te zorgen dat deze mensen een opvang hebben om te overnachten en waar ze eventueel een maaltijd en een douche kunnen krijgen.
Maar ja, dat kost een beetje geld en dus laten we de boel liever aanmodderen.
Jaja, omgekeerde bewijslast foto ipv dat WIJ moeten bewijzen dat hij fout is moet hij dat maar doen.
Tis gewoon een profiteur, nee zijn makkers in Moskou dat zijn pas bikkels, -20 en sneeuw en niet zeuren.
Dit figuur is of illegaal of verzuipt, verrookt of verspuit zijn uitkering. Er zijn trouwens een aantal opvangcentra van liefdadigheids-instellingen voor dit soort figuren, maar ook daar kom je stoned of bezopen waarschijnlijk niet in.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken