Nieuws
Dance Valley mag niet op twee dagen

De mensen achter Dance Valley togen daarop naar de rechtbank, maar die besliste vrijdag dat de gemeente terecht geen vergunning voor een meerdaags festival verleende. De gemeente mag een evenement namelijk weigeren als dat in belang is van de openbare orde. Daarnaast heeft de organisatie van het dansfestival ook niet automatisch recht op politie-inzet, oordeelde de rechter. Tegen de uitspraak kan géén beroep worden aangetekend.
Dance Valley zal dit jaar dus enkel op zaterdag 7 augustus plaatsvinden.
En zeg nou zelf, minder lang feesten is natuurlijk geen optie!
Als mijn kinderen dat tegen mij zeggen ga ik ze overigens niet uitlachen, dan straf ik ze, en mezelf, want dan heb ik ze blijkbaar niet goed opgevoed. foto
en over drug-gebruik: zou iedereen lekker zelf moeten kunnen bepalen.
drugs zijn o.k foto
parajunk is een goed voorbeeld hoe drugs je hersenen kunnen beschadigen. ik denk dat van zijn domme opmerkingen al genoeg waarschuwing uitgaat.
lowlands is ook meerdaags.
ik ben er toen zelf ook geweest (met de trein&bus)
zelf goed ingeschat dat er problemen zouden komen,
en vervolgens op tijd vertrokken.
maar dat er "een paar honderd man" drugs gebruikt, dat is niet realistisch. foto
En toch vind ik het jammer dat DV niet 2 dagen is, maar als ze wel die vergunningen hadden gekregen dan hadden ze waarschijnlijk nog een hoop moeten regelen en het feest is al over een kleine 3 maanden.
Ach, mijn kaartje is al binnen dus ik ga me zekers vermaken @ Armada Stage ! foto
Ga dan ook daadwerkelijk inhoudelijk op zijn posts in.
Loze holle kreten zijn zoooo gemakkelijk... foto
Bron: AD, 5-12-2003 (rare print-link, maar anders moet je inloggen)
Trouwens dit jaar moeten we afspreken dat we een stormloop gaan doen op DanceValley, 80 euro is te gek!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken